Промоции на книги - тема 6

  • 46 744
  • 724
  •   1
Отговори
# 390
  • София
  • Мнения: 6 063
Сиела утре ще се бъгне, винаги има срив като пуснат промоцията, ама то е нормално. Обаче винаги го оправят бързо, досега не съм имала проблем с поръчките. Отивам да избирам.

# 391
  • Мнения: 10 698
Аз ще купувам в реална книжарница, няма да рискувам със сайта им Simple Smile

# 392
  • Мнения: 24 397
Моля, пишете кои книги сте си набелязали от Сиела!

# 393
  • София
  • Мнения: 6 063
Утре мисля да скитаме някъде с децата по поляни и гори. Simple Smile
Не съм имала досега никакви проблеми с поръчките от сайта (е, освен, че се чака много). Обаче сега не мога да отворя "Произход на видовете", виждам я на сайта, кликвам на нея и не я отваря, странно..

# 394
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 751
В крайна сметка имат ли безплатна доставка над 40 лв? Досега винаги съм плащала, независимо от сумата. https://ciela.com/dostavka

# 395
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 847
И аз утре в реалната книжарница.

# 396
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 034
В крайна сметка имат ли безплатна доставка над 40 лв? Досега винаги съм плащала, независимо от сумата. https://ciela.com/dostavka

Нямат безплатна доставка, и аз винаги съм си плащала, а поръчките са били над 40 лева. Може би уловката е при поръчки извън промоция?

# 397
  • Мнения: 10 698
Моля, пишете кои книги сте си набелязали от Сиела!

Аз дадох моя списък малко по-напред Simple Smile

Иначе , сега като гледам пак книгите на "Сиела", от тези, които съм чела бих препоръчала умерено:

"Сребърният път" - Стина Джаксън
"Жената в бялото кимоно" - Ана Джонс
"Текст" - Дмитрий Глуховски

# 398
  • Бургас
  • Мнения: 6 912
В крайна сметка имат ли безплатна доставка над 40 лв? Досега винаги съм плащала, независимо от сумата. https://ciela.com/dostavka

Аз съм ползнала безплатна доставка, но беше много отдавна. След това съм купувала при промоции в реалната книжарница.
Тази кампания ще я пропусна. От предишните намаления си купих доста, а сега като гледам няма много нови неща, които да ме грабнат. Може би единствено "Да оцелееш като родител" 2.

# 399
  • Мнения: 166
Някой да знае нещо за Еднорог. Там съм си харесала Митовете и Вълци

# 400
  • Мнения: X
Хм, на мен си ми отваря много бързо даже. Пробва ли да изчистиш бисквитките и историята даже? А да влезеш от друг браузър? На мен така бг мама не ми се зареждаше със седмици в Хром и влизах от Мозила, после се оправи изведнъж.
Благодаря ви, ще опитам нещо друго, ММ ми каза, че и при него се отваря. Не ми се отваря нито от компа, нито от телефона. Сега ще опитам други варианти.
*През друг браузър стана.
*Изчистих бисквитките, и през същия браузър стана. Много ви благодаря!!!

1. "Добро момиче, лошо момиче"
2. Джош Малерман - ще избера поне 1 негова
3. Фредрик Бакман - също така

За малката:
1. "Произход на видовете"
2. "Хей, дядо Готин"
3. "Лили"- Братя Мармареви

За ММ:
1. "Александър Велики" - Никос Казандзакис
2. "Завоевателят" - Джейхан Алтънйелеклиоглу

Последна редакция: пн, 02 мар 2020, 10:40 от Анонимен

# 401
  • Мнения: 166
Питах Еднорог, ето какво ми отговориха:
Здравейте! Промоция ще има в нашата книжарница на 4,5,6 март. 20 процента на всички заглавия в книжарницата. Адресът е ул. Искър 7, от 10.30 до 18.30.

# 402
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 847
Яд ме е на ИБИС, че не правят нищо, или поне аз не съм срещала.

# 403
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 751
От Сиела са големи тарикати. Изтрили са от предстоящо "Произход на видовете"  за деца. Изобщо я няма на сайта. А беше там и имаше опция да се поръча дори. Излиза на 6 март. Нищо. На другата прИмоция.

# 404
  • София
  • Мнения: 6 063
От Сиела са големи тарикати. Изтрили са от предстоящо "Произход на видовете"  за деца. Изобщо я няма на сайта. А беше там и имаше опция да се поръча дори. Излиза на 6 март. Нищо. На другата прИмоция.
Точно! И аз я исках сега и заради нея щях да пусна още 1-2 книжки, ама така като гледам може и да пропусна.

Общи условия

Активация на акаунт