Лакове за нокти - 133

  • 33 480
  • 733
  •   1
Отговори
# 90
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 715
Еха, какви красиви коледни и снежни маникюри сте показали. Аз съм лъскава също. Simple Smile

# 91
  • Мнения: 27 441
Bl00dflowerz, ЧРД!!! Да си жива и здрава и весел празник! Flowers Hibiscus
Леми, на мен новия лак май малко повече ми харесва. Макар, че на твоите нокти всичко харесвам! Heart
Момичета, чудни снежно-лъскави маникюри! Heart Eyes
Маме, теб рядко те коментирам, защото ноктите ти са толкова безупречни, че просто съм без думи Heart
Пени, някаква промоция ли има в Ивис или е било само за черен петък?
Аз онзи ден купих 2 топа на Перфект- бързосъхнещ Speed dry и Top Shine. Вторият не съхне за минути, въпреки че и на двата пише "мигновено съхнене"....Наложи се да сложа от бързосъхнещия топ върху този за блясък с "мигновено" съхнене....Е, все пак бях и с база, два слоя лак- по-скоро дебели, брокат...и отгоре двата топа Joy Но факт, Speed dry е наистина мигновен, за минутки....

# 92
  • Мнения: 1 670
bl00dflowerz, бъди много здрава и обичана! 🤗

# 93
  • Мнения: 819
Bl00dflowerz, ЧРД!!! Да си жива и здрава и весел празник! Flowers Hibiscus
Леми, на мен новия лак май малко повече ми харесва. Макар, че на твоите нокти всичко харесвам! Heart
Момичета, чудни снежно-лъскави маникюри! Heart Eyes
Маме, теб рядко те коментирам, защото ноктите ти са толкова безупречни, че просто съм без думи Heart
Пени, някаква промоция ли има в Ивис или е било само за черен петък?
Аз онзи ден купих 2 топа на Перфект- бързосъхнещ Speed dry и Top Shine. Вторият не съхне за минути, въпреки че и на двата пише "мигновено съхнене"....Наложи се да сложа от бързосъхнещия топ върху този за блясък с "мигновено" съхнене....Е, все пак бях и с база, два слоя лак- по-скоро дебели, брокат...и отгоре двата топа Joy Но факт, Speed dry е наистина мигновен, за минутки....
Все още тече промоцията, намалени са някои лакове на 0.80 ст.

# 94
  • Мнения: 2 816
От мен 1 термо.




Лака е на 5 дни.

# 95
  • Мнения: 1 973
bl00dflowerz, честит рожден ден!🎉🎉🌼


# 96
  • София
  • Мнения: 1 002
Каталано, ти просто търпиш видима еволюция в последно време, момиче Simple Smile Ама темата влияе в посока отваряне не само на чакрите, ами и на очите за нови цветове и комбинации Wink. Много ти се радвам.

# 97
  • Мнения: 1 973
Тихо, че като намажа сега една свирепа магента, сигурно стройници ще ми пратиш Joy
Много ти благодаря Пепе! Kissing Heart Еволюирам от немай къде - на всички фронтове, сменям нрави, вкусове, мъже, професии..Sweat


Леми, а какъв му е случая на Ринга? Няма ли го? Много хубаво ти седи и Sparkle on! Heart В Сезам колекцията също има някакъв червен с частици, не съм го гледала на суотч обаче.

# 98
  • Мнения: 20 144
Ами, моят след като го съживих с разредител, така жестоко ми оцвети ноктите, че го пенсионирах, ще си го гледам само в бутилчето. Може и да го има някъде из чужбинските сайтове, но не ми се занимава с поръчки.

# 99
  • Бостън
  • Мнения: 13 470
Bl00dflowerz, честит рожден ден! От нови и хубави лакове да не се отървеш цяла година!

Леми, прекрасен е! И пенсията е хубав, но на мен младока повече ми хареса Grinning

Catalano - оооо, много твой!!

На Ивчето тюркоазът много ме радва в съчетание с жълтия ръкав на палтото!

И гледката през моя прозорец. Ще ви помоля да ме съжалите, защото отмениха и училищата за днес!


# 100
  • Мнения: 2 237
bl00dflowerz, честит рожден ден!🎉🎉🌼




Благодаря ви момичета!

Catalano, останаха ми очите в този, много е красив! Heartpulse

# 101
  • Мнения: 819
Много му се чудех дали да не е матов...

# 102
  • Мнения: 5 478
Матово ще е още по-страхотно!
Момичета, вдъхновявате ме всеки ден! Heart

Блъд, здраве, любов и камиони с лакове! 💕

# 103
  • Мнения: 20 144
Агент, викаш, да дадем път на младото 😸

# 104
  • София
  • Мнения: 1 002
Тихо, че като намажа сега една свирепа магента, сигурно стройници ще ми пратиш Joy
Много ти благодаря Пепе! Kissing Heart Еволюирам от немай къде - на всички фронтове, сменям нрави, вкусове, мъже, професии..Sweat
Ами...промяната е част от живота, по-лошо е да спрем да се променяме. Това за свирепата магента ми се вижда съвсем рационална идея Simple Smile, следва нЕкой неон и така нататък.

Общи условия

Активация на акаунт