Родилно отделение към МЦ "Здраве" - Пазарджик

  • 58 439
  • 113
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 210
ЛЕЛЕЕЕЕ,УЖАС!Нямам думи!А раждането при него ли беше?Не погледнаха ли пак с ехограф ако е бил друг лекар,за собствен ориентир?Извини ме за въпросите,които задавам в този труден за теб момент,ако не желаеш да се връщаш не отговаряй.Наистина незнам какво да кажа,каквото и да е ще звучи тъпо сега,но искренно се надявам бързо да се възстановиш физически и психически.Ако имаш сили за съд,действай!

# 91
  • Мнения: 9
Здравей,riqa.Не,не раждах при него.Ако беше така сигурно сега и аз нямаше да съм жива.Той ме гледа на видеозон 4 дни преди да спра да усещам движенията на бебчето ни.Гледа ни цели 30-40секунди,като през това време си говореше по телефона.Кой да види пъпната връв?Нали трябваше да си проси пари тая гад мръсна.Другите лекари веднага ме пратиха на запис на тоновете на бебчо,но така и не чух сърчицето му...не чух да изплаче...не видях да помръдне...не успях да го гушна,а така дълго чакахме.Дано поне на другите обръща внимание и имат повече късмет от нас.Успех.

# 92
  • Мнения: 941
Не  мога нищо да каж..освен  censored

съжалявам за преживяното от теб Джако  Hug

# 93
  • Мнения: 592
Много съжалявам за нещастието, което ви е сполетяло теб и съпруга ти Джако  Cry
Нямам думи

# 94
  • Мнения: 0
Привет!
Вярно ли е че родилното и детското отделение към МЦ Здраве са затворени? И ако да имате ли информация защо?

# 95
  • Мнения: 941
Мисля че отговор по вероятно да получиш в Лекарската Пз тема  Peace

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=517010.msg15998089#msg15998089

# 96
  • Мнения: 1 938
Привет!
Вярно ли е че родилното и детското отделение към МЦ Здраве са затворени? И ако да имате ли информация защо?


Не, не е вярно. Peace

# 97
  • Мнения: 0
Мили мами,
има ли сред вас раждали в този частен родилен дом в Пазарджик. Споделете какво е мнението ви? И всякакви други подробности ще са ми от полза. Аз съм от Стамболийски и мислих да раждам в Окръжна в Пловдив, но се оказа, че гинеколога при който ходя е напуснал от там и е отишъл да работи във въпросната частна клиника. И аз съм в дилема. Къде ще раждам? newsm78
след като лекаря ти е отишъл там може да отидеш в спокойни ръце аз второто дете си родих там,чиста база ,родих секцио и на третия ден бях навън и си пиех кафето,много съм доволна........но избора си е твой.....аз не се притеснявам какво ще пише в акта за раждане къде е роден!!!  bouquet

# 98
  • Мнения: 210
Мисля,че ства въпрос  за лекарят при който бях и аз.Отидох там където се е преместил и останах мнооооого доволна.Наистина е по-важно да последваш доктора ако държиш на него,а не здравното заведение/макар,че иаз се чудех  заради разликата в цената/

# 99
  • Мнения: 1 938
Мили мами,
има ли сред вас раждали в този частен родилен дом в Пазарджик. Споделете какво е мнението ви? И всякакви други подробности ще са ми от полза. Аз съм от Стамболийски и мислих да раждам в Окръжна в Пловдив, но се оказа, че гинеколога при който ходя е напуснал от там и е отишъл да работи във въпросната частна клиника. И аз съм в дилема. Къде ще раждам? newsm78
след като лекаря ти е отишъл там може да отидеш в спокойни ръце аз второто дете си родих там,чиста база ,родих секцио и на третия ден бях навън и си пиех кафето,много съм доволна........но избора си е твой.....аз не се притеснявам какво ще пише в акта за раждане къде е роден!!!  bouquet


Облак буреносен роди преди 4 години. Simple Smile
 Hug

# 100
  • Мнения: 210
Да бе,и аз видях датата на цитата Peace,дори съм проследила обстойно случая,но писах заради други мамчета,които са в дилема.

# 101
  • Мнения: 0
MOJE LI NQKOI DA IZKAJE MNENIE ZA OLGA LIZEVA V BOLNICA ZDRAVE POPADNAH NA NEQ SLU4AINO NO NE MI VDAHVA DOVERIE ODGOVARQ NA VAPROSITE MI BEZ  OBQSNENIQ I MOLQ AKO NQKOQ OT MAMITE E S KRAVNA GRUPA 0 NO S OTRICATELEN REZUS NEKA DA MI OBQSNI PROCEDURATA PRI RAJDANETO I KAK SA NABLIUDAVALI BREMENOSTA I

# 102
  • Мнения: 1 938
За д-р Лизева нямам мнение.
Аз съм с отрицателен резус фактор, с кръвна група 0.
Ако съпругът ти е с положителен резус и това ти е първа бременност, няма проблем. До 72 часа след раждането ще ти бъде бит Анти D гамаглобулин /ако бебето е с положителен резус/.
Важното е да нямаш предишна бременност или аборт. Peace
Ако съпругът ти е с отрицателен резус, няма никакъв риск за плода, без значение коя по ред бременност ти е това. Simple Smile

Ако съпругът ти е с положетелен резус, ако това е втората ти бременност, ще бъдеш следена по-обстойно на ЖК. Peace

Желая ти успешна бременност и леко раждане!  bouquet

# 103
  • Мнения: 0
Помислете много добре дали да ходите в това отделение, защото има проблем с бактерията "ешерихия коли". И изглежда полагат повече усилия да потулват това отколкото да се справят с нея.

# 104
  • Мнения: 0
Здравейте,мили дами!На д-р Патишанов мога да кажа само едно голямо благодаря!След две раждания при големите ни специалисти в болницата ,10 ГОДИНИ по-късно се наложи неотложна операция на влагалището...След ходене при разни специалисти в ПЗ,който предлагаха само операция през коремната стена ,аз попаднах при въпросният д-рПатишанов.Един ден по-късно бях оперирана ,направена ми бе пластика без разрези и тн.Всичко е окей и вече трета година се чувствам 100% жена!Определено той си е добър специалист-ОПЕРАТОР.Съжалявам, че не работи вече в ПЗ.

Общи условия

Активация на акаунт