Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (93) - декември 2019

  • 143 630
  • 2 691
  •   1
Отговори
# 1 275
  • Мнения: 36 666
Пиши в тема за реалити шоу - става много разгорещено...

П.п. Благодаря за пожеланието Simple Smile Аз имам само една награда от форума, но май и не съм участвала в много игри тук.

# 1 276
  • Мнения: 3 955
Преди време бях много зарибена по тази тема и постоянно търсех игри, в които да участвам, купувах само продукти, които са с игра и т.н. След това манията ми поизчезна, но от скоро се завръща отново, след като спечелих от Кенар, съвсем неочаквано. Бях си купила салата, без дори да видя, че с нея има игра. Дори изхвърлих едната опаковка и чак на втората видях, че има код за регистриране ..

Та накратко - идвам отново, надявам се този път да не се вманиача, както преди, но все пак вече имам повече свободно време и мога да си позволя да се включвам в някоя и друга игра.

# 1 277
  • Мнения: 1 673
Joy Смея се със сълзи. Grinning Hug
А като се сетя, че преди все отлагах да се регистрирам във форума. Бях почнала да играя в игри и все ми попадаха тукашни и все си виках ама там играят много хора, все има по много мнения. Накрая се регистрирах и не съжалявам, чак и спечелих няколко пъти. Hug Grin

# 1 278
  • Мнения: X
Аз се пробвах да се включа в някоя и друга тема, ама старите кучета в женски род щяха да ме изядат и се отказах. Сега съм само читател на другите теми.
Някой да има излишна сива капачка? Трябва ми още една, за да се включа за тениска. Днес се случи чудо и намерих сива капачка 😂 В тоя град само кола със захар пият.

# 1 279
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 682
Аз пък се радвам,че редовен потребител е спечелил тази награда.Честито да и на Алфея!Засичаме се с нея из разни теми.
Взех си от Спиди и другите 4 купички от играта на Кристал.Имам още две да получавам и продължавам да недоумявам защо ги изпращат на части?!

Последна редакция: пт, 13 дек 2019, 20:19 от Захарчето

# 1 280
  • Мнения: 6 253
Днешните печеливши от двата календара.

# 1 281
  • Пловдив
  • Мнения: 515
И моята награда пристигна

# 1 282
  • София
  • Мнения: 9 850
Еха, супер награда Simple Smile

# 1 283
  • София
  • Мнения: 3 027
Само при мен ли са спестили да ми дадат омекотителя

Незнам да се разправям ли? Гледам, че другите спечелили имат и омекотители. Писна ми, да се зарадваш, че си спечелил, но накрая все с горчив привкус.

# 1 284
  • Бургас
  • Мнения: 16 398
Такааа, днес пазарувах все неща с награди, та....от аптека софармаси, само карта за отстъпки ми направиха, не ми предложиха да тегля нещо, въпреки, че пазарих две неща, за 10 лв. Купих си чипс чио, регистрирах кода и нищо. Купих си и кола 1л и Оооооо, Дааааа, падна ми се заветното ДА! Утре ще изпратя децата да си вземат второ камионче. Искам зелено, дано да има.

# 1 285
  • Мнения: 6 048
Gurgolina, освен да е изпаднал от чантата като са го превозвали. Бих писала да попитам защо е така. Или звънни на номера, от който са ти звъняли.
Ами хайде да се похваля пак. Петък 13ти не бил много фатален ден. Току що ми пратиха съобщение, че съм спечелила от фейсбук игра на Whirlpool. Наградата е блутуут колонка Grinning  И без това единствената печелена и то от моя мъж колонка на Морени се развали малко след получаванато й. Сега ще си имаме нова, дано е по-здрава.

# 1 286
  • Мнения: 890
Еййй вие сега какво се захванахме кой, колко писал. Тегли се на случаен принцип

# 1 287
  • Мнения: 940
Браво на всички! Честито на Petia за колонкота. И аз играх за големите колонки на Прингълс. Ще чакам с нетърпение. Изглежда много яка. Да си я ползваш със здраве!

# 1 288
  • Мнения: 6 048
Gurgolina, в темата с играта на Lenor и друга потребителка е сложила снимка, че не е получила омекотител.

# 1 289
  • Мнения: 1 102
Честито на всички спечелили! Simple Smile Аз не мога да се похваля с някоя желана награда, чакам само чашата от лукчетата. Ето календар в инстаграм на Фаберкасъл https://www.instagram.com/fabercastellbulgaria/, ако някой си хареса нещо. Всеки ден пускат игра.

Общи условия

Активация на акаунт