"Под прикритие" - се завръща по Нова тв. от 7 януари 21.00 ч.

  • 31 007
  • 801
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 9 483
Аз го гледам за 2-3ти път и съм забравила много неща.
Днес това с близнаците ме изненада. Тишо наистина ли се беше договорил да свидетелства?

Скрит текст:
Имам спомен, че ще убият Зори и семейството на Куката, но кой кого и защо ми се губи.

Скрит текст:
И на мен доста неща ми се губят. Зори я убиват случайно при престрелка, после Попов убива Джаро на гроба ѝ.
Семейството на Куката са убити в Испания от турците, с които се забъркват.
Много силни сцени бяха на Вълев.

# 331
  • София
  • Мнения: 27 142
Хора, това е ясно, че е постановка на Иво. Нарочно е пуснал този компромат. Няма никакъв нов свидетел. Близнаците са верни до гроб на Джаро. Иво с този ход хем прави Джаро по-слаб, хем се отървава от убийците на майка си.
А на снимката се видя, бяха Иво и Мартин. И за това Джаро така избесня. А и нали самият Мартин не успя да взриви Иво (той можеше, но не пожела) и Джаро си е помислил сигурно, че са комбина.
Иначе Иво се превърна в пълен боклук. Убиец на деца. И такъв и ще си остане до края. Чисто въплъщение на злото.

# 332
  • Пловдив
  • Мнения: 40 699
Хора, това е ясно, че е постановка на Иво. Нарочно е пуснал този компромат. Няма никакъв нов свидетел. Близнаците са верни до гроб на Джаро. Иво с този ход хем прави Джаро по-слаб, хем се отървава от убийците на майка си.
А на снимката се видя, бяха Иво и Мартин. И за това Джаро така избесня. А и нали самият Мартин не успя да взриви Иво (той можеше, но не пожела) и Джаро си е помислил сигурно, че са комбина.
Иначе Иво се превърна в пълен боклук. Убиец на деца. И такъв и ще си остане до края. Чисто въплъщение на злото.
ясно...това пък първото хич не ми мина през акъла Simple Smile явно Иво е по-хитър от Джаро, който си е загубил нюха за лошотии.

Мерси на всички за разясненията.

п.п. А Куката къде ще иде сега? При Марто няма да е, щото той нали ще бяга при Иво....?

# 333
  • Мнения: 1 873
п.п. А Куката къде ще иде сега? При Марто няма да е, щото той нали ще бяга при Иво....?

Скрит текст:
Незнам до къде са стигнали с епизодите Нова Тв, но Куката по някое време ще го играе сам с единият Близнак и Мартин в бизнес с източване на  кредитни и дебитни карти. После ще се оттегли, после пък пак с Иво...

# 334
  • Пловдив
  • Мнения: 40 699
Аз друго се сетих сега...тия пари дето печели от далаверите Марто къде отиват? Simple Smile Нали е полицай...?

# 335
  • София
  • Мнения: 27 142
mystic woman,
Всъщност не знам дали е така на 100% Това моето не е спойлер, защото много неща не помня. Аз го гледам сега за втори път след толкова години. По-скоро на усет и логика. Просто Тишо никога не би предал Джаро, а и са твърде тъпи, дори за такова нещо... Wink

п.п. за куката
Скрит текст:
бях забравил че пак се връща при Иво. Сега го прочетох. да, знам за семейството му и турците, но жалко че се връща пак при психопата Иво. А може и от продукцията да са забравили за думите му. Родните ни сценаристи доста често забравят какви реплики са вкарвали в даден герой преди някои и друг епизод/сезон.

# 336
  • Мнения: 1 429
Аз ли си въобразявам или Куката (по-скоро М.В.),се мъчи да го докара малко като Мики Рурк?Днес гледах клипа Hero,на Е.Иглесиас,нали там Микито участва и ту виждам прилика,ту не... незнам.
Иначе ,аз като почна сериала изчетох в Уикипедия за какво става въпрос във всеки сезон,каква е съдбата на всеки герой и долу горе съм в час😜(какво да направя като не мога да се сдържа).

# 337
  • Пловдив
  • Мнения: 40 699
Абе и аз попрочетох, ама не са ми изчистени някои неща.... Simple Smile

# 338
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Попаднах на тези кадри от "Граница" с младия Мариян Вълев
Скрит текст:


А това пък е младият Ивайло Захариев Smiley
Скрит текст:


Не че е пълно копие, разбира се. Но намирам някаква прилика.

Хора, това е ясно, че е постановка на Иво. Нарочно е пуснал този компромат. Няма никакъв нов свидетел. Близнаците са верни до гроб на Джаро. Иво с този ход хем прави Джаро по-слаб, хем се отървава от убийците на майка си.
Абсолютно логично е това. Но понеже и аз като renidimova си чета в Уикито (даже страницата си седи отворена и току си попрочитам кой какъв е и защо такъв е ), пък там пише, че Тишо минава в редиците на Иво, а натопеният за враг и убит от Джаро е Малкият близнак. Което някак си не съвпада с горното 

# 339
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 392
Да, и аз видях приликата, особено на първата снимка с Чочо.

# 340
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Мдааа... значи това, което е написано в Уикипедия за Близнаците е точно този момент. Вероятно Тихомир след този случай ще премине на страната на Андонов. Въпреки пък че Куката ги спаси, а той вече не е част от антуража на Иво. Та, ще видим, де.
Така като гледам, и Бояна ще отече до час-два. Satisfied
Косъма дето го каза това - "Съвсем избруталя тоя", както си беше насочено само за Андонов, ама гледайки отстрани... не само за него се отнася. Джаро и той е хванал същия курс.

Хеххе! И Неда Спасова тук! За нея не знаех.

# 341
  • Мнения: 9 483
Лелеее и аз. 😳 Само по гласа я познах, дори бая време се зачудих коя е тази.
Не знаех, че е с ринопластика.

# 342
  • София
  • Мнения: 14 638
Сестра Райкова обаче тук е с друг нос. Наистина само гласът е същият.

# 343
  • Пловдив
  • Мнения: 40 699
Хубав епизод се очертава...
Ама като премахне Бояна кой ще му върши мръсните дела на Джаро?
И Марто хич не става за това да убеждава някой да съдейства Stuck Out Tongue Winking Eye

# 344
  • Мнения: 8 997
Aуу магнетичната Неда се оказа с корекции.Добре,че се е решила на тази промяна.
Духовникова ми е с много слабо присъствие в тази роля,направо ми фалшивее.

Общи условия

Активация на акаунт