Промоции на книги - тема 6

  • 46 665
  • 724
  •   1
Отговори
# 405
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 794
И аз щях да ходя и заради нея.

# 406
  • Варна
  • Мнения: 623
И при мен една от книгите на Сиела, които излязоха преди 2-3 месеца, вече ми дава, че не е налична. Странно.
Относно доставката - миналата година ми беше безплатна, но поръчката ми беше доста голяма.

# 407
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Миналата година поръчвах от Сиела за 42 лв.Безплатна беше доставката,а книгите бяха промоционални-повечето на 50%.

# 408
  • Бургас
  • Мнения: 6 883
И при мен една от книгите на Сиела, които излязоха преди 2-3 месеца, вече ми дава, че не е налична. Странно.

Миналата година за 24 май имаха пак -50% и бяха скрили всички нови книги издадени от последните месеци. И в книжарницата и онлайн. След намалението изведнъж се появиха. За това днес като гледах в сайта почти нищо ново не видях. Каквото имаше на предните намаления, такова и сега.

# 409
  • Мнения: 10 801
И при мен една от книгите на Сиела, които излязоха преди 2-3 месеца, вече ми дава, че не е налична. Странно.

Миналата година за 24 май имаха пак -50% и бяха скрили всички нови книги издадени от последните месеци. И в книжарницата и онлайн. След намалението изведнъж се появиха. За това днес като гледах в сайта почти нищо ново не видях. Каквото имаше на предните намаления, такова и сега.
Това с криенето е за темата Селски номера и пинизи...

# 410
  • Мнения: 10 687
E, че то това не е от вчера...
Или ги скриват хитовите заглавия, или зареждат малко бройки, които се изчерпват светкавично и така .. Simple Smile

# 411
  • Мнения: X
Мен ме устройва, защото не държа на 'хитови' заглавия. Иначе - нормално, да.

# 412
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 737
поне, като Ера, може да напишат, че в промоцията не влизат издания след еди кой месец издадени... Селски тарикатлъци са в момента.

# 413
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 753
До кога е намалението на Озон?

# 414
  • Мнения: 2 466
В Озон дали ще важи намалението на книги на pre order?

# 415
  • Смолян
  • Мнения: 184
В Озон дали ще важи намалението на книги на pre order?

Да важи. Аз вчера си поръчах  на pre- order книгата на Анна Тод - Нищо повече.

# 416
  • Мнения: 1 483
Софтпрес имат също намаление по случай 8 март.
https://www.soft-press.com/category/227/

# 417
  • Мнения: 985
На издателство" Книгомания* правят ли отстъпки, не виждам на сайта им?

# 418
  • Мнения: 2 466
В Озон дали ще важи намалението на книги на pre order?

Да важи. Аз вчера си поръчах  на pre- order книгата на Анна Тод - Нищо повече.

На мен не ми дава намаление на цената на книгата. Много ме е яд. А уж на всички  книги.

# 419
  • Мнения: 889
В Озон дали ще важи намалението на книги на pre order?

Да важи. Аз вчера си поръчах  на pre- order книгата на Анна Тод - Нищо повече.

На мен не ми дава намаление на цената на книгата. Много ме е яд. А уж на всички  книги.

Има си намаление, сложете я в кошницата и ще видите https://www.ozone.bg/product/nishto-poveche/

Макар, че книгата на Анна Тод, сега видях, не се води pre-order. А ако става дума за всички книги на pre-order, пише в условията на промоцията, че не важи " Кампанията се провежда в периода от 01.03.2020 г. до 05.03.2020 г. включително или до изчерпване на количествата. По време на Кампанията избрани продукти от целия каталог на Организатора ще бъдат с цени намалени с до -60% от крайната цена. В Кампанията НЕ участват продукти, които са на етап предварителна поръчка (пре-ордър/pre-order), освен ако не е изрично упоменато в промоционалната лендинг страница, че участват. По време на Кампанията всички книги са с цени намалени с 15% (намаленията не важат за учебници, учебни помагала, календари и аксесоари). За Кампанията важат условията на програмата „Плюс продукти“ съгласно чл. 17, ал. 8 от Общите условия на онлайн магазин OZONE.BG."

Последна редакция: вт, 03 мар 2020, 09:14 от tarantula87

Общи условия

Активация на акаунт