"Под прикритие" - се завръща по Нова тв. от 7 януари 21.00 ч.

  • 31 072
  • 801
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 5 916
Защо да не търсят? Тя умря от удушаване/задушаване, което при аутопсия може да се установи. Освен ако колата не е изгоряла, но не показаха и не казаха да е изгоряла.

# 376
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 397
Да, аз още като гледах сцената, си помислих, че щеше да е по-достоверно, ако беше й счупил врата.

# 377
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Всъщност, то не се знае дали няма да търсят. Бях гледала сериала само до към 3-4 епизод на втори сезон, след това гледам за първи път. Може пък още да не са я намерили

# 378
  • Пловдив
  • Мнения: 40 770
Е, намерена е...нали журналистката говори за това с Джаро.
Зориту като майката...тъпа история там. И наивна...

# 379
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
О, вярно! Това го бях забравила.
Ама няма и да се учудя, ако Елица знае, а полицията - не  (майтап, разбира се )
Но пък реално все още не е минало кой знае колко време. Може в следващата серия да дадат нещо.

# 380
  • Пловдив
  • Мнения: 40 770
Др.седмица ли ще гледаме последно? Нали почват новите сериали Confused

# 381
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Да, последните четири серии от трети сезон.
Явно четвърти и пети ще са през летния "антракт".

# 382
  • София
  • Мнения: 27 175
Е, браво на тях. Хората ще забравят какво е станало.

# 383
  • Мнения: 9 484
Е, не е кой знае каква драма.
Тези сезони и по Бнт бяха излъчвани с почивка, пък сме си ги гледали без проблем.
Както всеки друг сериал. Не знам да има някой, който е излъчван без пауза.

Да, случва се нещо да забравиш, но с течение на сцените, си припомняш. Пък и епизодите ги има качени, винаги можеш да върнеш назад.

Иначе и аз предпочитам да дават Под прикритие вместо разни театрални кръжоци като Шеф под прикритие, съдби на кръстопът и други подобни, ама не може на всеки да се угоди. 🙂

Последна редакция: нд, 16 фев 2020, 09:12 от Вαнилия*

# 384
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Аз мноооого тайничко се надявам "Съдби на кръстопът" да отпадне от схемата и да го заменят с "Под прикритие".

Тема за "Ягодова луна" - https://www.bg-mamma.com/?topic=1179860

# 385
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Не могат да излъчват Под прикритие преди 21 часа! 
 Пък особено четвърти сезон дори е за след 22 часа....ще има пролетна пауза...юни вече четвърти сезон....аз лично бих предпочел 22 ч. в събота и неделя вечер.

# 386
  • Пловдив
  • Мнения: 40 770
Явно ще погледам в тубата останалите сезони...след 22ч. отдавна съм заспала Stuck Out Tongue Winking Eye

# 387
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Е Нова тв.  няма да го дадат от 22 ч....по -скоро ще му направят почивка до юни.

# 388
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Да, и аз съм на това мнение.
Не случайно още в началото на обсъждането по темата го предположих като най-вероятния вариант.
Странно ми е изразяващото се недоволство. Все пак се знаеше, че пролетният телевизионен сезон идва, а коя телевизия би заложила на нещо, което вече е излъчвано и което може да се намери в интернет. Залага се на нови продукции, естествено. Пък и наистина, няма нищо неприемливо в това, тъй като при всички сериали има паузи между сезоните. А за който няма търпение има YouTube, нищо че много от епизодите ще трябва да се търсят като "Подземjе".

Между другото попаднах на ето това: "Без прикритие" - онлайн шоу в 12 епизода за най-интересното от "Под прикритие". За голямо съжаление са останали само 3 или 4 от клиповете, за другите е задействано правилото за авторските права и са забранени за територията на България. Затова пък във Vbox7 ги има всичките - https://www.vbox7.com/user:bezprikritie. Има сцени от всички сезони обаче, та ако някой не иска спойлери, може би не трябва да го гледа преди да е изгледал сериала докрай.

Последна редакция: пн, 17 фев 2020, 14:20 от DamaPika

# 389
  • София
  • Мнения: 27 175
Въпросът е психологически при мен. Wink

Аз си имам на перфектно HD качество всичките 5 сезона и мога да ги гледам по всяко време. Но си следвам Нова и всеки епизод, който излъчват. 1 епизод седмично или 5 епизода седмична, колкото-толкова.
Защо?
нямам конкретен отговор защо. Ами традиция... Телевизия... Не знам... Grinning
Но точно в това е магията на телевизията и това важи за хиляди хора по цял свят.

Общи условия

Активация на акаунт