"Под прикритие" - се завръща по Нова тв. от 7 януари 21.00 ч.

  • 31 050
  • 801
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 27 175
Куката се опита да освободи Джаро, само че мисия обречена на провал. Ония братче баретите го пазиха, че и хеликоптер имаше. Ако бяха успели щяха да олекнат страшно много. Добре, че това недоразумение не се получи всъщност, защото щеше да е нелепо и като в приказка. Wink
Но да Куката вече е квит пред Джаро.

# 256
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
филмът нали не свършва? А бутнаха Джаро зад решетките...?
Във вторник има ли епизод?

Има още три сезона по 12 серии по 1 час.   -   Джаро ще  го....  
Скрит текст:
тровят следващите епизоди

- тъй като в БНТ няма търговски/на фирми-стоки/ реклами докато в Нова тв. има и то много сериите се издължават до 1 час 15 мин. в Нова тв. - много тъпо става.

Всички сезони са купени от Нова тв. и ще ги излъчат.  
Но ще стане каша - според мен към края на февруари - тъй като почва т.нар. пролетен тв. сезон и тръгват всички пролетни риалита  към 27-28 февруари - Хелс китчън - ново любовно състезание с водещ Емил Чолаков!  и  Като две капки вода +  два български сериала - лекарският и нов бг. комедиен и не виждам къде ще вмъкват Под прикритие след 1 месец???

# 257
  • Пловдив
  • Мнения: 40 762
Хм...хич не е домислено. Най-много да го забият в късен час и да прецакат всичко Close

# 258
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Така или иначе преди 21 часа нямат право да го излъчат.  Сериалът е за 18+ аудитория - в четвърти сезон стават особено брутални сцените с много секс - насилие - наркотици и директни секс изрази без цензура от бнт и затова и помня някои епизоди от четвърти сезон ги излъчваха Бнт от 22 часа.

Вероятно от 1 март ще е вторник - четвъртък и петък от 22.00 часа.  
Понеделник е три часовия лайф на Капките....от 26 февруари ако не бъкам вторник до петък е Хелс Китчън от 21.00 до 22.00 часа.

Последна редакция: сб, 01 фев 2020, 13:30 от Варненец

# 259
  • София
  • Мнения: 22 944
Другият вариант е за някакъв период да излъчват по две серии на вечер.

# 260
  • Пловдив
  • Мнения: 40 762
Ще е ок...

# 261
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Вероятно от 1 март ще е вторник - четвъртък и петък от 22.00 часа.  
Понеделник е три часовия лайф на Капките....от 26 февруари ако не бъкам вторник до петък е Хелс Китчън от 21.00 до 22.00 часа.
Някъде из темите (май тази за Пътят на честта) бяха публикували промяната на програмната схема за последната седмица на февруари, която вероятно ще остане такава до края на пролетния сезон.
"Hell's Kitchen" е вторник-четвъртък от 21 до 22 ч., в петък е "All Inclusive"
Вторник от 22.00 ч. - "Ягодова луна", в сряда - "Шеф под прикритие", в четвъртък и петък - "Съдби на кръстопът".
В събота от 20 до 22 ч. е "Един за друг"
Точно затова и някъде в предните страници (се) попитах същото - къде ли мислят да позиционират "Под прикритие", след като всичко е "заето". Единият вариант, който въобще не ми се вижда вероятен, е да го пуснат в събота и неделя от 22.00. Другият е да го оставят за лятото, защото реално и сега го излъчват в "антракта" между програмните сезони.

# 262
  • Мнения: 13 188
Благодарим им, защото явно смятат драгите зрители за хора с ум много над средното ниво - ще помним всичко и ще чакаме да го довършат.

# 263
  • Мнения: 9 484
Все пак всички сериали имат пауза между сезоните, не е нещо необичайно.
Както едните се излъчват пролет и есен, така може Под прикритие да го пуснат само в зимната и лятната пауза.
По Бнт също беше с паузи.

Но мен малко ме съмнява да го оставят за лятото, предполагам, че ще го наместят някъде, може би ще го сложат от 22ч

# 264
  • Мнения: 9 652
"Под прикритие" го има и в Ютуб, така че... винаги може да се гледат епизодите напред. Simple Smile

# 265
  • Мнения: 11 545
И без това след трети сезон започва бозата, нищо чудно да го оставят за лятото.

# 266
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Но мен малко ме съмнява да го оставят за лятото, предполагам, че ще го наместят някъде, може би ще го сложат от 22ч
В кой ден?

# 267
  • Мнения: 9 484
Не знам, може би сряда, четвъртък и петък, защото нали в понеделник и вторник са готварското и Ягодова луна.

# 268
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Малко по-нагоре съм написала. Слотът 22.00 - 23.00 ч. за всички делнични дни е запълнен.
(мислех, че всички четат какво пишат останалите)

И за да не е само спам (понеже има лек спойлер, ще го скрия)...
Скрит текст:
Попаднах на една статийка от януари 2013-та - Койна Русева аут от "Под прикритие"!, от която става ясно, че убийството на Бояна е по желание на Койна. Предположенията от статията обаче се оказват неверни. Вероятно ролята, за която става въпрос, че заради нея е пожелала да напусне "Под прикритие", е тази на Бела Вълчева в "Дървото на живота". Хонорарът, който тогава ѝ е предложил Милошев, със сигурност е бил много по-висок от който и да е хонорар за участие в сериал на БНТ.
На мен Койна много ми харесва. И не само в "Под прикритие".

# 269
  • Мнения: 9 484
Аууу явно не всички четат какво пишат останалите. 😂😂😂

Общи условия

Активация на акаунт