"Под прикритие" - се завръща по Нова тв. от 7 януари 21.00 ч.

  • 31 126
  • 801
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 9 486
.....................участва в тях заедно с онова другото малко момиче около 20 г. - не го знам  нито в сериала нито актрисата как казва.

И аз не и изнам името, но и тя участва в ОЖ като Нора Чилингирова. Млада актриса е и много талантлива.

Любомира Башева се казва, страхотна.

Макавеева според мен употребява разни неща и от там идва противното ѝ излъчване.

# 301
  • Мнения: 611
Аз съм от тия, които за пръв път гледат сериала. Ами дотолкова се запалих, че вече изгледах всички сезони. Мнооого добър, много!!!

# 302
  • Мнения: 5 934
И аз за първи път. Но не обичам да гледам прехвалени филми и сериали. Чувствам се длъжна да им търся кусури. И намирам.
Но въпреки всичко сериалът ми харесва.

# 303
  • Мнения: 9 080
Сега на второ "четене" колко несъвършенства и пропуски откривам.. 😁
Но пак си остава от най-хубавите бг сериали.

# 304
  • Мнения: 11 548
Е, че то кой филм няма кусури? Има ли такъв? Добре си е нашия.

# 305
  • Мнения: 5 934
Най-ме дразни, когато инсп. Попов и Мартин се срещат, пък се изправят пред някакви прозорци на видно място. И Джаро, дето всичко знае и научава - ни чул, ни видял, ни някой му донесъл.

Последна редакция: пн, 10 фев 2020, 21:52 от W

# 306
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Мариян Вълев - Куката при Цитиридис по Би ти ви в момента 23.00 часа!

# 307
  • Мнения: 5 934
Някой знае ли кой сезон и кой епизод ще е тази вечер? Гледам сериала без да се интересувам, а тази вечер нямам възможност и ще го търся утре в Интернет.

# 308
  • Мнения: 386
Мисля, че е 3 сезон, 5 епизод

# 309
  • Мнения: 5 934
Благодаря.

# 310
  • Мнения: 9 475
Е как замаскирахА рекламата на Пади! Дария Симеонова е презаписвала 🤣

# 311
  • Мнения: 1 429
Някой знае ли кой сезон и кой епизод ще е тази вечер? Гледам сериала без да се интересувам, а тази вечер нямам възможност и ще го търся утре в Интернет.
В нова плей ги качват след няколко часа ли беше,след 24-ли...ама ги има сериите там.

# 312
  • Пловдив
  • Мнения: 40 801
Аз не разбрах ко е е убутото момиче? Почна с тая случка епизода, ама никак не го свързах с останабото в серията...

Па тая Зори не мога да я дишам, честно...Дария също. Neutral Face

# 313
  • София
  • Мнения: 22 982
Ще стане ясно кое е момичето и защо са го убили. Simple Smile

# 314
  • Пловдив
  • Мнения: 40 801
ок...

А тоя полицай къртица и той престана да пее на Иво, а...? Или тая линия я позабравиха...

Общи условия

Активация на акаунт