"Под прикритие" - се завръща по Нова тв. от 7 януари 21.00 ч.

  • 31 035
  • 801
  •   1
Отговори
# 90
  • sf
  • Мнения: 10 142
Милянкова я чух за първи път с това, че е родила на 15г първото си дете. После има още 2 или 3 🤔

# 91
  • Пловдив
  • Мнения: 40 747
Милянкова я чух за първи път с това, че е родила на 15г първото си дете. После има още 2 или 3 🤔
не са ли 6?

# 92
  • sf
  • Мнения: 10 142
😨 Леле, не знам, ще поровя.
Редактирам: Да, 4 от първия й мъж, 2 от новия, а той пък 2 от друга 😁

# 93
  • София
  • Мнения: 9 919
На 15? WTF

# 94
  • Пловдив
  • Мнения: 40 747
6 деца има и е 86ти набор...

# 95
  • Мнения: 9 652
Освен Милянкова и Нели Атанасова(екранната половинка на Мариан Вълев (Куката) и реална съпруга на Александър Сано(Косъма)) е била типичната държанка на мутра. Тези двете са ги наели да играят себе си.

п.с. Милянкова ми е отврат, но Нели винаги съм я намирала за сладка.

# 96
  • Мнения: 611
Гледам за пръв път сериала отново да уточня, по стечение на обстоятелствата гледам и Пътят на честта - ами... Билалов е страхотен в ролята си, съпоставям с Плачков, просто няма сравнение...

# 97
  • Sofia
  • Мнения: 26 371
Не би и могло да има някакво сравнение между двамата.

# 98
  • Мнения: 541
Той пети сезон така или иначе беше като изсмукан от пръстите, така, че за следващ трябва да създадат абсолютно нов филм.
Luisi мисля, че доста герои се съпостяват. Според мен Киро е съчетание от Джаро и Куката, Анелия пък доста ми напомня на държанката на Джаро (че забравих как се казваше).

Последна редакция: вт, 17 дек 2019, 10:41 от simonazh.

# 99
  • Мнения: 9 033
Обаче чак сега ми направи впечатление и тук този похват да ползват актьори за няколко роли.Този Боби,по нататък се появява като Рони(Христо Петков)от приближените на Иво.

# 100
  • Мнения: 9 652
Мен много ме дразни замазването на рекламите. (Най-ми се набива на очи замазания надпис на "Планет"). В първата версия не беше така. Вероятно в договора е пишело само реклама в БНТ, но пак е тъпо. По-нататък, помня, имаше много продуктово позициониране. Любопитно ми е как ще го скрият или изрежат. Буквално на всяка десета минута или чакаха на "отбивката за Карпетмакс" или пиеха "Аналгин", защото ги цепи глава. Laughing

Все пак за да има хубав филм, трябва да има и спонсори и реклама. Това е положението в цял свят. Не мога да си представя да замажат Емпайър Стейт Билдинг в "Кинг Конг", защото не са си платили за реклама през 2020 година. Примерно... Laughing

# 101
  • София
  • Мнения: 9 919
Той пети сезон така или иначе беше като изсмукан от пръстите, така, че за следващ трябва да създадат абсолютно нов филм.
Luisi мисля, че доста герои се съпостяват. Според мен Киро е съчетание от Джаро и Куката, Анелия пък доста ми напомня на държанката на Джаро (че забравих как се казваше).
и Иво. Вчера Киро на два пъти се изказа с "Ще те размажа"
Пп. Оригиналът май беше "Ще те смажа" Grinning

# 102
  • Мнения: 541
Той пети сезон така или иначе беше като изсмукан от пръстите, така, че за следващ трябва да създадат абсолютно нов филм.
Luisi мисля, че доста герои се съпостяват. Според мен Киро е съчетание от Джаро и Куката, Анелия пък доста ми напомня на държанката на Джаро (че забравих как се казваше).
и Иво. Вчера Киро на два пъти се изказа с "Ще те размажа"
Пп. Оригиналът май беше "Ще те смажа" Grinning
Да, и аз го забелязах.

# 103
  • sf
  • Мнения: 10 142
Сега гледам снощния епизод. Гостуването на Зориния приятел у Попови и мен ме нервирА 🤣 егати келешчето, можеше малко да се постарае заради нея. А иначе тя мнооого ме дразни. Сигурно е заради актрисата. Има една лигава нотка в тембъра. В "Бензин" също.

# 104
  • Пловдив
  • Мнения: 40 747
Абе тоя Джаро много свободно я държи Съни Stuck Out Tongue Winking Eye
Двамата млади май хич не ги е страх...

Общи условия

Активация на акаунт