Шопинг в Истанбул!

  • 2 951
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Здравейте  момичета! Предстои ми пътуване  до Истанбул.Искам да попитам тези от вас които са запознати,каде мога да пазарувам  сносни дрехи, на не толкова завишени цени?Благодаря на отзовалите се😘

# 1
  • Мнения: X
Истанбул е любимия ми град за пазаруване  буквално на всякъде има магазини аз препоръчвам квартал Лалели от него пеша чак до капалъчарши има улица.с магазини около капалъчарши има открит пазар за дрехи ,на който цените са доста ниски ,препоръчвам и площад Таксим там в безистените направо влизаш в мини мол за реплики на супер ниски цени .Аз посетих Мол Истанбул и тогава имаше големи намаления В Guess купих си дънки и пола за 130 лв двете,имат и техни си марки от сорта на HM но турски и там също е много евтино общо взето искаш ли да пазарували това е твоето място има от всичко според мен на доста по-ниски цени от където и да е.Приятно пътуване ,препоръчвам да изберете хотел със закуска на блок маса страхотни са им.

# 2
  • Мнения: 4
Благодаря ви от сърце, че се отзовахте! Ще се възползвам от препоръките ви!😘

# 3
  • Мнения: 10 407
Здравейте  момичета! Предстои ми пътуване  до Истанбул.Искам да попитам тези от вас които са запознати,каде мога да пазарувам  сносни дрехи, на не толкова завишени цени?Благодаря на отзовалите се😘

Ние ходихме лятото и есента и пазарувахме от моловете им. Въпреки това, цените сравнени с нашите са по-ниски, дрехите са хубави. Имаше намаления на Levis, дънките започваха от 45 лева, тениски ненамалени бяха по 28 лева, суитчър взех за 45 лева, риза за 37 лв. Есента взех ненамален суитчър, от новата колекция, който беше около 80 лева, а тук беше 200, цените на тениските тук бяха по 2.

Ето от тези тениски взех на съпруга ми по 27 лева - https://www.boyner.com.tr/u.s.-polo-assn.-c-3389022, тук бяха намалени на 50%, но пак бяха по-скъпи.

Капалъ Чарши мисля, че рано затваря. Опитахме се да го посетим към 19 часа, но беше затворено да го имате предвид.

На площад Таксим в магазините на съответните марки цените бяха съпоставими. Ние обувки и маратонки не сме купували все още, само дрешки.

Последна редакция: пн, 02 дек 2019, 23:37 от blackcat6

# 4
  • Мнения: 4
Благодаря  за информацията

Общи условия

Активация на акаунт