Февруарският рожден ден наближава, голям купон се очертава

  • 41 551
  • 744
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 299
narcissus, честито и от мен. Дано сте здрави и имаш лека и прекрасна бременност! Когато станат така неочаквано и непланирано нещата, човек трябва само да ги приеме като дар! Най-хубавите неща са така - нечакани и изненадващи Heart

# 166
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 704
За разстройство - лъжица/две нишесте с малко вода, да стане като каша и му давате насила да яде. Не е приятно, но действа. Вече спокойно може да даваме, наближават две все пак Simple Smile

# 167
  • Мнения: 754
Благодаря ви!За мен шокът продължава с пълна сила,като човек свикнал да планира и държи всичко под контрол това си е истинско изпитание,поне таткото е по оптимистично настроен.

# 168
  • Мнения: 16 871
Честно казано на мен ми е трудно да реша искам или не второ дете. Люшкам се в двете крайности всеки ден Joy
Аз лично бих се радвала съдбата да реши вместо мен Joy

# 169
  • Мнения: 1 406
Честито Нарцисус.  Желая ти лека бременност  и се радвайте на чудото.
И аз се надявах на коледно чудо,  но уви... подрани ми с една седмица.  Нещата май отиват към критическата.  И вде пак не спирам да се надявам все още да стане чудо и да видя още един чифт искрящи очички у дома (пък и два да са,  няма да ги върнем). Баща им не е много навит,  но щом се отпуска,  значи има желание.

# 170
  • Мнения: X
Коледно честито и от мен, narcissus! Лека бременност и да се похвалиш в коя тема ще емигрираш (няма да е февруарска Simple Smile )

Ние го обмисляме не на шега изобщо, та не би ни шокирало нещо подобно, но при нас изненади не се случват, така че ще е планирано със сигурност. Твърде вероятно да е идната година, ако нещо не ни разколебае, но май накъм 2020 вървят нещата Simple Smile Е от време навреме като сме напълно каталясали и омаломощени даваме на заден, но май искаме 2, а по-малко изморени няма да станем, тъй че си търсим оправдания май само Grinning

# 171
  • София
  • Мнения: 2 666
И аз се надявах на Коледно чудо, но няма. При мен също всичко беше планирано допреди появата на февруарчето ми. Говорих с ММ, че много бързо трябва да реши дали иска трето дете, защото ми предстои едно дълго лечение, което ще сложи край на желанията ми за още деца.

# 172
  • Мнения: 16 871
М, будиш възхита у мен!!! Малкият 2 нощи не спа и бях ... не на себе си. Само при мисълта за още едно бебе, особено цокащо като батко си по 20 часа в денонощието и още толкова ревящо ?! Как ще се справя?!

# 173
  • Мнения: 587
Ехааа честито на бъдещото мамче Simple Smile

С всеки изминал ден ми се струва,че съм все по-далече от мисълта за второ.Понякога се прокрадват мисли за още едно,но бързо изчезват.Не искам да е самичък,но не мога да се реша на тази стъпка.Знам,че не сме единствените тук,на които никой не им помага,но определено щях да разсъждавам по различен начин ако за малко се завърташе една баба

# 174
  • София
  • Мнения: 10 642
И ние имаме проблем с акото ( разтройство) от 1 седмица и не минава. Първите 2 дена имаше темп, не е повръщал. Давам му по 1 прахче ентерол, а днес кора от нар със шипка и на чай. 3 дена беше на диета ( солети, бисквити, попара) и нищо..сега пак почнахме с диетата. Нещо да посъветвате?
И моето беше с разтройство. 3 дни беше на лечебна хумана и още след втория “нещата” се сгъстиха.

# 175
  • Мнения: 610
Честито narcissus 🤗.

# 176
  • Мнения: 353
Narcissus, коледно чудо имате вие! Радвам се за теб, че съпругът ти гледа оптимистично, докато ти все още се притесняваш. Прекрасна бременност да имаш!😊

# 177
  • Down Under
  • Мнения: 1 129
Narcissus честито и от мен! Прекрасен подарък 💐 Лека и безпроблемна бременност! Тъкмо си набрала скорост 😊

# 178
  • Мнения: 3 998
Момичета имате ли домашни любимци, които гледате в апартамент? Ние имаме рибки,но се замислям дали да вземем и нещо по пухкава 🐹🐇  хамстер или зайче.

# 179
  • Мнения: 6 218
Ние имаме зайче в къщи,спи в празната детска стая.Така де клетката му е там.Иначе в двора си имаме котка и 2 кучета.Малкият ги обожава,мачка и гушка постоянно.

Общи условия

Активация на акаунт