90 Day Fiance / 90 дни до сватбата Тема II

  • 31 542
  • 737
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 336
Стефани в началото я харесах, но се оказа разочарование. Много противни двойки, бре. Няма никоя готина и вълнуваща. Забавлявам се с Лиса и Усман. Особено в Pillow talk, когато всички затананикат песента. И аз си я пусках и ми се наби в главата. 😂
На мен ми се гледа още Анжела. Тая жена ми е тотален фаворит. Напълно изтряскала, но супер ме забавлява.

# 676
  • Мнения: 36 712
Анджела вероятно ще я видим пак, както и много от останалите, така че няма да ни липсват за дълго Simple Smile
А Лиса наскоро е нарекла Усман "негър" в Инстаграм - тази дума е забранена в САЩ, сигурно ще има много проблеми...

# 677
  • Sofia
  • Мнения: 15 592
Довечера ще дават новия епизод 4, според текущата програма. Peace От 22 ч.

# 678
  • Мнения: 669
Довечера ще дават новия епизод 4, според текущата програма. Peace От 22 ч.

 аз го бях публикувал това преди 2-3 седмици,защото,кат ги запитах на ФБ страницата им,защо са ни излъгали, и те ми отговориха,че на 25 04 в 22 ч ще я дават новата серия Simple Smile

# 679
  • Sofia
  • Мнения: 15 592
Да, знам, че няколко потребителя писахте, че ще се излъчи именно на днешната дата, но според всички седмични TV програми, качени в нет-а, от 22 днес ще дават друго предаване. Затова потвърдих, че все пак, май епизод ще има. Simple Smile

# 680
  • Мнения: 164
Двете Дарси-та през 2010...каква промяна са претърпели 😳🙄😳

https://www.instagram.com/p/B_YWZLNJhNT/?utm_source=ig_web_copy_link

# 681
  • Мнения: 1 463
Днес в крайна сметка ще има ли нов епизод?

# 682
  • Мнения: 669
Днес в крайна сметка ще има ли нов епизод?
ето актуалната програма от страницата на TLC у фейсбук.А днес от 13 до 20 30 ще дават епизоди,ама сигур стари

https://www.facebook.com/pg/tlc.bulgaria/about/?ref=page_internal
 А двете Дарси-та още оттогаз са били напомпани у джуките,ама сигур им се виждало,че е малко  бухали яко  още,и още,и ощеееее

Последна редакция: сб, 25 апр 2020, 13:08 от Georgey King

# 683
  • Мнения: 2 638
Здравейте, аз също съм голям фен на предаването. Вижте на каква любопитна статия за Дарси и нашенец попаднах преди малко.

https://www.marica.bg/lajfstajl/balgarin-zabi-izvestna-rialiti-z … zad-okeana-snimka

# 684
  • Мнения: 36 712
Интересно, не знаех, че връзката им продължава. Дано поне той да не й разбие сърцето (въпреки че се съмнявам, че връзката им е само за предаването)...

# 685
  • София
  • Мнения: 11 707
Аз го последвах в инстаграм, няма информация, че е с нея, но пък под нейни постове ѝ пише, че е много красива и тя му връща сърца, така че сигурно са заедно.

# 686
  • Мнения: 669
Тия пак ни излъгаха за нов епизод от 7 сезон...

# 687
  • София
  • Мнения: 1 324
Да, пак стар епизод

# 688
  • Sofia
  • Мнения: 15 592
В интерес на истината, те в последните 2 седмици май не са писали, че новият епизод ще е днес. Аз, гледайки програмата, си помислих, че все пак има шанс, но не би. Simple Smile

# 689
  • Мнения: 669
В интерес на истината, те в последните 2 седмици май не са писали, че новият епизод ще е днес. Аз, гледайки програмата, си помислих, че все пак има шанс, но не би. Simple Smile
исках да видя оная 60 годишната дет си падна по оня англичанин само по  снимка и глас,май ингилизина иска да изкрънка някой   долар,и да и каже:Извинявай, но всичко беше една малка  шега... Но какво да се прави. Писах им на страницата да го  спрат най добре това предаване

Общи условия

Активация на акаунт