"Под прикритие" - се завръща по Нова тв. от 7 януари 21.00 ч.

  • 30 996
  • 801
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 1 872
Епизод ли съм изпуснала или съм се отвяла нанякъде, но така и не ми стана ясно героят на Христо Мутафчиев как така току що дошъл и създаде  връзки, работи с банки...

Имал е или има бизнес с казина, но как и защо - гледайте сериала и ще разберете. 😊

# 211
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Жената на Попов ще му кръшне ли? Stuck Out Tongue Winking Eye

Не!   
Мнооого по-зле завършва  -  това с жена му.

# 212
  • Мнения: 1 708
Може ли някой да ми разкаже накратко, че пропуснах определени сцени:
- при каква акция застреляха Николов
- Духовникова ли беше данъчния служител, който намериха мъртъв и защо - видях я при Джаро, но правех нещо и изпуснах нишката Simple Smile

И пак да помоля - без намеци за това какво ще става и колко трагично и зле ще е то Simple Smile

# 213
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Духовникова е обикновен репортер в жълт вестник в сериала.

# 214
  • София
  • Мнения: 27 132
Може ли някой да ми разкаже накратко, че пропуснах определени сцени:
- при каква акция застреляха Николов
- Духовникова ли беше данъчния служител, който намериха мъртъв и защо - видях я при Джаро, но правех нещо и изпуснах нишката Simple Smile

И пак да помоля - без намеци за това какво ще става и колко трагично и зле ще е то Simple Smile

застреляха Николов охранители в един химически цех или нещо подобно, където хората на Джаро отидоха да крадат някаква течност за направата на амфети или нещо такова, не помня точно.
Николо изблъска Попов и пое куршума. Разбра се, че и Джаро го държи с компромат. Николов като ченге се е дрогирал и е заснет как някаква жена предозира и умира в леглото с него.
Духовникова е обикновен репортер във вестника, който Джаро купи, за да направлява какво и как да се пуска и използвайки печатницата за създаване на фалшиви евро банкноти.

# 215
  • Мнения: 1 708
Много благодаря! Simple Smile

# 216
  • Мнения: 1 429
Здравейте,сега открих темата.Пристрастена съм да гледам бг сериал/предаване и после да чета съответната тема тук.Дори се изкушавам да прочета всички стари теми за сериала паралелно със сериите😁.
Мъчи ме един въпрос още от началото на сериала-защо пише Мариан Вълев в ролята на Куката?Сега като чета тук,че е сценарист,демек с връзки🙂,та за това ли? Незнам,странно ми е.
А иначе аз за сезоните съм чела какво се случва в Уикипедия,но пак ми е интересно да гледам.Дано станем повече коментиращите тук, въпреки че явно сме много малко тези, които го гледаме за първи път.
В темата за Пътя на честта беше дадена информация,статия ли , просто цитат ли,не помня точно,че Мартин Захариев преговаря за новия сезон на Под прикритие,нещо такова беше.

# 217
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
От трети или четвърти сезон става втори-трети сценарист Мариан Вълев.  
Първи и втори сезон си е само  Куката.

Отдавна се говори че ще се поднови сериала с шести сезон - Но ме съмнява да стане скоро.
И няма да има нищо общо  шести сезон със всички останали...знаем кои главни герои ги няма вече.

# 218
  • Мнения: 1 429
Но защо само той в надписите е :"Мариян Вълев в ролята на Куката"?На всички други им изписват само и имената,без да пишат и името им в сериала?

# 219
  • Мнения: X
Но защо само той в надписите е :"Мариян Вълев в ролята на Куката"?На всички други им изписват само и имената,без да пишат и името им в сериала?

Мисля, че е защото ролята на Куката е писана специално за него, бил е поканен да участва в сериала и не се е явявал на кастинг за ролята.

# 220
  • Мнения: 1 429
Аха, благодаря, вече ще мога да спя спокойно,че ме мъчеше този въпрос 😁.

# 221
  • Мнения: 5 899
И мен. Обикновено така изписват специален гост, с не много голяма роля. За мен лично Мариан Вълев беше неизвестен преди "Под прикритие".

# 222
  • Мнения: 608
Ех  Чочо Попойорданов с удоволствие гледам...

# 223
  • Мнения: 5 899
Добри артисти, да. Но как говорят! Мъка! Често не се разбира.

# 224
  • Мнения: 1 872
Аз Мартинчо хич не го долюбвам. Това момче не става за актьор. По нататък в 4 и 5 сезон се появява Нора Чилингиров и Наталия от ОЖ, както и актрисата, играеща главна роля в "Пътя на честта". Изобщо сериалчето е много интересно. Аз съм на последният сезон. И съм от тези, които го гледат за 1ви път.

Общи условия

Активация на акаунт