Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (93) - декември 2019

  • 143 700
  • 2 691
  •   2
Отговори
# 1 260
  • София
  • Мнения: 9 850
Изтеглен е късметлията, който печели телевизор Philips с Ambilight - 43PUS7304. Това е:

Алфея

Честито!

Date Очакваме печелившият да се свърже с нас до 17.12.2019 г. на e-mail: igra@bg-mamma.com, като упомене, че e победител в играта на Philips и напишe потребителското си име, електронната поща, с която e регистриран във форума и координати за получаване на наградата (три имена, адрес и телефон за връзка).

Благодарим на всички за участието!

# 1 261
  • у нас
  • Мнения: 5 739
Тъкмо това щях да пиша, но котето ме изпреварило.

# 1 262
  • Мнения: 1 673
Ии колко коментара има Алфея? Smile
Честито! Wink

# 1 263
  • Мнения: 6 058
Ето ме и мен с Ленор-а. Blush С розово шалче съм. Човекът първо посегна към чанта с жълто шалче, но после смени и ми даде с розово. Не знаех, че толкова бързо ще го донесат и вчера пуснахме пералня. Сега ще трябва да посъбера малко пране, за да ги изпробвам.

Ии колко коментара има Алфея? Smile
Честито! Wink
11 179 Grinning

# 1 264
  • у нас
  • Мнения: 5 739
Ии колко коментара има Алфея? Smile
Честито! Wink
Много - над 11 хиляди. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 1 265
  • Бургас
  • Мнения: 1 657
Да бяха писали, че игарата е за потребители с над 10 000 коментара...

# 1 266
  • Мнения: 6 058
Да й е честито на жената. Добре, че не е някой новорегистриран с 5 коментара на кръст. Много хубав коледен подарък й направиха.

# 1 267
  • Мнения: 1 961
В Мега Мол получавате скреч карта за всяка покупка над 20 лева. На мен се падна коледен сувенир.

# 1 268
  • Мнения: 1 785
Е,то беше ясно,че ще изберат печеливш с над 10 000 коментара.Аз и за това не се включих.

# 1 269
  • Мнения: 1 673
Аз си знам при кого отиват големите награди, но пак се пробвам. Какво да правя. Smile
Иначе честит да й телевизора на Алфея, бая се труди във форума. Smile

# 1 270
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 726
Честито на Алфея! Редно е редовен потребител с история да спечели хубава награда, а не някой дошъл само за играта или пребивавал във форума като читател само.

# 1 271
  • София
  • Мнения: 2 411
Лелеее сега погледнах, че за 6 години във форума имам само някакви си 1200 коментара, а дори имаше период, в който движех няколко теми🤣🤣🤣
Здраве да е. То аз не съм и очаквала, обаче писах, защото ми хареса темата.
Честито на Алфея!!! Само позитивни, готини неща да си гледа на новия ТВ.

# 1 272
  • Мнения: 36 882
Трябва да се пробвам в някоя такава игра .... Joy

# 1 273
  • Мнения: 1 673
Оо, задължително! Като гледам имаш шанс. Smile

# 1 274
  • Мнения: 6 058
И аз нямам навика да си гледам колко са ми коментарите, но погледнах че на победителката в играта тези 11 000 коментара са генерирани в рамките на 3 години. А моите 3000 и нещо са генерирани в рамките на 11 години като регистриран потребител. Явно има хора, които наистона прекарват деня си във форума. Но няма лошо, всеки разполага с различно свободно време. Аз на работа примерно не мога да си вдигна главата. Рядко мога да отворя интернет. Сега съм си вкъщи и мога по-често да се включвам в следващите 2 месеца. Но пак няма да мога да догоня такъв резултат.
Петя, и ти си рекордьор. Хайде сладващата голяма награда да е за теб. Пък и май си ми съгражданка по месторождение, така че имаш двойни палци от мен.

Общи условия

Активация на акаунт