Какво не бихте простили в отношенията?

  • 17 778
  • 453
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 38
Е да де, ама след 20 години брак, деца, малко е пресилено да се твърди с такава категоричност каквото и да било.
Забежките (изневяра, еднократна, не паралелна връзка), смятам, че не са кой знае какво предателство, и ако жената/мъжа е достатъчно силна и философски настроена личност, не би следвало да се дестабилизира до степен разруха на граденото.
Да, обаче такова нещо като една еднократна забежка не съществува. Има множество еднократни забежки. То е ясно, че ако мъжът/ жената си кръшкат редовно, поне веднъж са ги хващали. Не се заблуждавай въобще. Особено мъжете са царе при хванати в изневяра, да лъжат че това е за първи и последен път.

# 106
  • Мнения: 1 716
Жените също се сцепват от лъжи като ги хванат. Не е до пол изобщо.

# 107
  • Мнения: 38
Просто споделих мои лични наблюдения и опит. Уви горчив опит.

# 108
  • Мнения: X
Забелязал съм, че жените изневеряват без особена съвест, защото подсъзнателно винаги търсят да оправдаят изневярата (мъжът ми не ми обръща внимание, не ми е правил скоро комплименти, бях пияна и т.н.). Тъй като са свикнали да им се разминава леко, дори не си правят труда да съчиняват някакви грандиозни лъжи - нещо простичко (дори глуповато), без много обяснения.

Мъжете са гузни когато изневярат, затова измислят цял роман, подплатен с алибита и доказателства.  Не знаят обаче, че мирис на женски парфюм или косъм по сакото им ще отвори кутията на Пандора. Нямат нужда да оправдават изневярата подсъзнателно, защото действат инстинктивно и животински, освен това обществото е по-толерантна към мъжката изневяра.

Дотук с разликите. Отричането и другите неща не са до пол.

# 109
  • Мнения: X
Жените....мъжете...в това отношение споделям народното определение за изневеряващите от двата пола. А иначе мъжете нека си мислят, че тяхното определение е по-ласкателно от женското еквивалентно. Еднаква гадост е и в двата случая. И е до характер. Не е до външни обстоятелства.

# 110
  • Мнения: 1 538
Не знам дали повечето от вас си дават сметка колко много хора поголовно изневеряват.
Аз познавам няколко, които са ми споделяли, представям си останалите.

# 111
  • Мнения: 8 937
Изневярата е масово явление. Наскоро се смях много, защото говорих с две жени на по 25 години. Едната се възмущаваше, че другата изневерява на съпруга си, като самата тя без проблем се целува с мъже, различни от приятеля и. Тогава се замислих, че за един човек е неприемливо това, което той самият прави. Хората сме склонни да се извиняваме, вярвайки, че нашата ситуация е с нещо по-специална. Аз в общи линии нямам познати, които да не са изневерявали. В някои случаи се крият добре, в други партньорът си затваря очите, в трети и двете страни си слагат рога. Странно ми е, когато чета крайни мнения тук, защото във форума би следвало да са същите хора, които в реалния живот нямат задръжки.

# 112
  • Мнения: 18 530
Това си е тяхна работа. Важното е да нямам такъв вкъщи.

# 113
  • Мнения: X
Аз пък се замислих... познавам лично само един (1) изневерител. За който знам със сигурност, че е кръшкал. И на мен едно гадже ми изневери преди "милион" години.

# 114
  • Мнения: 1 538
А, то някои така добре се крият, че трудно може да се хване какъв човек ти е в къщата.

# 115
  • Мнения: 18 530
Съгласна съм, че са много. Но или партньора на кръшкача наистина не знае, или и двамата в семейството са палави, това е обичайната ситуация, ако са си заедно. Има двойки, в които и двамата са флиртаджии и не се дебнат да не се хванат - намерили са се и няма лошо.

И да, може да се преструва някой, но все пак кръшкането изисква някакво време. рядко става в обедната почивка, освен по вицовете Simple Smile

# 116
  • Мнения: X
А ако и двамата си изневеряват, кой партньор трябва да инициира раздялата и с какъв мотив?
Нещо като семейство суингъри, ама всеки за себе си. 
Thinking

# 117
  • Мнения: 18 530
Никой не инициира нищо, добре са си. Когато и двамата не са вторачени във верността, пак са си ОК.

# 118
  • Мнения: 667
Съгласна съм, че са много. Но или партньора на кръшкача наистина не знае, или и двамата в семейството са палави, това е обичайната ситуация, ако са си заедно. Има двойки, в които и двамата са флиртаджии и не се дебнат да не се хванат - намерили са се и няма лошо.

И да, може да се преструва някой, но все пак кръшкането изисква някакво време. рядко става в обедната почивка, освен по вицовете Simple Smile

Напротив. Точно така се случва, така започват повечето. Служебни обяди, тиймбилдинги.

# 119
  • Мнения: 18 530
Именно, и аз така казвам. Тиймбилдингите с преспивания обаче са "опасните". Обедната почивка освен да се натиснеш в килера какво друго позволява Simple Smile

Колега с 2 деца се изложи да се натиска със секретарката на 20 години в гаража в работно време - охраната ги осветил с фенерче, че му се счуло шум Simple Smile Не им е било много весело Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт