Спам тема (звънчета - звънкат, а главите - дрънкат) от 01.12 до 31.12

  • 48 760
  • 5 477
  •   1
Отговори
# 5 400
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 909
Лун, секцията е градена. Само вратичките са дървени. За да се промени, трябва да се разкърти. Като цяло -  ефектна, камината - също. Но се оказа, че са ми недостатъчни шкафовете Simple Smile.
Скрит текст:
Смяхме се, когато братът на хазяина беше дошъл, и като влезе в хола, възкликна "Ааа, аз не знаех, че холът бил толкова голям". Щото те го бяха наблъскали, само една пътечка се виеше между различните мебели. Ама Лудото Ленче (т.е. аз) няма умора при боядисване и разместване. Grinning
Изкъпана съм аз. По-късно ще се правя красива Stuck Out Tongue Winking Eye.

# 5 401
  • Мнения: 18 383
Приключено с работата за тази година. Sunglasses Отивам да се разходя... Relieved

# 5 402
  • Мнения: 15 427
Айде и аз идвам с почерпка - солени тарталетки:
със синьо сирене и пармезан:




И само с яйце и бяло саламурено сирене:



# 5 403
  • Мнения: 18 383
Добре, аз догодина у Джастето се записвам! Joy

# 5 404
  • Мнения: 11 505
Норе, и аз правя такива от лесните. Бтв, вчера за пръв път взех маскарпоне на бор чвор и съм очарована. Добре, че нямах избор, иначе щах да взема от другото.

# 5 405
  • Мнения: 17 643
огладнях. а току що ядох

обърках се да отворя тема с име Какво означава 'истинска жена'. три страници си обясняват какво е к*рва

Последна редакция: вт, 31 дек 2019, 14:57 от Holden

# 5 406
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 909
Щом си чел толкова, значи трябва да ти е станало ясно. Grinning

# 5 407
  • София
  • Мнения: 10 620
Наспах се аз, че и децата спаха.
Красива няма да се правя, даже ще съм по анцуНГ😂. Да има място за плюскане.

# 5 408
# 5 409
  • Мнения: 15 619
Е, сложих го тва брауни. Вече ми се спи.

# 5 410
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 928
Звездите за днешния ден 31.12.2019: Днес по изключение можете да се изкъпете. Започнете новата година на чисто...подмито и изпрано. Представителите на всички зодии ще плюскат и ще пиянстват. Кой от радост, кой от мъка. На звездите им е все тая Joy В полунощ отправете силна молитва към Кораба-Майка да ви изпраща правилни факсове през 2020 г.

# 5 411
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 909
Лун, ами вземи си дрямката. Simple Smile
Звездите за днешния ден 31.12.2019: Днес по изключение можете да се изкъпете. Започнете новата година на чисто...подмито и изпрано. Представителите на всички зодии ще плюскат и ще пиянстват. Кой от радост, кой от мъка. На звездите им е все тая Joy В полунощ отправете силна молитва към Кораба-Майка да ви изпраща правилни факсове през 2020 г.
Ехаа!
Джу, Фнимателно със звИздите и кораба-майка Wink.  Усеща се отсъствието ти в спама, добре, че другаде те зървам Stuck Out Tongue Winking Eye

# 5 412
  • Мнения: 17 643
Устремени сте към успеха си, но и мисълта за привлекателен представител на противоположния пол не ви е чужда.

демек да развали успеха

# 5 413
  • Варна
  • Мнения: 36 799
На Бор Чвор и заквасената сметана е страхотна. По-добра не съм яла.

# 5 414
  • Мнения: 18 383
Ох, студ! Да вляза в Елитис-а да се постопля... Relaxed

Общи условия

Активация на акаунт