ÇUKUR - "Ямата" с Арас Булут Ийнемли - ТЕМА 9

  • 38 991
  • 744
  •   1
Отговори
# 405
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313
Днес Еркан Колчак Кюстендил има рожден ден

Страхотна торта са му направили Joy Браво! Tada Да е жив и здрав Flowers Four Leaf Clover, щастлив семеен живот Heart и много успешни проекти Hands ClapHands Clap

Асоциацията на пишещите за кино (SİYAD) обяви номинациите за 52-те Турските филмови награди (Türkiye Sineması Ödülleri). Церемонията по връчването ще бъде март.
Дамла Сьонмез е номинирана в категорията най-добра актриса за участието си във филма Sibel (Сибел). Във филм тя си партнира с Еркан и Мерал Четинкая. Филмът има номинации и в други категории.


В няколко катгории е номиниран и филмът Görülmüştür (Проверено от цензор). За участието си в този филм номинация в категорията най-добър актьор има Беркай Атеш. Във филм участва и Ерджан Кесал.

За мен големият липсващ е "Чудо в килия 7", който има само една номинация, и то в неосновнa категория Disappointed

# 406
  • Мнения: 13 291


Cake Искам от тортата на рожденика! Satisfied

# 407
  • Ruse, Bulgaria
  • Мнения: 3 827
84. Епизод Трейлър / След малко

# 408
# 409
  • Хасково
  • Мнения: 990
Ще има флашбек сцени с малкия Акън.


# 410
# 411
  • Мнения: 13 291
Синан, Hug

И ся кой е жертвата? Thinking

А аз чаках срещата БебЕ - Салих. Confused

# 412
# 413
  • Мнения: 1 058
Да не са хванали Махсун в крачка и да е прегърнал букета....

# 414
  • на брега
  • Мнения: 1 089
За Масхун е рано, скоро се появи.
Залагам на Шенол.

# 415
  • Ruse, Bulgaria
  • Мнения: 3 827
Ще се разделим със Шенол.

# 416
  • Мнения: 13 291



Това Шенол ли е? Thinking

Много отдалеч ги почва Чаатай бей. Шенол дори не е от Чукур. Аз очаквах някой по-вътрешен.

# 417
  • на брега
  • Мнения: 1 089
Шенол е изчерпан/или актьорът има друг творчески план. Обичайните причини за финализиране на участие.
Чаатай бей е висша лига.Heart
Той просто дава знак.
Мисля, че героят ще надгражда поведението си с маниер. До бруталност.

# 418
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313



Това Шенол ли е? Thinking

Много отдалеч ги почва Чаатай бей. Шенол дори не е от Чукур. Аз очаквах някой по-вътрешен.

Шено-о-ол? Жалко Disappointed, толкова сладък образ беше, и с този диалект Heart

# 419

Общи условия

Активация на акаунт