Нуждая се от ...

  • 87 643
  • 1 294
  •   1
Отговори
# 495
  • sofia
  • Мнения: 419
Сега най-много се нуждая от здраве и време с приятелите, което е наистина ценно.

# 496
  • Мнения: 286
От Обич.
Имам нуждата да обичам някой, който чувства света по същия начин и я заслужава.

# 497
  • When you are not fed love on a silver spoon, you learn to lick it off knives...
  • Мнения: 3 676
Имам нужда в къщи магически да се появи една допълнителна стая, със заключваща се врата, огромен прозорец, удобно кресло, маса, тоалетна и шкаф, който самостоятелно се пълни с най-вкусния шоколад на света, от който обаче не се пълнее. Също така искам в тази стая времето за спира.
Така ще имаме win-win ситуация. Хем ще имам достатъчно време за себе си и хобито, хем няма да ощетявам откъм време и внимание домашните зверове Grinning

# 498
  • Мнения: 266
Щях да кажа от бленувания собствен уютен дом в този живот или по-скромно- подобрен метаболизъм, че веднъж да се наям без задръжки с цял топъл хляб с масло и лютеница или ако и това е много, поне вдъхновено и омиротворено съзнание в настоящето...Но всъщност най- силно искам здраве и мечтая за момента, когато ракът ще бъде лечим с хапчета от аптеката. Дано е по-скоро.
Хубава тема.

# 499
  • Мнения: 141
Аз ако напиша от какво имам нужда днес, админите ще ми дадат БАН по ник, IP и MAC адрес за използване на ненормативна лексика, половината потребители ще ми кажат да ходя на психиатър, а другата половина ще се обадят в ГДБОП да ме приберат...

# 500
  • Мнения: 3 611
Аз ако напиша от какво имам нужда днес, админите ще ми дадат БАН по ник, IP и MAC адрес за използване на ненормативна лексика, половината потребители ще ми кажат да ходя на психиатър, а другата половина ще се обадят в ГДБОП да ме приберат...
Пиши  Пиши.

# 501
  • Мнения: 2 328
Имам нужда да махнат това извънредно положение.Заради 500 души с вирус дъщеричката ми няма да има рожден ден.

# 502
  • Мнения: 2 199
Оле, оле каква съпричастност към другите, изумена съм от последните два поста.

# 503
  • Варна
  • Мнения: 1 363
Няма смисъл от съпричастност когато не виждаш от среща същото..

# 504
  • Мнения: 157
Да порастнат мрънкалата два поста нагоре.... Изпитвам силно притеснение за бъдещето, когато възрастен човек смята, че рожден ден е нещо по-важно от съпрочастност. В момента има възможност нагледно да се възпотава това критично важно качество. Торти, рокли и шарени опаковки едва ли са нещо задължително в живота. Да се научи едно дете сърцето му да откликва за страдащия го прави човек, който ще умее да подкрепя около себе си, да ръководи успешни екипи и да изгради здрава среда с хората около себе си.
Всеки един от тези 500 заразени може да отключи лавина. Роднина на наш колега е един от починалите. Човешкото е да се погрижим за непознатия, да го предпазим. Добротата се предава като мотивацията чрез личен пример.

# 505
  • Варна
  • Мнения: 1 363
Разбирам и приемам мнението на всеки които иска д го изрази, не го оспорвам. Темата все пак е '' нуждая се'' не я обръщайте в друг вид тема.
Не казвам на никои от какво е правилно да се нуждае....
Всеки казва неговата си емоция не е нужно да се опонираме. Благодаря Hands Plus1

# 506
  • Мнения: 2 350
Нуждая се от наивност, вяра, от самозапалване дори...Няма значение каква е истината, важното е как я приемаш!
Нуждая се да знам, че има поне малко старомодни ценности , останали наоколо.
И от търпение се нуждая.

Бухали и Сови, никой не ти пречи да направиш най-прекрасния рожден ден на дъщеря си и при тези условия!

# 507
  • Мнения: 2 199
Е как да го направи, нали трябва да се вдигне малка сватба за отрочето.  Какви елементарни ценности,.

Последна редакция: вт, 07 апр 2020, 16:20 от Няма смисъл

# 508
  • Мнения: 2 220
Имам нужда всичко да приключи час по-скоро. Синът ми да тръгне на ясла, а аз на работа. Този месец имам и имен ден, и рожден ден, а малкото е другия месец, но това ми е най, най-последна грижа.

# 509
  • София
  • Мнения: 6 167
Никой нищо не ти забранява, никой не се заяжда. Дават ти друга перспектива, с надежда да се видиш отстрани, очевидно без успех.

Имам нужда от море.

Общи условия

Активация на акаунт