Февруарският рожден ден наближава, голям купон се очертава

  • 41 560
  • 744
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 16 871
Благодаря. 
Ще видим как ще продължи. Дано мине бързо.

# 706
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 704
Аз при разстройство давам супена лъжица нишесте с малко вода като каша. Гадно е на вкус, но затяга веднага

# 707
  • София
  • Мнения: 2 666
Ентерол давам 3х1 саше, пробиотик и Хидрасек ако се обезводни.

# 708
  • Мнения: 6 218
Моят веднъж е имал разстройство като бебе и го оставих да се изчисти,нищо не съм му давала.

# 709
  • София
  • Мнения: 2 666
Някоя от вас давала ли е Имунотрофина,доволни ли сте?

Давала съм го на голямото ми дете, но тя нямаше трета сливица. Ефект 0.

# 710
  • Мнения: 3 998
Някоя от вас давала ли е Имунотрофина,доволни ли сте?

Давала съм го на голямото ми дете, но тя нямаше трета сливица. Ефект 0.
Само за подсилка на организма ли го даваше

# 711
  • Мнения: 16 871
И аз давах имунотрофина на моят син. Миналата година имаше ефект, но сега с тези яслени мутанти само за подсилка.

# 712
  • София
  • Мнения: 2 666
Някоя от вас давала ли е Имунотрофина,доволни ли сте?

Давала съм го на голямото ми дете, но тя нямаше трета сливица. Ефект 0.
Само за подсилка на организма ли го даваше

Заради неспирните хреми, вирус индуцирана астма... Нищо не помогна освен това, че вече е голяма

# 713
  • Мнения: 16 871
Мен ми става лошо като чуя задна хрема. Малкият след всяко боледуване е така. Едни храчки, едни чудесии, ей сега 3 седмица след Аб, какво ли не пробвах и вече след 4 инхалация с йалоклийн нещата се подобряват.

# 714
  • София
  • Мнения: 2 666
Малката кашля от 16 февруари, но вече се примирих с положението. Самата аз имам задна хрема от близо 10 години.


И преди съм писала, че от нищо не ме е толкова страх както от малко дете и хрема.

# 715
  • Мнения: 16 871
Ох, М. Тази задна хрема е ужасна. Аз толкова пъти съм го водила да го слушат, от страх да не е нещо надолу - такава кашлица, сякаш е пушил последните 50 години по 3 кутии на ден. Ужас.


Малкият ака през 3 часа, като изключим сутринта, че за 3 часа ака 3 пъти. Много жизнен, с много апетит - цял ден това. Стискам палци да му размине бързо. Днес е на хляб и ориз + пробиотик.

# 716
  • Мнения: 3 998
Верче ще излиза ли зъб? Че на моя точно след разтройството изби кътник

# 717
  • Мнения: 16 871
Коко, ние още ноември приключихме със зъбите. Не е от зъб. Не знам задна хрема ли е точното понятие, но е секрет, отзад, дробовете са чисти, сополи навън няма.

# 718
  • Мнения: 3 998
Коко, ние още ноември приключихме със зъбите. Не е от зъб. Не знам задна хрема ли е точното понятие, но е секрет, отзад, дробовете са чисти, сополи навън няма.
Аз заради разтройството питам да не е зъб.
Иначе да за секрета е задна хрема от 3-та сливица идва проблема. И аз още боря леко хъркане на носа.
Имам 1 книга на д.р Марио Янакиев ,полезна ми е,все ровя нещо и чета 🤓

# 719
  • Мнения: 16 871
Ако е в ел.формат може ли да ми я пратиш?

Момичета, от една фб група nomediakids, една любезна дама беше качила доста книги за бебето и детето - възпитание, хранене.
Давам линк, ако си харесате нещо
https://dox.abv.bg/download?id=83147c092c&folder=163494385&a … xkpPt_T9VROHAuAME

Общи условия

Активация на акаунт