Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 1 дек. 2019, 13:28 ч.

Гримиране - идеи и техники. Тема №75

• 6 761
  • 163
  •   2
Отговори
# 30
Розово-червени сенки стоят най-добре на жени със зелени очи. Оранжевите сенки "отварят" най-много сините очи, а на кафяви стоят супер златисти, лилави, зелени сенки. Това, разбира се, не означава, че човек трябва да се ограничава само до тези тонове. Красиви неутрални или златисти сенки отиват на всички например.

Аз най-малко харесвам ярко сини сенки на сини очи и зелени сенки на зелени очи. Някак убиват естествения цвят на окото, вместо да го подчертават.

# 31
  • Бургас
Аз сини сенки абсурд да сложа.Със зеленикави очи съм,тр.да пробвам с розово-червени.

# 32
Със зелени очи съм и много нося синьо. Харесвам страшно и зелените палитри на Шанел и се правя понякога.

# 33
  • Бостън
И освен цвета важно е да се внимава с топлата и студената гама на дадения цвят и дали тя съответства на вашата лична. Също така според мен е важно да се гледа общата контрастност на кожа/коса/очи и гримът да не са драматично различни. Т.е. една ярка, сочна мексиканска брюнетка би мога да си позволи много по-висок контраст (вкл. цветови), отколкото една светла, сивоока руска блондинка. Т.е. и двете мога да си позволят всичко, което дУша им сАка, но нискоконтрастните визии ще стоят по-органично на рускинята, а висококонтрастните - на мексиканката.

Вчера попаднах на една шведка, която много ми хареса - простичко, семпличко, не е омазана до ушите, но с вкус и грабва погледа. И всичко става за носене, ако не за офиса, та за нощен клуб! И какъв рейндж! Пускам да се насладите:

http://www.rodeo.net/killercolours/om

Последна редакция: вт, 03 дек 2019, 21:26 от Agent Provocateur

# 34
Агент, много ми хареса твоята шведка! Може би, защото имам сходни на нейните черти. Цветът на очите е абсолютно еднакъв, на косата почти (в тонът се различава съвсем леко сякаш, а може и еднакви да са ни), повечето визии са ми любими. Опушеното черно много ми отива, макар да е силно и рядко си го позволявам. С лилаво много се харесвам, с кафяво също, с червено червило и последната снимка е нещо подобно на това, което ми е ежедневният грим в момента, но не с толкова силен руж. Общо взето всичко без оранжевите сенки и синьото червило ми допада и ми стои добре. Даже ми даваш и някои идеи.

# 35
И на мен ми хареса шведката, която обаче има и много, много як стил. Аз към контраста, подтона и гамата на грима ще добавя и стил, индивидуалност. Моята дУша може да сАка да се види с оранжева squiggly очна линия, но пилешкото ми сърчице не би могло да я носи сред човечество. Миналата година бях решила да експериментирам повече с цветове- правя го. Тази година смятам да бягам от смоуки грим и нюд устни персоната си и да пробвам нови техники в грима.

# 36
Ния, чакам да покажеш новите придобивки, когато пристигнат, и най-вече гримовете с тях.

Аз за пореден ден съм само с тониран крем, малко пудра, бронзър и гел за вежди за работа. Някак не мога да прежаля да ставам 20 мин по-рано, за да си правя пълен грим. Joy

# 37
Вече получих разни неща, днес ще пробвам Сънрайз, но на първо четене, в сравнение с по-големите Наташки, поне на суочове, не съм особено впечатлена.
Е редактирам се. Цветовете са много мои, липсват ми само любимите и дуохромни шимъри от по-големите и палитри. На живо е по-ярка

Последна редакция: ср, 04 дек 2019, 12:32 от NiaV

# 38
  • Бостън
Агент, много ми хареса твоята шведка! Може би, защото имам сходни на нейните черти. Цветът на очите е абсолютно еднакъв, на косата почти... Даже ми даваш и някои идеи.
Много се радвам, че те вдъхновява!
Дали ще ми се смееш много ако си призная, че още не съм намерила моята "двойничка" Grinning

И на мен ми хареса шведката, която обаче има и много, много як стил. Аз към контраста, подтона и гамата на грима ще добавя и стил, индивидуалност. Моята дУша може да сАка да се види с оранжева squiggly очна линия, но пилешкото ми сърчице не би могло да я носи сред човечество. Миналата година бях решила да експериментирам повече с цветове- правя го. Тази година смятам да бягам от смоуки грим и нюд устни персоната си и да пробвам нови техники в грима.
Hahaha, и аз - ние сме консервативни Телета, екстравагантните очни линии ги оставяме на по-дивите!
Не бягай от смоки очи! Първо, че много ти отиват; второ, че са много актуални за сезон F/W 2019-20! Вчера дори аз замъкнах едно черно-кафяво смоки в офиса Grinning

Между другото Гугъл ми чете и форума, защото ти говориш за Наташка и Сънрайз, а Ютюб ми порепоръчва това Grinning Майтапя се, разбира се, но всички сме в матрицата Grinning

Последна редакция: ср, 04 дек 2019, 18:25 от Agent Provocateur

# 39
Или аз ти чета Гугъла...
Дайте идея за празничен грим за много официален гащеризон с прозрачен,  златен гръб моля. Много ще е очаквано да е просто златен грим, носи ми се по-изчанчено.
И смоуки си е смоуки, но все натам или halo клоня, а наистина искам да се науча на друго.

Последна редакция: ср, 04 дек 2019, 19:40 от NiaV

# 40
Ей това, Ния. С любимата ти Наташка голд.

# 41
А гащеризонът какъв цвят е и с какви аксесоари ще се комбинира?

# 42
Черен със златно V на деколтето и гърба, черни обувки и интересна чанта, но пак в същите цветове

# 43
Аз съм малко по-консервативна, но тези два варианта ми допаднаха, като бих заложила на втория:

# 44
Благодаря, на мен първият повече ми харесва. Искам нещо различно и не златно/черно. Но Есмералда Е права, тюркоазеното от Голд ще е добре.

Общи условия

Активация на акаунт