🐱‍👤Маскираният певец🐱‍👤 - Тема 8 /Финал/

  • 33 513
  • 630
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: X
Интересно предаване, но някакси не грабва интереса колкото Биг Брадър

Едното няма нищо общо с другото. Няма никакво място за сравнение.

Аз бих го сравнила с Капките, които лично на мен са ми доста по-интересни и забавни. Доста рано се разпознаха всички участници и оттам загубих интерес.

При Капките във всеки епизод гледаш различни образи и имитации, а тук като разпознаеш участника - до края гледаш една и съща маска. Като прибавим и преправените гласове, изпълненията дори не бяха на високо ниво.

Последна редакция: чт, 12 дек 2019, 01:54 от Анонимен

# 466
  • Мнения: 4 594
И при мен горе-долу същото се получи.

# 467
  • Мнения: X
Аз пък не харесвам въобще Капките, но Маскирания певец мн ми хареса.

# 468
  • Мнения: 15 313
Аз пък харесвам Капките. И Маскирания харесах.
Не харесвам Рачков. Ко му стана на тоз човек, не знам. Полуде! Разпищоли се, стана неконтролируем, неприятен, отвратителен. А преди го харесвах.
Заради него спрях да гледам Капките, непоносим ми е, не мога да го търпя.
Зуека е по умерен, по възпитан, по елегантен и съобразителен. Него го харесвам, но Рачков, не и не!

# 469
  • София
  • Мнения: 8 111
Имам чувството, че Рачков смърка по някоя линийка преди ефир. Поведението му е точно такова.

# 470
  • Мнения: 15 313
Ужасен е тоя човек! Ужасен! Някой трябва да го озапти. Тоя търпи невероятно лошо развитие. Защооо, бе. Беше толкова атрактивен и забавен. Пф.

# 471
  • Мнения: 1 211
Влиза в роля според мен. Наложена му отвън, за да има работа. И Халвата не спира да го хвали, колко невероятен водещ е заедно с Зуека. Така според мен няма реална представа за мнението на хората. Мислят си, че това непрекъснато лигавене и фалшиво поведение се харесва. Ненчо също беше започнал и той да върви по същия наклон с Господарите. Добре, че го спряха това предаване.

# 472
  • Мнения: 9 484
Роля, роля... но всичко си има мярка.
Все по-зле става Рачков, а в началото беше много свеж и готин. Имам чувството и аз, че употребява разни неща.

# 473
  • Мнения: 10 159
Струва ми се, че се вижда и е ясно, че много хора не харесват такова поведение на водещите. Затова защо ли продуцента лансира/стимулира Рачков (а Зуека явно гледа и той да се придържа) да продължава(т) в този стил... на мен това не ми говори добре относно оценката на зрителския вкус от страна на Халваджиян.

# 474
  • Sofia
  • Мнения: 26 376
Зуека го копира постоянно Bowtie

И в бтв двамата инфантили Петканов и Кадиев не се траят вече Angry

# 475
  • Мнения: 6 149
Рачков и Зуека не ги понасям още от едно време и ги избягвам всячески. Предпочитам да гледам "на запис" и да ги превъртам съответно.
Единствената двойка, която може да се каже че ми допада са Иван и Андрей. Някак си хуморът им е по до мен, въпреки че и те имат моменти на лигни.

# 476
  • Sofia
  • Мнения: 26 376
И те са големи лигочи Mask

# 477
  • Мнения: 11 545
Тези пък са такива инфантили. Отиваше им, докато бяха на 20, но вече не.

# 478
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 776
Иван и Андрей не ги понасям и не мога да ги гледам.
В началото Рачков ми беше интересен, но в последно време ми идва да спра телевизора докато се лигави. Преди имаше някакво интервю с Мария Игнатова, питаха я за Рачков и тя отговори, че този Рачков който виждаме е само на екран или сцена, в къщи бил най-затворения човек. Не знам колко е вярно.

# 479
  • Мнения: 890
Мен пък са ми забавни, правят шоу, смяла съм се с глас на някои от майтапите им.
Верно понякога леко прекалява, но като цяло те правя предаването такова каквото е. Не мога да си представя за други водещи.

Общи условия

Активация на акаунт