"Под прикритие" - се завръща по Нова тв. от 7 януари 21.00 ч.

  • 31 016
  • 801
  •   1
Отговори
# 315
  • Бургас
  • Мнения: 16 085
За n- ти пореден път гледам сериала!
Сигурно 30 пъти съм го гледала, и не ми омръзва!
Много хубаво е направен! Кусурите ги пропускам.
Куката е велик образ!

# 316
  • Мнения: 2 653
И аз така !!
Имам си любими моменти и си превъртам постоянно.
Много ме кефи в момента , понеже съм на 1 сезон, как Иво държи адския коз срещу Мартин - връзката му със Съни и може да се отърве от него само за миг, като каже на Джаро, обаче заради нея не го прави, защото знае, че тя ще страда.
На моменти му иде да го удави в капка вода, но е с вързани ръце.

# 317
  • Мнения: 9 474
От сериала има култови реплики, които си се използват до ден днешен. Според мен след време и децата ще го гледат с интерес.

# 318
  • София
  • Мнения: 11 553
Иво обичаше Съни истински и още страда по нея, видя се в кадъра с Миленита на яхтата, докато Мартин я забрави отдавна. Сега след като Съни и майка му са мъртви, не му остана нищо, което да го държи на земята и да го дърпа към доброто.

# 319
  • Мнения: 5 903
Пак нещо ми е убегнало. Откъде Джаро се сдоби с тази снимка и кой друг е на нея, освен Мартин?

# 320
  • Пловдив
  • Мнения: 40 722
И що поръча да го убият?

# 321
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Защото подозираше, че може да свидетелства срещу него на следващата инстанция, но след това Бояна се добра до информацията, че това ще прави Големия близнак.
На снимката и аз не видях с кого разговаря Мартин, но предполагам, че може да е бил Иво - нали го "покани" да работи за него, макар че не си спомням в каква обстановка се случи това.

Убитите момичета са жертва на трафик с плът за Западна Европа, вероятно. Поне в такава посока върви следствието.

Edit: Хм... може пък Джаро да е поръчал Мартин, точно защото на снимката е бил с Андонов

Последна редакция: ср, 12 фев 2020, 22:06 от DamaPika

# 322
  • Пловдив
  • Мнения: 40 722
Джаро уж се отказа, а...как хубаво ги подреди Confused  Марто като по чудо ще оживее...

П.п Ама нали Марто отвори първият плик от Джаро и си видя снимката? Не загря ли, че е поръчан?

# 323
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Не го отвори той, а изпълнителят на поръчката. Демек - видя, че трябва да убие този, с когото се бяха разделили току-що.

# 324
  • Пловдив
  • Мнения: 40 722
Не го отвори той, а изпълнителят на поръчката.
не, не...Марто отвори плика, саже изкара и ключодържателя с номер 25 Simple Smile после оня го гледа в колата си.

# 325
  • Мнения: 9 024
Стойка-пипирудата,нямах идея че е участвала.Кога пък стана актриса?!
Моля,някой да ми припомни как излязоха от пандиза Косъма и близнаците?Че не можах да гледам точно тази серия,а и не помня.

# 326
  • Мнения: 9 483
Не обърнах внимание дали Мартин е отоворил плика, но аз мисля, че не е.
Останах с това впечатление и защото в разговора с Попов се чудеше какви са тези доставки и кой е поръчан, при положение, че никой не е ритнал камбаната.

# 327
  • София
  • Мнения: 14 656
Стойка-пипирудата,нямах идея че е участвала.Кога пък стана актриса?!
Моля,някой да ми припомни как излязоха от пандиза Косъма и близнаците?Че не можах да гледам точно тази серия,а и не помня.
И аз докато загрея коя, по дяволите, е тази позната жена 😆 Косъма и Близнаците ги освободи Джаро, за да му помагат, но първия отиде при Иво.
Не знаеше Мартин, че е поръчан, точно затова се чудеха с Попов, че никой не е убит.
Ама Марто като е подстриган в този сезон изглежда доста добре, в началото какъв оръфан недорасляк беше.

# 328
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
mystic woman, току-що прегледах момента в YouTube - Мартин наистина отваря плика, но дават само, че вади ключодържател, не снимка. С този ключодържател килърът после отваря някакво метално шкафче и вече там намира друг плик, в който е снимката.
Ама и наистина, както е писала Ванилия*, няма логика - ако Мартин я е видял, с Попов нямаше да гадаят кой е поръчаният.

Аааа, *Амбър*, Стойка била.... хахах... толкова позната ми се стори, но не можех да се сетя коя е. Тъкмо се канех да питам даже. Satisfied

# 329
  • Мнения: 538
Аз го гледам за 2-3ти път и съм забравила много неща.
Днес това с близнаците ме изненада. Тишо наистина ли се беше договорил да свидетелства?

Скрит текст:
Имам спомен, че ще убият Зори и семейството на Куката, но кой кого и защо ми се губи.

Общи условия

Активация на акаунт