Такава кучка ли съм каквато се чувствам?

  • 20 669
  • 265
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 260
Големи присъди,големи изводи и заключения Shocked Наистина акълът ми не го побира как може да има тооолкова крайни мнения-като ги чета чак имам чувството,че се крещи и размахва пръст/даже не пръст,ами сатър Mr. Green/ Може ли от такова нещо да правите трагедии,бе хора?!? Все едно е дошъл краят на света #Crazy Баси цирка стана,все едно човек са убили! Някои хора май са оперирани от чувства и емоции и се вживяват като съдници-имам чувството,че съм попаднала в средновековието! Горката Емичка,пишман стана,че сподели!
О, не, аз вече се забавлявам, честно казано.  Мъжа ми също. Иначе нямам време за форума напоследък, но сутрин с кафето си четем темата. Учудвам се, че още не е изпаднала от първа страница
4esun, аз сега си чета Чудовищна команда Laughing

# 241
  • Мнения: 2 784
Все пак сме демократични и ще дадем право на избор Laughing




Много зловещо, Ив Надин... Sick Аз имам една снимка на жена от арабските страни, пребита с камъни от семейството си, ама няма да я пускам, че е много брутална.
Вали, права си, аз не съм изневерявала, не смятам и да го правя. Но и не се изживявам като ничий съдник.

# 242
  • Мнения: 9 903
О, не, аз вече се забавлявам, честно казано.  Мъжа ми също. Иначе нямам време за форума напоследък, но сутрин с кафето си четем темата. Учудвам се, че още не е изпаднала от първа страница
4esun, аз сега си чета Чудовищна команда Laughing

ама ти си малка, освен че си глупава. Поне си пасвате с мъжа ти.

# 243
  • Мнения: 6 155
Но и не се изживявам като ничий съдник.


Съдят съдилищата!
Тук си изказваме  мнението... освен ако всяко отрицателно такова се приема за "съдене"  Thinking

# 244
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
По темата ще кажа само, че Емичка за мен не е кучка и се радвам, че нещата са се оправили.

За годините...ами и аз съм на 23, ама какво- това значи ли, че съм малка, глупава, не наживяла се и т.н...? Всичко опира до човека според мен. Имам позната, която роди на 17 и е една доста разумна жена. Доста пораснала и трезво мислеща.

Не съм изневерявала, нядявам се и да не изневеря, не казвам никога обаче...знам ли- някога мога да се разочаровам от мъжа ми и да намеря друг. Е, надявам се да не се случва никога де.

Само искам да кажа, че имаше доста крайни, грозни, ама много грозни и груби изказвания. Потресена съм от някои мнения и отправени обиди.

# 245
  • Мнения: 636
Аз пък съм на мнение е, че никой не е 100% застрахован от една евентуална изневяра. Хубаво, изневерила е, дали под влияние на алкохола или съвсем съзнателно си го е искала, няма значение. Мисля, че на абсолютно всяка една от нас може да се случи, колкото и да си казваме за в момента: "Ама как, да изневеря?Никога". Няма смисъл да я нападаме и да анализираме изневярата и. Тя си знае най-добре как се чувства и едва ли се чувства добре. Но определено съм съгласна с мненията, че не е трябвало да признава на мъжа си, независимо колко проблемен е бракът им. Просто не виждам смисъл от признания в тези случаи. По този начин нараняваш половинката си и не мисля, че това би ти помогнало да се почувстваш по-добре след изневярата.
Докато четях си мислех какво да напиша и ето някой го написал вместо мен!

# 246
  • Мнения: 260

ама ти си малка, освен че си глупава. Поне си пасвате с мъжа ти.
о, да, пасваме си, обичаме се и си прощаваме.....дано да е много години занапред. .
Мъжете, които познавам, не биха били особено снизходителни.... #2gunfire
Толкова по-зле за теб. И мисля че леко прекаляваш с изказванията, моя работа си е от кого ще искам прошка и той дали ще ми я даде, и не си ти човека дето ще ме слага на бесилката. Ако ти се занимава с такива дейности-ходи да живееш в Нигерия примерно.

Момичета, досега във форума мисля че не съм се държала грубо. Съжалявам за сегашния си език, но ми писна разни хора да разправят как мъжа ми бил кифла защото ми е простил или да си правят генерални изводи за това какъв човек и родител съм от една моя постъпка. Темата отдавна излезе от добрия тон, затова си позволявам да говоря по остро. Благодаря на тези, които се придържаха към него, независимо какво им е  мнението за мен.

# 247
  • Мнения: 2 716
Темата е крайна, мненията също. Емичка, когато хората се събират за да живеят заедно, обикновено споделят общи интереси. Вероятно по отношение на "отворените" връзки вие със съпруга ти имате общо гледище, което е по-освободено от общоприетото. Ако не съм права за последствията, това е добре за брака и детенцето ви. Искрено се надявам да греша. Извини ме ако съм те наранила с изказванията си. Мисля, че по-горе писах, че говоря по принцип /в никакъв случай не те уча как да живееш, не те съдя, не те анализирам - теб/. В 1 момент мислех, че ситуацията е измислена и никога не се е случвала. Изказвам мнение, което е доста крайно и е мое. Аз не бих простила подобно поведение. Това е.
 

# 248
  • Мнения: 2 784
Но и не се изживявам като ничий съдник.


Съдят съдилищата!
Тук си изказваме  мнението... освен ако всяко отрицателно такова се приема за "съдене"  Thinking
Мисля, че когато става дума, че някой заслужава бесене на площада си е направо съдене. newsm78

# 249
  • Мнения: 6 155
Но и не се изживявам като ничий съдник.


Съдят съдилищата!
Тук си изказваме  мнението... освен ако всяко отрицателно такова се приема за "съдене"  Thinking
Мисля, че когато става дума, че някой заслужава бесене на площада си е направо съдене. newsm78

Принципните постановки все още не означават съдене.
Буквалното тълкуване не винаги е удачно.

# 250
  • Мнения: 260
Темата е крайна, мненията също. Емичка, когато хората се събират за да живеят заедно, обикновено споделят общи интереси. Вероятно по отношение на "отворените" връзки вие със съпруга ти имате общо гледище, което е по-освободено от общоприетото. Ако не съм права за последствията, това е добре за брака и детенцето ви. Искрено се надявам да греша. Извини ме ако съм те наранила с изказванията си. Мисля, че по-горе писах, че говоря по принцип /в никакъв случай не те уча как да живееш, не те съдя, не те анализирам - теб/. В 1 момент мислех, че ситуацията е измислена и никога не се е случвала. Изказвам мнение, което е доста крайно и е мое. Аз не бих простила подобно поведение. Това е.
 
Добре, мир ! Всеки за себе си, извиненията приети, надявам се и моите да са:)
Мисля, че е време да оставим темата да отмре...вече крайно се изчерпа и поне за мен вкъщи въпроса е приключен. Ако някой държи да ми каже нещо, нека да е на лични.

# 251
  • Мнения: 196
Е и да си кучка какво от това?Ако той се държеше подобаващо с теб,щото той нали на теб е казал да а не на компютъра,нямаше и да ти мине през ума да му изневериш,нали!?!Въпреки че изневярата не решава абсолютно нищо,само може да го озлобиш.Но това е мое мнение пък и живота си е твой.  bouquet

# 252
  • Мнения: 5 577
Еми, помоли модератор да я изтрие.  Grinning

Радвам се, че върпоса е приключил.  Wink

# 253
  • Мнения: 6 155
Еми, помоли модератор да я изтрие.  Grinning

Радвам се, че върпоса е приключил.  Wink

Защо пък да я трие?  Thinking

# 254
Не си кучка, ами си толкова глупава, че няма докъде! Но с времето може да ти дойде акъл- не се знае. Тези неща НИКОГА не се казват на съпруг и НИКОГА НА НИКОЙ!!! А ти неанонимна ги тръбиш не само на цяла страна, но и на цял свят.

Общи условия

Активация на акаунт