Февруарският рожден ден наближава, голям купон се очертава

  • 41 554
  • 744
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 76
Добро Утро мамчета.Моля давайте ми идея за коледен подарък на моето момче.Какво ще копувате вие на вашите бебоци?Приятен  и усмихнат ден от мен

# 61
  • Down Under
  • Мнения: 1 129
Аз не мога дори да си представя да ми заспива в 00 часа 😱 направо си тегля ножа 😆 моят младеж става в 7.30 сутринта, през деня не спи изобщо, вечер в 19 часа е заспал. Аз съответно съм пей сърце. За нас това е оптималният вариант, той тотално отказва да спи през деня. За тяхната възраст четох, че следобедният сън трябва да е до 14.30, за да заспиват вечер на време.

# 62
  • София
  • Мнения: 2 666
При нас няма промяна в режима. Сутрин се събужда към 7.30 часа.  Забелязах, че точно след 6 часа й се доспива. Към 14.00 заспива за около 1.20 Мин. Вечерта към 23.00 заспива. От 2.00 - 4.30 реве. После заспива.

# 63
  • Мнения: 1 418
Долу-горе е със същия режим:
Събужда се към 9
Следобедния сън е от 2 до 4
Вечер заспива към 10
При нас е 100% същото 😊

# 64
  • Мнения: 1 406
Долу-горе е със същия режим:
Събужда се към 9
Следобедния сън е от 2 до 4
Вечер заспива към 10
При нас е 100% същото 😊
1:1...
С тази разлика, че напоследък щеката ако може удря една дрямка към 11:30-11:45...особено, ако сме излязли с количката.Като се приберем брат ѝ я буди брутално.  После пак спи.

# 65
  • Мнения: 299
Моето диване е ранобудно. Напоследѕк в 5:30-6 се събужда, едва успявам да го задържа още половин час в леглото. На обед заспива между 13 и 14 и спи до около 16. Вечер задължително го слагам да спи най-късно в 21, защото иначе съм неадекватна. Това ранно ставане е просто ад за мен, но.. какво да се прави. Поне докато стане 9 и дойде ред да тръгна за работа, съм свършила един куп задачи из къщи, играли сме, яли сме и го връчвам на баба му до обяд.

# 66
  • Мнения: 610
На моето режима му е като на детето на gordy,  с изключение че понякога спи на обяд , примерно два пъти в седмицата. 
За коледен подарък мисля да купя надуваемо конче . Той не играе с играчки, ама аз не се отказвам да купувам 🤣.

# 67
  • Мнения: 288
Благодаря, момичета.
Ние сме му купили засега дъска за рисуване / тип Лидл - за рисуване и с магнитНи букви от другата страна/, книжка и това е. И аз съм отворена за още идеи, така че... чакам!

# 68
  • Мнения: 6 218
Аз пак се улях с подаръците,в моя защита бабите и дядото дават пари и аз само избирам.Голяма писта с колички,магнитна бяла и от задната черна дъска също,нов таблет,но с приказки,голям автовоз с колички,джип с дистанционно,маса и столчета за вкъщи,за двора му взехме пласмасови есента и седеше,книжки,няколко дрешки нови и палатка за вътре,другата с тунела ще я държим само за двора.
Режимът няма да ви казвам какъв му е,спи и яде когато иска,с две думи няма.Изцяло се съобразявам и нагаждам с него.

# 69
  • Мнения: 299
Олее... и аз се улях с подаръците. За пръв път ми се случва така да прекаля. Оправданието ми е, че като купихме кухнята (дървена от Лидъл), толкова я харесах (когато аз бях дете, бях видяла веднъж една подобна при едно момиченце и това е единствен път, когато бях играла на такова нещо. Сега вече навсякъде има, но тогава бях много впечатлена), и като почнах... компрект за чай, комплект с тостер, плодове и зеленчуци комплект от Икея.... после от името на бабите добавих още няколко неща. Един малък конструктор магнитен тъкмо му пристигна от Алиекспрес, две книжки... а отделно от всички останали чичовци и лели негови, и баби, дядовци, прабаби.... но заложих много на дървените играчки в Лидъл. Съотношението цена/качество е най-добра.
Та... чакам с нетърпение Коледа, за да си играя с новата кухня. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 70
  • Мнения: 228
Хаха и ние взехме кухня, и на мен много ми се играе на такава...
Лещичка, от къде купи маса със столчета? Аз също мисля да й взема.

# 71
  • Мнения: 6 218
Първата е от джъмбо,същата само че тъмносиня,но е прибрана вече в мазето.
А другата онзи ден дойде от патиланци е сайта.

# 72
  • Мнения: 16 871
Хамсти, ти как си представяш малко дете над вряща/ гореща тенджера с кърпа на главата?!
Имаме Омрон, доволна съм. Подкрепям М, децата реват за много неща, вкл и всичко ново, но свикват. За съжаление нашият е ползван при ларингит.
Прекалих отдавна с подаръците аз, дано успее да ги пипне всичките. Доста дрехи му накупих, възползвам се, че сме на почивка в чужбина. А тук какви красиви играчки има! Колички, взех и една лампа сгъваема звезда, сега звездите и снежинките са голям хит вкъщи.
Режимът му не е променен, слава Богу. Само покрай последните кътници на обяд намали съня, но сега отново спи по повече.

# 73
  • Мнения: 1 418
Хамсти, ти как си представяш малко дете над вряща/ гореща тенджера с кърпа на главата?!
Имаме Омрон, доволна съм. Подкрепям М, децата реват за много неща, вкл и всичко ново, но свикват. За съжаление нашият е ползван при ларингит.
Прекалих отдавна с подаръците аз, дано успее да ги пипне всичките. Доста дрехи му накупих, възползвам се, че сме на почивка в чужбина. А тук какви красиви играчки има! Колички, взех и една лампа сгъваема звезда, сега звездите и снежинките са голям хит вкъщи.
Режимът му не е променен, слава Богу. Само покрай последните кътници на обяд намали съня, но сега отново спи по повече.
Не съм имала предвид за детенце естествено, говорех за себе си.А иначе не съм виждала инхалатор на живо и питах за какво/как ги ползвате?

# 74
  • София
  • Мнения: 2 666
Инхалаторите се използват за инхалиране (разпрашаване) на физиологичен разтвор например при хрема и запушен нос. Втечнява секретите.

Но истинското му приложение е при Ларингит, Бронхит и т. н. Използва се с лекарства (Вентолин, Пулмикорт) и дозата се определя единствено от лекар. Спестява лечение в болница.

Общи условия

Активация на акаунт