Лидл 134 - В очакване на Коледа

  • 105 196
  • 1 903
  •   1
Отговори
# 60
  • In transit
  • Мнения: 11 803
Отказах се от лаврака, скъпичък ми идва. Взех пъстърва, страхотна е. Обичам я много и хапваме често, одобрявам и тази от Лидъл.
Авокадото втора седмица е като чекор твърдо, не омеква, какво е това чудо не знам.
Машината за вакумиране за какво я ползвате?
Като купя прошуто крудо или по-големи пити кашкавал да вакумирам останалото количество за да не се разваля и мухлясва.

Пробва ли да увиеш авокадото в лист хартия? Обикновено така за няколко дни узрява.

# 61
  • Мнения: 6 709
Благодаря за новата тема! 🌹
И аз харесвам рибата от Лидл. Най-вероятно шаранът ще е оттам.

# 62
  • Мнения: 58
Някой питаше за книгата...на мен ми хареса на пръв поглед. Рецептите не са толкова засукани. Стават и за начинаещи готвачи. Определено ще ги пробвам

# 63
  • shumen
  • Мнения: 18 008
Благодаря за новата тема.
Сметаната и аз я харесвам и мога и така да ям.
Скоро дали ще пускат ХХЛ неща при нас някои знае ли?

# 64
  • Мнения: 348
Сините сливи наистина са страхотни-сочни и вкусни.
Днес направих един доста бърз пазар, взех карфиол на промоция и приготвих чудна пица с карфиолен блат.
Да ми препоръчате кое кафе е хубаво. С машина долче густо сме, но малко ми омръзна да давам по 10 лв за 16 капсули. От вчера имам капсула за многократна употреба и искам да я тествам.
П. С има ли тук лидъл фенове, които пазаруват в лидл под руски паметник. Последните пъти по което и време да отида все е някакъв фраш, отделно че повечето стоки свършват бързо. Май е един от най посещаваните и съответно най обороти филиали? Simple Smile

# 65
  • София
  • Мнения: 8 639
Взех днес дървения лаптоп за децата. Не е връх на забавлението(според мен), но те го харесаха. Цяла вечер бой за него Laughing
Иначе-скариди и филе от сьомгова пъстърва и измайсторих много вкусна супа.   
Изнамерих си в коша с намалените неща една стойка за сладкиши, много съм доволна от находката. На 12лв беше намалена.   
С две точки се сдобих. Следващата седмица мисля да пазаруваме пак от Лидл седмичния пазар(иначе от сайт поръчваме) и да се сдобия набързо с една книжка, може и други, за подарък.

# 66
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 715
Аз се разписах с 4 шоколада днес. Взех и сьомга охладена, изглежда свежа и не толкова мазна - дано да е хубава.



Такива кутии на Рафаело не съм виждала досега. Във формата на подарък са супер.

# 67
  • Майнатаун
  • Мнения: 439
Благодаря за темата.⚘
Аз от днешния пазар направо събрах точките и взех книгата.На мен ми харесва, ако някой проявява интерес мога да снимам няколко странички и ще ги кача.🙂

# 68
  • Мнения: 15 356
Благодаря за темата.⚘
Аз от днешния пазар направо събрах точките и взех книгата.На мен ми харесва, ако някой проявява интерес мога да снимам няколко странички и ще ги кача.🙂
Аз проявявам интерес,днес взех масажора ,грейката за крака и още някои дреболии и ми трябва още 1 точка,но до края на седмицата ще я взема.Нямам търпение за тая книга.

# 69
  • Мнения: 19 687
Тя май ще се влачи бая време, ще успеете да съберете точките Simple Smile

# 70
  • Мнения: 594
Взехме контактния грил днес и правихме свински вратни пържоли. Ами бавничко станаха, но хубави. Плочите се измиха лесно на ръка и уж ги пазихме (прибори, гъба...), но на едно място сякаш е наранено покритието. Може би от кокалите в месото? Ще пробваме и зеленчуци, и друг вид месо, обаче не съм сигурна, че ми харесва.

# 71
  • София/Испания
  • Мнения: 1 505
Аз имам контактен грил от Лидл от 6 години и съм много доволна,досега не съм имала проблеми с него.

# 72
  • Мнения: 319
Здравейте, имате ли отзиви за френските терини от Делукс серията?
https://www.lidl.bg/bg/p/da-bde-koleda-s-deluxe/selekciya-frenski-terini/p31479

# 73
  • Мнения: 15 356
Здравейте, имате ли отзиви за френските терини от Делукс серията?
https://www.lidl.bg/bg/p/da-bde-koleda-s-deluxe/selekciya-frenski-terini/p31479
Много са вкусни,върху препечен хляб ги ядем ние.

# 74
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 164
Кога пускаха сешоари?
Предварително благодаря

Общи условия

Активация на акаунт