Гримиране - идеи и техники. Тема №75

  • 34 837
  • 768
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 7 569
Определено да на светла кожа със студен подтон.

# 61
  • Мнения: X
Определено! Моля пробвай го и сподели!

# 62
  • Мнения: 789
Аууу, номер едно и две са разкошни, особено ми легна на сърце гримът на очите на вторият модел, това е точно като за мен! 😍

# 63
  • Мнения: 8 937
Ако успеем и да ги докараме като на снимките, всичко ще е супер. Joy

# 64
  • Мнения: 7 569
Все пак имайте предвид, че за тези визии са допринесли две неща - талантът на гримьора и фотошоп.
Няма как да ви се получи 1 към 1 визията.

# 65
  • Мнения: 789
А може ли и малко повече инфо относно стъпките за гримиране на лицето? Първо фон дьо тен, после хайлайтър и накрая пудра, или? Rolling Eyes Сори, но наистина съм много боса в тези неща! Pensive

# 66
  • Мнения: 5 096
Фон дьо тен, коректор под очи и тук там, запечатване с пудра, контуриране или бронзант, руж и хайлайтър.

# 67
  • Мнения: 194
Момичета, дали някоя от вас има Huda Beuty Desert Dusk Palette и какво би споделила за нея... ? Oт няколко дни я мисля, че е на мн. добра цена в Cult beuty , както и Rose Gold в момента...

# 68
  • Мнения: 7 569
А може ли и малко повече инфо относно стъпките за гримиране на лицето? Първо фон дьо тен, после хайлайтър и накрая пудра, или? Rolling Eyes Сори, но наистина съм много боса в тези неща! Pensive

Най-добре е да погледаш клипчета в Ютюб. Напиши makeup for beginners примерно. Или пък от българските канали аз харесвам Боби и makeupbuthow.

# 69
  • Мнения: 31 197
Момичета, дали някоя от вас има Huda Beuty Desert Dusk Palette и какво би споделила за нея... ? Oт няколко дни я мисля, че е на мн. добра цена в Cult beuty , както и Rose Gold в момента...
Аз ги имам и двете, както и всички големи палитри на Худа. Много ги ползвам. Desert Dusk е направо разкошна палитра.

# 70
  • Мнения: X
Подкрепям Денси! За мен Desert Dusk е най-добрата палитра на Худа, миналата зима я скъсах от носене и единствено за нея съжалявах след като я дадох на колежка пролетта. Цветовете са наситени, формулта е същата като на всички сенки на Худа- пигментирани матове, страхотни шимъри.
Флоринче, според мен човек може да се ошашави с невероятното количество информация в Ютюб и в нета относно грим.
Ако не си ползвала грим до момента, мисля, че някой лек ФДТ и бронзър, нанесен както на скулите, така и като сенки,,ще ти даде едно добро начало.  Добави спирала, червило или глос и си готова като за начало, а и ще можеш да се ориентираш в гримирането без да се налага да хвърляш огромни средства и време в него като за начало. Погледни Ali Andrea в YouTube ако търсиш вдъхновение.

Последна редакция: пт, 06 дек 2019, 09:26 от Анонимен

# 71
  • Мнения: 31 197
Шимърите са просто страхотни нанесени с пръст. Винаги ме питат с какво съм на очите, когато я нося.

# 72
  • София
  • Мнения: 5 566
А шимърите могат ли с нещо да се фиксират, така че да не се разпрашават? Аз супер много харесвам шимъри, но като си сложа от тях след 2 часа ми блести лицето около очите, по бузите също, въобще ставам цялата бляскава, а не искам! Искам да си стоят само върху клепачите. Приемам съвети.

# 73
  • Мнения: 31 197
О да, има лепило за глитъри задълржително слагам такова. Имам на Никс аз.

# 74
  • София
  • Мнения: 5 566
densi, предполагам то е различно от обикновена база за сенки? Може ли линк към това на Никс?

Общи условия

Активация на акаунт