Пазаруване от НМ, тема 38, декември 2019

  • 38 489
  • 776
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: X
Judit, на HM пуловерите са тънки. Не съм ветеран, но от личен опит наблюденията ми са, че щом в обявата пише "фино плетиво, мека прежда, леко, меко..." и т.н., значи е тънко или рехаво. Ако пише "широка блуза, обемен пуловер" и пр., значи е много, ама много широко. И това широкото прави ръкавите дълги, освен ако не са 3/4. Дебели пуловери, като за хижа или преход в планината, не съм виждала. Може и да има, ама ще са скъпи. Там не гледам. Когато купувам плетиво, гледам да има поне малко вълна в състава, за да топли, само "найлон" не купувам. Общо взето това са ми критериите, иначе всеки си има свои предпочитания.

# 106
  • Мнения: 47 996
Дали да не се сложи в 1 пост това мнение и да се знае
Определено Х и М има специфики за пуловерите специално Simple Smile Плетивата им изискват определен опит Simple Smile и нагласа

# 107
  • Мнения: 10 191
Нещо положително, стига да работи наистина коректно, е този in-store режим на приложението. Слагам в скрит текст един нагледен пример за сравнение на цените в един произволно избран реал и онлайн, за някакъв (в случая без значение за конкретиката) артикул.
Скрит текст:

Това е режимът, в който може да се търси и нещо конкретно в реален магазин:



Ето и един артикул с цена във физически магазин:



И цената на същото - онлайн.:

# 108
  • Мнения: 6 301
Моята пратка от понеделник утре ще е тук.

# 109
  • Мнения: 282
От черния петък поръчката, цялата ще я връщам. Разочарована съм определено. Все по малко неща от ХМ ми харесват, а тези които ми харесат, не стоят добре или материите да кофти. Манго определено са по добре и имаха наистина черен петък - 70% на всичко в аутлета.

# 110
  • Мнения: 68 768
Позната си взе черно късо палтенце...много добре й стои. В петък го мери в магазина. Светнах я онлайн да го поръча-стъпки тайни, туй-онуй и казах и днес го получи. Целува ми тук ръка...😆😃

# 111
  • Мнения: 5 304
Тета , честита ръкавички. Явно въпрос на усещане, ръката влиза свободно,  но аз не обичам да ми е стегнато на пръсти. Или нямам сили да ги сгъна ))). Дискомфортно ми е, а с ръкавици обичам да карам колата.
Скрит текст:
Бих предпочела следващия номер.

Последна редакция: ср, 04 дек 2019, 15:31 от La_Valletta

# 112
  • Мнения: 68 768
За мен в автобуса на ГТ е без значение...LaughingLaughing

Аз свивам съвсем нормално пръсти. Мислех че отгоре зор ще напъхам ръката, откъм китката, но е ок.

# 113
  • Мнения: X
La_Valletta, че те дори тези ти стоят по-свободно от показаните на друга нечия ръка жълти по назад. Недей! Те се и отпускат, после щяха да са ти като откраднати, ако са по-големи. Аз имам големи ръце и влизам в L свободно, а изглежда като да ми стоят стегнато, но не.
Скрит текст:

# 114
  • Радомир
  • Мнения: 627
Тета , честита ръкавички. Явно въпрос на усещане, ръката влиза свободно,  но аз не обичам да ми е стегнато на пръсти. Или нямам сили да ги сгъна ))). Дискомфортно ми е, а с ръкавици обичам да карам колата.
Бих предпочела следващия номер.

Ама ръка има ли вътре 😊 нито пръсти личат. Дълги и слаби пръсти имаш, добре са ти ръкавичките струва ми се. На мен ми харесва как стои 😉

# 115
  • Мнения: 5 304
Благодаря Simple Smile!
Сетих се за нещо. Пролетта можехме да се познаем по еднакви панталони на китки, лятото - по кръглите плажни хавлии, сега зимата  - ще сме по ръкавички Smile.

# 116
  • Мнения: 444
Моля,някой да ми измери ширината на тези жълти ръкавици,че много ми харесват...да знам какво да поръчвам.

# 117
  • Мнения: 68 768
Аууу..жълти...как ме обиди. Горчица са Stuck Out Tongue Winking Eye

# 118
  • Мнения: 444
Светлички сте ги хванали на снимките....горчица,пише,сега видях....ама много хубави!

# 119
  • Мнения: 5 304
9 см са широки, горе са  малко повече.

Общи условия

Активация на акаунт