Звездни компромати - Декември'19

  • 225 964
  • 2 253
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 39 316
Бекъмката не постна преди, а направо си е гола вода.

# 46
# 47
  • Мнения: 5 903
Прекрасна тема, благодаря! Обаче, колко е хубаво да родиш след 40, но да си богат, мноого богат! Копче не могат да ти кажат, особено, ако не живееш в България и няма опасност разни съвършено непознати, но много компетентни жени да се врат в работите ти.

# 48
  • Мнения: 24 331
Барбарела, къде се губиш?  Hug

Тина на Венсант
https://eva.bg/media_cache/article_popup_gallery/media/ZVEZDI/No … _594945005061.jpg

# 49
  • Мнения: 18 979
Прекрасна тема, благодаря! Обаче, колко е хубаво да родиш след 40, но да си богат, мноого богат! Копче не могат да ти кажат, особено, ако не живееш в България и няма опасност разни съвършено непознати, но много компетентни жени да се врат в работите ти.
.
Ами, то и да не си богат, пак може да не могат да ти кажат копче, стига да си способен, способна т.е., да забременееш, родиш и износиш здраво дете. Само че понякога за това са нужни доста пари, макар и не само пари, а и точните специалисти, достатъчно напреднала медицина и т.н.

# 50
  • Мнения: 294
Благадаря за темата ! Летящ кактус, личи си, че с мерак я оформяте ! А подаръкът, се явява първата тема, нали ?  Отлежал подарък  Simple Smile  Беше ми интересно  да разгледам !

Съгласна съм с думите и усещането на Дженифър Анистън за времената, които настанаха !

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
Още няколко майки, родили по-късно:

Наоми Уотс ражда първото си дете на 39, второто на 40.

Скрит текст:

Сюзан Сарандан ражда дъщеря си на 39, а синовете си на 42 и 45.

Скрит текст:

Кортни Кокс ражда на 40.

Скрит текст:

Линда Еванжелиста също ражда детето си (това на мъжа на Салма) на 41.

Скрит текст:

Ема Томпсън ражда дъщеря си на 40.

Скрит текст:

Глен Клоуз по време на третия си, но не последен брак на 41 години става майка за първи път.

Скрит текст:

Джейн Качмарек (майката на Малкълм) става майка на 42, 44 и 47 години.

Скрит текст:

Мери Стюарт Мастерсон на 43 и 45 ражда двама сина, а на 46 - близнаци - момче и момиче.

Скрит текст:

Холи Хънтър - близнаци на 47.

Скрит текст:

# 52
  • Варна
  • Мнения: 10 551
Ха, добре че написахте за изненадата в първия пост, за да се върна и търся.
Летящ кактус, благодаря!

# 53
  • Мнения: 39 296
Как е възможно от хубава жена да се направиш на това?

# 54
  • Мнения: 10 257
На какво се е направила? Просто е остаряла.

# 55
  • Мнения: 39 296
Набила се е яко с ботокс.

# 56
  • Мнения: 9 652
Вчера гледах Алисия в "Маскираният певец". Изумих се от устата й... Все едно някой я е ударил през лицето с лопата и се е подула. Потресаващо е. А още по-потресаващо е, че виждам все повече такива жени по улиците.
И не, не леко бодване за свежест, не дори устни като на Мара отварачката (те са супер сравнени с тези), ами подуто извън очертанията на устните. Направо ми се иска да им бия по една инжекция Урбазон. Rolling Eyes

# 57
  • Мнения: 294
Набила се е яко с ботокс.
Не знам, какво е правила, но изглежда много по-възрастна от действителните си години. Аз реших,че просто се е състарила , за кратко време ( има такива случаи).

# 58
  • Мнения: 6 604
Май тук четох, че Мариана Попова и Плачков са разделени.
Днес ги видях заедно в един софийски Мол. 😜

# 59
  • софия
  • Мнения: 2 463
тези двамата по-добре да си стоят заедно, да не страдат други

Общи условия

Активация на акаунт