"Под прикритие" - се завръща по Нова тв. от 7 януари 21.00 ч.

  • 31 085
  • 801
  •   1
Отговори
# 240
  • Пловдив
  • Мнения: 40 776
А, де...?

Хм...филмът нали не свършва? А бутнаха Джаро зад решетките...?

Във вторник има ли епизод?

# 241
  • Мнения: 1 429
Според мен свърши втори сезон.Аз четох в Уикипедия за сериала и знам долу горе какво ще се случва.
Аз пък не разбрах кога Куката се е оттеглил?Нали така каза на адвокатката.

# 242
  • Мнения: 9 055
Е, не ми казвайте, че днес имаше серия?!
Нали бяха до четвъртък, или пак не съм разбрала?

# 243
  • Пловдив
  • Мнения: 40 776
Имаше, имаше...и то доста ключова Simple Smile
И аз незнаех, но проверих.

# 244
  • Мнения: 9 055
Е, не! Тия от Нова са за бой!
Добре, че съм го гледала иначе щях да умра от яд JoyПак ще погледна утре, със сигурност ги има в нова плей.
mystic, ти гледа ли Сибир? Simple Smile

# 245
  • Мнения: 11 547
Много хубава серия. С нея трябваше да свърши сериала.
Музиката от сцената с арестуването на Мартин и присъдата на Джаро е страхотна! Heart

# 246
  • Пловдив
  • Мнения: 40 776
Е, не! Тия от Нова са за бой!
Добре, че съм го гледала иначе щях да умра от яд JoyПак ще погледна утре, със сигурност ги има в нова плей.
mystic, ти гледа ли Сибир? Simple Smile
абе пуснах го и ми се стори, че съм го гледала Simple Smile  та...може пак да го пусна.

Във вторник дали ще има серия?

П.п. ще има...сезон 3 Wink

# 247
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Мутафчиев е трагедия в това шоу. Много, много по-зле от Захариев.
Не за оправдание, но той снима в сериала 10-на месеца, след като получи тежък инсулт.


Втора седмица има епизод и в петък. Днес излъчиха финала на втори сезон. В Nova Play ги има, да. В програмата и за следващата седмица отново е от вторник до петък и сигурно ще е така през трите седмици на февруари. Но пък ми е чудно как за 3 седмици ще излъчат оставащите 3 сезона. Защото не знам сериалът да има място в "пролетната" програмна схема. Само дано не решат да го оставят за лятото, че тогава пак ще трябва отначало да го излъчват. Satisfied


Аз пък не разбрах кога Куката се е оттеглил?Нали така каза на адвокатката.
Мисля, че я излъга, може би за да не го кара да прави каквото и да било за Джаро.
Но пък аз не схванах в какво се състоеше въпросната саможертва. По-точно - каква беше целта на занятието. Вероятно в началото на трети сезон ще стане ясно.


Мисля че ген. Любен Гоцев е прототипа. Чела съм някъде...
И аз имам някакъв подобен спомен.

# 248
  • Мнения: 1 429

Но пък аз не схванах в какво се състоеше въпросната саможертва. По-точно - каква беше целта на занятието. Вероятно в началото на трети сезон ще стане ясно.

[/quote/
Според мен трябваше да измъкне Джаро,не успя.Но не даваха какво се случи с него, предполагам са го арестували.

# 249
  • Мнения: 9 475
Ще има изненади в следващия сезон Wink

За втори път гледам сериала и се убеждавам, че Койна Русева и Мариян Вълев са страхотни. Не се сещам за друга актриса, на която така би лепнала ролята на Бояна.

# 250
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Според мен трябваше да измъкне Джаро,не успя.Но не даваха какво се случи с него, предполагам са го арестували.
А може пък нарочно да не е успял. Нали и без това се чуди как хем да "пристане" на Иво, хем пък да е "верен" на Джаро. Така Джаро като го няма, няма да има за какво да се двоуми. Мисля, че е скочил от колата.


А Мартин как гледаше към Иво... сигурно той го е предал, след като разбра, че полицията го търси Rolling Eyes

# 251
  • Мнения: 9 654
За мен трети сезон беше най-силен. В първите набраха популярност, а в последните пресолиха манджата.
От трети сезон са и най-култовите сцени. Въобще, ако сте гледали досега - препоръчвам да гледате и другата седмица новия сезон.

# 252
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Когато го даваха, се случи така, че го гледах само до някоя от началните серии на втори сезон. Много ме беше яд, че няма да мога да продължа да го гледам. Добре че го повтарят.
Те Нова и с "Дървото на живота" процедираха по подобен начин, и слава Богу!

# 253
  • Мнения: 9 055
Сега се замислям, че Бойко Кръстанов(той влиза по-късно в сериала, не издавам кой знае какво нали? Simple Smile) би се справил страхотно с ролята на Марто. Той е класи над Ивайло като игра.
И Буковска би се справила страхотно с ролята на Койна.

# 254
  • Мнения: 2 123
Но защо беше тази саможертва?!

След задържането Джаро имаше среща с адвокатката си. Осъзна, че положението му е сериозно и й каза да се срещне с Куката и да му предаде съобщение от него - едно изречение. Останах с впечатление, че преди години Джаро е спасил живота на Куката и сега е негов ред да върне "услугата". Дано не бъркам.

Въпреки всичко, което съм чела до сега не ме дразни играта на Захариев, но Мутафчиев е трагедия.

Общи условия

Активация на акаунт