Кралски работи и клюки - декември 2019

  • 114 657
  • 2 351
  •   1
Отговори
# 2 325
  • София
  • Мнения: 9 980
Уили с поглед в бъдещето Simple Smile
https://www.instagram.com/p/B6vCzi4lF0X/?igshid=1nvt9ip328eve

Весело посрещане и здрава и щастлива Нова година! 🎉 Champagne People Princess

# 2 326
  • Мнения: 5 710
Не знам дали следите gary janetti в Инстаграм, но е ужасно смешен.
Напомня тези шутове, които опипват докъде могат да се шегуват с краля, преди да им хвръкнат главите Simple Smile

# 2 327
  • Мнения: 4 131
Снимката е правена от Кейт

# 2 328
  • Мнения: 4 383
Ето обещаната хронология.

През май месец принцеса Марта Луисе официално обявява връзката си с шамана. На 12 май е първото й официално съобщение в Инстаграм, че е късметлийка да се запознае с него, че той е променил живота й, и т.н. Нарича го ''близнак''.
На следващния ден, 13 май, шаманът коментира отношенията си с родителите на Марта, крал Харалд и кралица Соня. Пише в своя Инстаграм ''Родителите на Марта - те ме обичат. И аз ги обичам!'' Медиите веднага питат краля за коментар и дали с нетърпение чака да се запознае с шамана, на което кралят отговаря с лека усмивка ''Може и така да са се каже. Ще видим''.
Няколко дни по-късно прицесата и шаманът тръгват на турне със същото заглавие ''Принцесата и Шаманът''. Турнето всъщност е духовно шоу и много хора реагират, че използва титлата си на принцеса с комерсиални цели. Едно от шоутата е било в Копенхаген, където шаманът е правил разни шамански ритуали за пречистване на злото у публиката. Казал е, че може да лекува рак и да размества атоми. Нова вълна протести в Норвегия след тези му прояви и изявления.
В края на месец май братът на Марта, Хокон, най-после коментира пред медиите връзката на сестра си с шамана и то по отношение на турнето. Той казва ''Ние следим това, което се казва и пише. Искаме диалог със сестра ми относно титуловането й и водене на бизнес.'' Следва още една буря в медиите относно употребата на титлата принцеса с комерсиални цели.
През август Дворецът обявява официално, че принцеса Марта заедно със семейството си са решили тя да не ползва титлата повече с комерсиалнни цели и в развитието на бизнеса си.
През октомври шаманът отново разбуни духовете с изявлението си, че жените, които имат много сексуални партньори, получават отпечатък във вагината си и че той можел да помогне този отпечатък да се изчисти.
Няколко дни по-късно шаманът публикува подкаст, където разкрива подробности от сексуалния си живот с принцесата. Не споменава името й изрично, а казва ''приятелката ми''. Например, че правили секс 3-4 пъти дневно и че тя го питала дали не искал да свърши, ама той ''Не, ще ти дам толкова оргазми, колкото искаш. Мога и още два часа да продължавам.'' Медитирал и правил някакви упражнения по време на секса, за да спре еякулацията и да я абсорбира обратно в тялото си. Статии в цял свят с подробностите от подкаста.
Няколко дни по-късно шаманът публикува книгата си ''Духовно хакване'' на английски. В нея твърди, че болните от рак сами си го причиняват, защото искат да умрат. Това важи и за децата, болни от рак. Също твърди, че болестите, предавани по сексуален път, се причиняват от извънземни и че тези болести се лекуват като търкаш магнити по корема. Книгата му щяла да се издаде и на норвежки, но в последния момент е спряна след разразилия се международен скандал с английската версия и бурните протести на лекари, учени и общо взето всички хора с акъл. В крайна сметка книгата е преработена, много пасажи са махнати, и е издадена от друго издателство в Норвегия, но продава толкова зле, че дори и в топ 100 на продаваните книги в страната не достига.
В края на октомври излиза информация в медиите, че принцеса Марта е вдигнала грандиозен скандал на шамана след оня подкаст, където обсъждал сексуалния им живот. В Инстаграм тя пише ''Моят приятел направи огромна грешка, аз не знаех за това. Той се учи от грешките си и това повече няма да се случи''. Кралят и кралицата изпаднали в потрес, шок и безмълвие от подкаста.
Средата на ноември шаманът дава интервю в Дейли Мейл, че в минал живот е бил фараон в Древен Египет, а Марта е била неговата кралица.

Също съм чела интервюта с него, където той обяснява, че кралят и кралицата му са се карали няколко пъти и са му казали, че ''такива неща не се правят и казват''. Че той се бил извинил, много бил имал да учи и че нямал намерение да ги наранява. Също искал медиите в Норвегия да подпишат договор с него, ако искат да го интервюират, че при никакви обстоятелства няма да пишат нещо негативно за него, Марта и кралското семейство. Той бил имал такъв договор в бившия си любовник в САЩ. Медиите, разбира се, отказали да подпишат. Шаманът заплашил със съд вестник VG и телевизионния канал NRK и нарича норвежките медии мобъри. Кралят се наложи да излезе с изявление, че кралското семейство не ограничава медиите какво да се пише за тях. Единственото ограничение, което понякога се налага, е при какви обстоятелства да се ползва дадена снимка и то заради авторски права.

На Коледа шаманът бе поканен на църковна служба, където се намести на първи ред между Марта и дъщерите й. Дойде под ръка с Марта, направи дълбок поклон пред църковните служители, които посрещнаха кралското семейство, ухилен като зелка, а вътре четеше от книжката с псалми, от които Марта четеше. Много съсредоточен.  Той даже не е християнин, но там първа цигулка на службата между Марта и дъщерите й, прегърнал през рамо най-малката. Огромен, огромен гаф от страна на краля и кралицата. В стремежа си да се покажат гостоприемни и широкоскроени, прекрачват много граници. Това не би се случило например в британското кралско семейство. На излизане от службата се вижда, че най-голямото момиче е резервирано и пази дистанция от шамана, средното подскача игриво наоколо, а малката е усмихната до него.

В същия ден Ари Бен си слага край на живота и оставя три чудесни дъщери полусирачета.
Преди това се пишеше, че Ари Бен е поканен на Бъдни вечер да празнува с краля, кралицата, Марта, Хокон, Мете Марит и всички 5 деца в семейството. А шаманът не е поканен. Не знам дали Ари Бен е бил там и дали Марта е избрала да празнува Бъдни вечер без шамана, има пълна суша и медийно затъмнение относно новини за Ари Бен тия дни. Предполагам заради децата.

# 2 329
  • Мнения: X
Тези двамата много ми харесват, изглеждат страшно свежи и духовити хора.
Скрит текст:




# 2 330
  • Мнения: 10 437
Eleonora-27* какъв е проблема да направиш и януарската тема.. Hands V





# 2 331
# 2 332
  • Мнения: 4 076
Тези двамата много ми харесват, изглеждат страшно свежи и духовити хора.
Скрит текст:




Точно тази двойка ми вдъхва антипатия.Той ми прилича на тъпо английско футболистче,тя-на клоун.Но пък са обичани и уважавани в родата си и не само,така че вероятно грешката е моя.

# 2 333
  • Мнения: 337
Зара и Майк Тиндъл , фотосесия за The Australian Women's Weekly





# 2 334
  • На топло
  • Мнения: 4 130
За тези, които мрънкат, че в темата се изписват много страници за Мегиту.
Според списание Еlle, това са хората, които са били най-обсъждани в Интернет през 2019. Нормално е форумът да следва глобалните тенденции. През 2020 сигурно ще се появят нови звезди  на небосклона😅.

# 2 335
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Честита Нова Година с една Мери и мъж:

https://www.instagram.com/p/B6lSgqZIbdv/?igshid=wwx0tl6shyuz

# 2 336
  • Мнения: X
Тези снимки от семейната почивка на Мидълтън ги взех от друга тема.

Скрит текст:













# 2 337
  • Мнения: 2 751
Много хубава фотосесия на Тиндалови, тя е леко мъжкарана, но стилистите са се постарали и изглежда чудесно.

# 2 338
  • Мнения: 15 644
Момичета, сигурно ми се привижда, обаче увеличих доста снимката на ММ от имението на руския оригарх и ми се видя, че пак си е метнала ръцете на корема. А и якето ми се вижда леко издуто.
Някой друг са е разглеждал отблизо снимката?

# 2 339
  • Мнения: 496
че пак си е метнала ръцете на корема. А и якето ми се вижда леко издуто.

На няколко места срещах из руските сайтове, че очакват второ бебе, но някак не мога да го приема за истина. https://iz.ru/948216/2019-11-28/smi-soobshchili-o-beremennosti-m … %2Fzen.yandex.com

Скрит текст:
Херцогинята на Съсекс Меган Маркъл вероятно очаква второто си дете, пише Express.co.uk.

Според изданието принц Хари и съпругата му все още пазят новината в тайна, но възнамеряват да обявят предстоящото ново попълнение на сватбата на принцеса Беатрис в началото на 2020 година.

Като аргумент вестникът отбелязва, че принц Хари по време на среща с военни семейства в началото на месеца коментирал,че му е интересно какво е да отгледаш две деца и припомня, че обществеността научи за минала бременност по време на сватбата на принцеса Евгения.

Инсайдърите не изключиха, че херцогинята ще роди второ дете в Съединените щати, тъй като последният път беше много нервна от близкото и често негативно внимание от страна на британската общественост и медиите.

Няма официално потвърждение на тази информация.

На 17 ноември бе съобщено, че Меган Маркъл все още не е британска гражданка , въпреки че е била омъжена за принц Хари от 18 месеца.

Последна редакция: вт, 31 дек 2019, 19:45 от Anik@

Общи условия

Активация на акаунт