Лакове за нокти - 133

  • 33 509
  • 733
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 1 329
А, не всички показват хубав маникюр😉, ето даказателството
Това е опит за сандвич.В мое оправдание да кажа, че не изглежда толкова зле на живо😁
Явно трябва да си мнооого спокоен при нанасянято, извода за мен-никакво лакиране сутрин😂😂😂
Имам доста хубави коледни печати, но...даже с печата на born pretty,не се получава😒, пилих го този печат, чистих го...няма, все едно стъкло...ще отида до някой магазин за левче накрая, че много ми се иска да си сложа и картинка.
Хубав и ..спокоен за насяне  размах ви желая😉

# 481
  • Мнения: 20 172
Явно трябва да си мнооого спокоен при нанасянято, извода за мен-никакво лакиране сутрин😂😂😂
За мен важи правилото - не преди второто кафе 😸

# 482
  • Мнения: 1 980
Честит рожден ден, Juls18!💐

# 483
  • Мнения: 2 242
Juls18, честит празник! Голяма лакова колекция ти пожелавам Hearts Hands Nail Care

# 484
  • Мнения: 31 205
Juls18, честита да си, девойко! bouquet

# 485
  • Мнения: 1 420
Честит рожден ден, Джулс ♥ Бъди здрава и щастлива ♥

# 486
# 487
  • Мнения: 2 089
Джулс, бъди здрава и цветна!

# 488
  • Мнения: 1 129
Честит рожден ден Simple Smile



Лака е Golden rose Rich color - 55
Броката е на Classic
Декорация печат с ваденки Simple Smile
https://www.instagram.com/p/B6P7185ADVd/?igshid=my8y2bcqfgj

Последна редакция: чт, 19 дек 2019, 14:17 от МamaNaMiro

# 489
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 404
Направих „сандвич” с СНБ Искрен, но не личи колко е сочен и красив наяве:



# 490
  • Мнения: 367
Здравейте,момичета,моите нокти са доста меки попринцип,чупливи,белят се в краищата доста често. Сега ползвам на евелин терапията-diamond hard , 3та седмица вече,горе-долу прилично засега,дано успея да ги опазя по-дълги дълго време.Много ми е трудно да ги оформям,тъй като ноктите са ми доста различни един от друг,а и нокътната плоча е доста малка. Някакви съвети ? 😊
Скрит текст:

# 491
# 492
  • Мнения: 1 790
Здравейте,момичета,моите нокти са доста меки попринцип,чупливи,белят се в краищата доста често. Сега ползвам на евелин терапията-diamond hard , 3та седмица вече,горе-долу прилично засега,дано успея да ги опазя по-дълги дълго време.Много ми е трудно да ги оформям,тъй като ноктите са ми доста различни един от друг,а и нокътната плоча е доста малка. Някакви съвети ? 😊
Скрит текст:

Здравей, моят съвет е ако смяташ да пускаш дължина, е да пилиш в краищата, защото нокътна плочка като твоята предполага растеж на ноктите освен на дължина, така и на ширина, което при дълги нокти не изглежда добре - скъсява визуално пръстите. Ето ти и нагледен пример за леко изпилени краища, без обаче формата да е изцяло овална:

Пили се под лек ъгъл, възможно най-близо до основата, като най-удобно поне на мен ми е с класическа метална пила, защото с нея става най-прецизно, но пък при чупливи нокти знам, че се препоръчват стъклени и хартиени пили и пилене само в една посока. Лично аз от години пиля с груба хартиена пила, дооформям с метална и винаги пиля в двете посоки и нямам разслоени нокти, но е индивидуално.

# 493
  • Мнения: 367
Тип ковчег се казваше тази форма,нали. Попринцип използвам стъклена пила,но в една посока ми е невъзможно да пиля.

# 494

Общи условия

Активация на акаунт