Такава кучка ли съм каквато се чувствам?

  • 20 642
  • 265
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 4 806
Емичка, много се радвам, че нещата са се развили добре... Следващото не се отнася за теб Simple Smile

Никой да не си и помисля, че начинът за "освежаване" на връзката е да приспите с някой непознат и да си признаете на мъжете/жените. Това е шанс, който има вероятност по - малка от тази да спечелиш шестица от тотото с голям джакпот и да си единствения познал.

Честито на печелившите Simple Smile Това вече е за теб Simple Smile

# 181
  • Мнения: 6 315
Емичка, радвам се, че всичко при вас е наред!   bouquet

Чудех се дали да пиша в горещата ти тема, защото... Тук какво ли не се избълва. Моето мнение е, че не си кучка, защото кучката щеше да скрие и щеше да го направи пак и пак и пак.... и така до безкрайност.

Мнението на госпожата, цитирано от Нимфетка напълно се припокрива с моето. тези неща понякога се случват и това е. Никой не е застрахован.

Успех и дано не се стига пак до там!   bouquet

# 182
  • Мнения: 2 716
Направо съм потресена  Shocked
Значи Емичка е истинска????? С реална история????? С мъж, пристрастен към компа?????
Ей мацки, сигурно и той влиза във форума от време на време  Crazy . Голям майтап. Добре, че му каза и после пусна темата. Че ако беше научил от компа.... #Cussing out..... а можеше и тая работа така да го отрезви, че да не припари до клавиатурата поне 10 години.
Сега се е стреснал, че може да те загуби но си оставам черногледа. Дала си му коз за цял живот. При всеки по-сериозен спор ще ти го натяква.
рр/ и аз си казвам всичко и за това мнооооого внимавам какво върша.

# 183
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Емичка, и умната занапред  Wink

# 184
  • Мнения: 2 254
мммммм скука ....Емичке няма ли да има нова тема: "Кифла ли е мъжът ми?"
или :"Взех си поука,изневерявям ама си трайкам!" Joy

# 185
  • Мнения: 494
мммммм скука ....Емичке няма ли да има нова тема: "Кифла ли е мъжът ми?"
или :"Взех си поука,изневерявям ама си трайкам!" Joy
Не сииииии ,карай както те кара и не ги слушай тия'' Курабииии''. newsm53

# 186
  • Мнения: 260
Тз, може да има тема "Разкайвам се, посипвам си главата с пепел, вече ще обсъждам само мода, лакова за нокти и последните сапунки"

# 187
  • Мнения: 9 903
Емичка, ами ти самата в заглавието посочваш, че се чувстваш кучка  Mr. Green как би искала да изглеждат всички тези страници, освен пълни с подобни квалификации? Simple Smile

поне вземи да благодариш на момичетата, които те защитиха....не да се репчиш.


# 188
  • Мнения: 260
Извинявай, права си....не исках така да прозвучи. Наистина благодаря на всички, които си казаха мнението, без да иззлобяват (критикуващите включително), не съм очаквала всички да ми правят евала, много добре знам че не постъпих правилно.
Нещото, което крайно ме вбеси беше, че повечето хора твърдят нещо от сорта на "Ми добре, сгафила си, ама си овца да му кажеш", ей това, честно казано не го очаквах.  Както казах по-горе, приемам определенията като патка и овца по отношение на изневярата си, но не и защото съм била честна. И защо си мислят,че това ще ми стане навик?
Вчера мъжа ми влезе докато четях темата, той много добре знае, че не са ми останали приятелки и си пиша много неща във форума, седна и прочете цялата тема и не искам да пиша в подробности какви ги нареди, защото някой мод ще ми се скара за употреба на нецензурен език. С две думи "Като смятат, че е добре да се живее в лъжа, да ходат да пасат."
Така че след всичко, той продължава да ми бъде приятеля, която нито една жена не може да ми бъде, и затова толкова го обичам. Както и да е, пак благодаря на..те си знаят кои са, не мога да цитирам поименно, че са много....  bouquet

# 189
  • Мнения: 1 202
Каквото станало-станало . Гледай от тук нататък да няма такива " изневери " . А като се заседи много пред компютъра   atworkя вземи му  се " фръцни " с някое секси бельо давидим дали ще остане пред него ? Joy Joy

# 190
  • Мнения: 377
Emichka, абсолютно съм съгласна с последния ти пост и с мнението на мъжа ти.  Hug
И за нас доверието и това, че можем да си кажем абсолютно всичко е най-важното.
Честно казано темите за изневери ми идват малко прекалено и твоята чак днес я прочетох. В повечето случаи "форумските стандарти" са двойни, тройни и не знам кви още.  ooooh!
То не е псевдоморал и женска солидарност, не е чудо.  Outta Joint

# 191
  • Linz
  • Мнения: 11 619
По принцип такива неща не се казват. Но зависи и какви са отношенията във всяка връзка- хората имат различни ценности. И аз признах на моя мъж своя изневяра (от началото на връзката ни). От тогава отношенията ни са по-добри и спря да гледа на мен като на даденост.

# 192
  • Мнения: 5 647
Вярно е, че много зависи от това в какви отношения си със съпруга си и доколко го познаваш. Аз също съм на принципа, че такива неща не се казват, но всеки сам си решава какво да прави.

# 193
  • Мнения: 4 451
Франзела, предполагам, че си частния адвокат на Nikol. В никакъв случай не визирах само нея, а и всички, които наистина обиждаха момичето с разни епитети "кучка, патка, овца" и т.н. Изобщо не съм се "хванала" за думите на Никол и не съм имала намерение да се карам с никого. Исках да кажа, че не бива така да съдиш човек, без да знаеш как стоят нещата в семейството. И че може да се случи на всеки. Ти може да не го направиш, но мъжът ти може. В живота нищо не се знае. Безсмислено е да се кълнем "Аз никога няма...", защото нензнаеш какво ще ти сервира живота, а повярвай той винаги прави такива изненади, че после да се чудиш от къде ти е дошло. Това имах в предвид.
И едно е вечер да погледаш телевизия за два часа, а е друго да дремеш с часове пред компютъра, че даже и да си мастурбираш пред него, а жена ти да спи в другата стая, уморена да те чака. Може да не е това начина да му се отмъсти, но момичето само каза, че е липсвала комуникацията между тях и се радвам много, че вече разговарят. Това значи, че е трябвало наистина да се случи нещо разтърсващо, за да намерят пътя един към друг. Радвам се, Емичка, че всичко се подрежда. Всички сме хора на този свят и всички грешим. Вярвам, че това повече няма да ти се случи, защото и ти и той сте си извлекли поука. Успех от тук нататък!  bouquet
П.С. Хиляди извинения на момичетата, които съм обидила без да искам с моето мнение.  Hug

# 194
  • Мнения: 5 539
Изчезнах в последно време от форума......поради ред причини, разпускане след сесия и прочее, но не само, и сега искам да си споделя с вас, пък ако ме оплюете-оплюете.
Мъжа ми е много готин и го обичам страхотно. В това че той ме обича не се съмнявам. Обаче неговото откачено висене пред компа вече ме изкарва от кожата ми.  #Cussing out Винаги когато трябва да се свърши нещо, или той каже "ела да те гушна" аз оставям всичко на средата и идвам...може би там ми е грешката. В обратната ситуация неговия отговор е "чакай да си свърша" което значи минимум половин час. И секса куца, защото докато го дочакам да се наиграе, ми се доспива, а и ме обижда, е трябва да си чакам реда. Не работи, така че не е просто да разпуска след тежък ден.
И така..... отидох на дискотека в Студград с колежки и с две думи осъмнах в чужда стая с чужд мъж. Никога не съм го правила. След като се прибрах казах на мъжа ми, защото така сме се разбрали...той се сдуха естествено, но разбра че става дума за някой, дето няма да го видя повече в живота си, така че не застрашава отношенията ни. Остава въпроса с обидата, но тя се преживява. И той има една колежка, с която не е спал (твърди и вярвам) но са си много близки и ако не беше срещнал първо мен, сега тя щеше да му е жена, 100% съм сигурна, а той не отрече. Но това е само на думи, а аз смело се хвърлих в дела.
Сега ми е много виновно, защото знам, че не постъпих правилно. И все пак...Не съм го правила с цел да го нараня или да си връщам за нещо, просто за една вечер се почувствах ухажвана и желана, а не като мърмореща съпруга.
Такава кучка ли съм каквато се чувствам? Cry
Станалото - станало. Прекарала си си добре една вечер, всеки има нужда от силни емоции понякога. Изневярата за една нощ съвсем не е най-страшното нещо в една връзка и ако разбиранията ви съвпадат, не е нужно това да навреди на брака ви. От един момент нататък много хора го правят, защото дори да си женена за Брад Пит, рано или късно настъпва отегчение. Пък и не може цял живот да не забелязваш никой друг около себе си, освен собствения си мъж.
Дали си кучка - не, не мисля Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт