💪"Игри на волята: България" - Тема 14 /Финал/

  • 176 150
  • 5 809
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 7 098
Art deco, точно така! Тъкмо започнах да мисля, че не мога да обясня добре🍀 Благодаря!

# 61
  • София
  • Мнения: 7 886
Гласувах за Юлиян.
С него ще запомня предаването.
Играч в "Игри на волята", както се очакваше от всички, но не би...
Е, може би и Пламен, ама до някъде.

# 62
  • Мнения: 4 706
Малко офтопик, но са малко странни отношенията на Юлиян и майка му. Разгледах й профила-тя качва снимки от предаването , честитила му е РД с доста прочувствен пост, а дори не са приятели във фб.
кой й е профилът?

# 63
  • Мнения: 36 470
Във връзка със законите
Скрит текст:
- наказанията за много престъпления са по-леки, отколкото трябва да бъдат. Дори хора, които убиват на пътя, понякога не лежат в затвора. А ако лежат, е за кратко.
При домашното насилие, в случай на тормоз -  как ще се докаже, че жертвата е тормозена от своя насилник, ако  категорично твърди, че не е? Прокурорът ли ще определя? Ако тя започне да псува и обижда прокурора, или съседите, които са се обадили в полицията, тя също ли ще бъде подведена под отговорност?
 

В анкетата гласувах за Добрин.
В ББ съм гласувала за Здравко, за жена му (Десислава още си мисли, че вотът бил нагласен, горката Joy ) и май веднъж за тризначките (гледах онзи сезон и не можех да понасям конкурентите им). В Сървайвър съм гласувала веднъж за Мартинов. В други риалитита не съм пускала смс-си.

# 64
  • София
  • Мнения: 5 712
Малко офтопик, но са малко странни отношенията на Юлиян и майка му. Разгледах й профила-тя качва снимки от предаването , честитила му е РД с доста прочувствен пост, а дори не са приятели във фб.

Доста късно се е сетила, не мислиш ли !?

Ненавиждам родители, които изоставят децата си на произвола на съдбата, а когато децата им станат известни или богати се сещат за тях, появяват се изведнъж от нищото и започват да използват заслугите им в своя полза!
И у нас, и по света е пълно с подобни примери... дори една херцогиня се сдоби изведнъж с баща и сестра... Stuck Out Tongue Winking Eye

# 65
  • Мнения: 10 256
Art deco, аз за друго да кажа😂, близначките ти се виждат тьотки сега, понеже бяха позаслабнали в играта. Те тьотки си дойдоха и явно като са се прибрали са загладили косъма пак. Трябва да му благодарят на Юли, че злобата им към него ги втали направо 😂😂

# 66
  • София
  • Мнения: 5 712
Във връзка със законите
Скрит текст:
- наказанията за много престъпления са по-леки, отколкото трябва да бъдат. Дори хора, които убиват на пътя, понякога не лежат в затвора. А ако лежат, е за кратко.
При домашното насилие, в случай на тормоз -  как ще се докаже, че жертвата е тормозена от своя насилник, ако  категорично твърди, че не е? Прокурорът ли ще определя? Ако тя започне да псува и обижда прокурора, или съседите, които са се обадили в полицията, тя също ли ще бъде подведена под отговорност?
 

Т.е.!?  newsm78

# 67
  • София
  • Мнения: 6 067
За съжаление има логика в това кой би пращал СМСи... Аз не го правя, независимо колко ми е симпатичен някой; решила съм да не пълна гушата на разни продуценти. А Весовата агитка със сигурност е надъхана, Ако и малобройна.

За майката на Юлиян няма да се изказвам, че пощурявам от подобни индивиди...

# 68
  • София
  • Мнения: 5 712
Art deco, аз за друго да кажа😂, близначките ти се виждат тьотки сега, понеже бяха позаслабнали в играта. Те тьотки си дойдоха и явно като са се прибрали са загладили косъма пак. Трябва да му благодарят на Юли, че злобата им към него ги втали направо 😂😂

 Joy

Те!? Да благодарят!? И да го видя, няма да повярвам!

При всяка игра, в която те показаха съобразителност/сила и помагаха да бъде спечелена, Юлиян не пропускаше да го отбележи, дори ако непосредствено преди това бяха в отвратителни отношения.
 
Той имаше заслуга да бъдат спечелени повече игри, но нито веднъж не получи одобрението им или поне аз не видях подобно нещо...  Sick

# 69
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 076
Гласувах за Добрин.

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 352
Рядко се намира някой, който наистина да ми хареса в риалититата, затова и рядко стигам до смс-и. Последния път когато гласувах беше в сезона на Миглена Ангелова, но за Борислав Комсийски. После така и не гласувах за нея, защото се ядосах от манипулациите и даже смених канала.

# 71
  • Мнения: 36 470
Във връзка със законите
Скрит текст:
- наказанията за много престъпления са по-леки, отколкото трябва да бъдат. Дори хора, които убиват на пътя, понякога не лежат в затвора. А ако лежат, е за кратко.
При домашното насилие, в случай на тормоз -  как ще се докаже, че жертвата е тормозена от своя насилник, ако  категорично твърди, че не е? Прокурорът ли ще определя? Ако тя започне да псува и обижда прокурора, или съседите, които са се обадили в полицията, тя също ли ще бъде подведена под отговорност?
 

Т.е.!?  newsm78
Няма как човек да бъде арестуван за тормоз, ако жертвата сама не каже, че има тормоз. При едно убийство всички виждат, че има убийство. Затова законът изисква жертвата сама да подаде жалба.
Проблемът с наказанията е съвсем отделен и се отнася за всички престъпления, не само за едно.

На мен ми хареса как изглеждаха близначките в студиото.

# 72
  • Sofia
  • Мнения: 3 770
Скрит текст:
Iseto6, никой не обича комплексарите. Но това, което си описала за изпъкването на чужд гръб най-малко важи за Юлиян.
Той няма нужда да изпъква, достатъчно си е колоритен и без усилия. А обидите вярно и никой не отрича, че нарече близначките-пилета, стари моми, Радостина -последен сезон и стара чанта, Венца-предателка. Всичко това обаче беше СЛЕД техните нападки и провокации, след номиниране и победи както негови, така и на отбора благодарение на него. Признателност няма и не се очаква, ама и това което получи е пошло и гадно.
В името на парите и играта е оправдано стратегии, коалиции, но подлост, саботаж, предателство и подигравки, унижения ме вбесяват. Лично аз виждам добре недостатъците му, не съм заслепена или толкова отнесена. Но от всички вътре в този формат може и да ви шокирам, но най-най с характер, позиция, раздаване, че и най-обран въпреки нападките в ефир за мен е Юлиян. Дори не слагам спортните му качества. Пиша как е като човек за мен. Държа си на думата до последно. Всички останали са или мишки, или интриганти, или и двете заедно.
[/spoiler]
Fanfanito, никъде не съм писала, че Юлиан изпъква на чужд гръб, а само, че има нужда винаги да изпъква. Има съществена разлика, нали? Simple Smile Такъв тип хора имат огромна нужда от чуждо одобрение. За справка: Случката с бялото Мите и чирозите в рибарската колиба, където Юлката  не можа да приеме, че похвалиха Добата, а не него. Силните и уверени в себе си, и в собствените си възможности хора нямат нужда от чуждото одобрение. Комплексарите обаче имат и нека това не се бърка с хъс, и спортна злоба.

# 73
  • Мнения: 9 124
Никога не съм гласувала. ББ не гледам, но други формати съм следяла с гласуване. Това обаче са били не знам дали е правилно-социални формати. Т.е. победител може да се излъчи само или предимно от зрителите, няма друг начин. Това сега е състезание и не знам как си представят да се определи примерно играч или отбор за победител с СМС. Смешно е направо.
Все пак, тук съм се запалила и Юлиян по едни или други причини го чувствам близък, като човек(семейни неща,лични). А като състезател е един от най-добрите, заедно с Пламен (по-добър е Юли с малко)
Това заради което ще гласувам за първи път и само с 1 СМС обаче за жалост е заради усилията на самото предаване да го бутнат и изхвърлят от играта. Не мисля, че само аз така си мисля. Видно е и боде силно. Няма предаване в студиото да не е посветено половината време на оплюването на Юлиян, без той да е там и героят на предаването (излезналия) Както и да е, много причини имам от видяното и сред състезателите и от студиото и ...толкова явно никой състезател или участник не е бил желан да се изгони от продукцията. Защо ли, ами защото застрашава техния човек и хората почнаха да го оценяват и застават на негова страна.Печели симпатии, а вероятно и СМС според тях. Ще гласувам, за да объркам малко сметките, а и съвестта да ми е чиста, че съм помогнала да спечели този, който заслужава наистина. Не съм оптимист, но..

Последна редакция: нд, 01 дек 2019, 15:37 от fanfanito

# 74
  • София
  • Мнения: 7 886
Виждам, че до момента никой не е гласувал за Венца.
Защо ли, че и за Томас Stuck Out Tongue Winking Eye

Общи условия

Активация на акаунт