Отговори
# 705
  • Мнения: 458
Баткото го пуснах на 1 и 6 месеца на ясла, сега ако ни приемат ще пусна малчо от ноември(мисля че това е краиния срок за годината). За жалост трябва да се върна на работа.

# 706
  • Мнения: 1 024
По повод целувките, аз открито казвам, че не желая да се целува бебка от други хора, освен мен и баща и.
Даже леля ми се разсърди понеже тръгна да я целува, а аз я дръпнах, извиних се разбира се, обясних и, но тя от 3 месеца е сърдита, не ми върна и обаждане по празниците. Здравето на детето ми е мой приоритет, както и смятам, че изборът на родителите трябва да се уважава.

# 707
  • Мнения: 861
Аз също съм забранила да се целува бебка, който ще да се сърди. Само аз И баща и я целуваме, и даже напоследък май се пообрива и от моите целувки, та и нашите целувки ще преустановим.

# 708
  • София
  • Мнения: 616
И аз се връщам на работа, така че от септември на ясла - на 1 г 2 мес ще бъде. Каката я пуснах на 1 г 3 мес. Няма как. Даже онзи ден говорих с една моя приятелка от Белгия, тя роди октомври, та там майчинството е два месеца! Ако искаш да кърмиш, пишеш молба и ти отпускат още пет месеца! Направо не знам как си оставят децата толкова малки! Тя пък написа молба, че иска да кърми още пет месеца и я освободиха. Та и по-зле от нас има.

# 709
  • Мнения: 892
Добре, че сме с близнаци, за да смогнем на 4 баби и 2ма дядовци Grinning Сърце не ми дава да откажа прегръдки и целувки, че рядко ги виждат, дълго чакани са и за сега - единствени.

# 710
  • Мнения: 1 694
Как предлагате банан- пасиран, мачкан? Днес предложих и тотален неуспех- догади му се и не го иска категорично. Пробвах пасиран, мачкан, на парчета и в каша. Утре ще пробвам с авокадо, с тиква и от готово пюре и се отказвам ако не го иска. Това е първият плод, който предлагам, дано не бойкотира сладкото като цяло, че искам да яде пресни плодове

# 711
  • Мнения: 861
Как предлагате банан- пасиран, мачкан? Днес предложих и тотален неуспех- догади му се и не го иска категорично. Пробвах пасиран, мачкан, на парчета и в каша. Утре ще пробвам с авокадо, с тиква и от готово пюре и се отказвам ако не го иска. Това е първият плод, който предлагам, дано не бойкотира сладкото като цяло, че искам да яде пресни плодове
Моята си хо открадна директно от ръката ми и си го вкуса, много И хареса и и го давам така , смуче , малко си отчеква

# 712
  • Мнения: 439
Аз банан всякак давам. Вкарах и половин банан след второто хранене, понеже много му е фенка. За кашата го пасирам, иначе го мачкам. А когато ям аз, така ме гледа... 😂😂😂 И и давам да го смуче, голям кеф е. Ние пък отказахме ябълка, много ще се мъча да я вкарам пак след няколко дни в кашата, дано този път се приеме.. явно е въпрос на вкус

# 713
  • Мнения: 1 694
Аз пак пробвах да дам, малки парченца от пръста ми- хареса ги, явно наистина е консистенцията. Сега ще мисля как точно да му го дам, че да не се задави

# 714
  • Мнения: 6 557
Пасирам всичко. В началото мислех да правя ЗВБ, но не мога да го преодолея този страх от задавяне и ще си карам на пюрета за сега.
Моя харесва уж всичко, но не повече от 60-70 гр. Като изяде това и затваря устата и си чака кърменето Kissing Heart Но пък започнах да давам два пъти пюре (на обяд и следобяд) и двата пъти заедно изяжда една порция. Може би му идва в повече за веднъж, или пък иска и да суче след това.. знам ли Rolling Eyes

# 715
  • WonderLand
  • Мнения: 3 895
Момичета, погледнете книгата на Мария Нориега за ЗБВ, има я във фейсбук групата. Аз вече официално се отказах от пюретата, малкия ги яде, но със голям зор и накрая всичко е омазано. С големи парчета се научи да се справя много добре много бързо.

# 716
  • Мнения: 370
Silver dream, аз не мога да я сваля книгата нещо, дали може да ми я пратиш Simple Smile
Момичета, погледнете книгата на Мария Нориега за ЗБВ, има я във фейсбук групата. Аз вече официално се отказах от пюретата, малкия ги яде, но със голям зор и накрая всичко е омазано. С големи парчета се научи да се справя много добре много бързо.

# 717
  • WonderLand
  • Мнения: 3 895
Silver dream, аз не мога да я сваля книгата нещо, дали може да ми я пратиш Simple Smile
Момичета, погледнете книгата на Мария Нориега за ЗБВ, има я във фейсбук групата. Аз вече официално се отказах от пюретата, малкия ги яде, но със голям зор и накрая всичко е омазано. С големи парчета се научи да се справя много добре много бързо.

Пиши ми на лично мейла си и ще ти я пратя Simple Smile

# 718
  • Мнения: 60
Elizabeth къде в Англия сти?И ние живеем.

Ние си дойдохме на гости при баба в България и междувременно минахме покрай нашето педи да ни види. Та госпожицата е 6++ 70см и 9.500кг. Коментарът беше оооох на баба едринката (от педи) хаха. Та ни прати на ехограф и пуснахме кръв и урина. Каза, че на 6м има право на тези важни изследвания. Та понеделник ще видим резултати. Забеляза,че кашлюка. Предписа сироп за кашлица, хомеопатия за имунитет и коластра. В аптеката бързи 50лв и ми прилоша хаха. Надявам се всичко да е наред. Каза просто да подсилим имунитета, че сменяме климат.

Банан и авокадо аз давам в тия мрежички, че и е хубаво и на зъбките.

И аз не давам да се целува но никой не ме слуша... само таткото като се обади и се скриват всички.

Моето майчинство вече смърши та от един месец съм в малък стрес как да работя.

Май се отчетох с всичко. Поздрави мами!

# 719
  • Мнения: 272
Добро утро да се пожалвам вчера  малко ме дразнеше кожата около ъгала на устните и хоп изненада херпес по кожата,направо умирам на яд. Някой дали има вълшебен лек или по лесно да мине😩🤔

Общи условия

Активация на акаунт