Великобритания - тема 80 Юбилейна Пред Коледна; Коледна; След Коледна

  • 33 696
  • 732
  •   1
Отговори
# 180
  • UK
  • Мнения: 4 308
За много години!
Много здраве в домовете и любов в сърцата желая!

# 181
  • София
  • Мнения: 1 464
За много години, момичета! Здрави и честити!
Аз да ви питам, каква мая за месене на хляб, погача, козунак купувате? Нещо не мога да нацеля...

# 182
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 297
За много години, момичета! Здрави и честити!
Аз да ви питам, каква мая за месене на хляб, погача, козунак купувате? Нещо не мога да нацеля...

Аз ползвам тази за всичко и не съм имала проблем

# 183
  • София
  • Мнения: 1 464
Благодаря, Илейн! Още днес ще купя!

# 184
  • Bristol
  • Мнения: 9 364
И аз същата мая ползвам Simple Smile

Не знам дали се минах, но от толкова време гледам и все високи цени ми излизаха, накрая взех за лятото самолетни билети от София до Бирмингам с прекачване в Мадрид. На тези полети имам право и на куфар, без доплащане 😂 Отвикнала съм от тази екстра. Тъй или иначе към България отиваме само с ръчен багаж, сега се чудя, какво да пренеса на връщане 🤪 Излизаха ми още по-евтини полети до London City летището, но придвижването до Бристол ми се стори сложно. Реших, тъй или иначе за Корфу летим от Бирмингам, по-удобно е да си оставя колата там и да кацна и да си я прибера пак от там. Аз много харесвам Бирмингамското летище и от Бристол ми е изключително удобно придвижването и с кола и с влак Simple Smile

И да питам, някой случайно да знае от кои градове има директни полети за Бургас, май месец и кои дни?

# 185
  • UK
  • Мнения: 4 308
Мери, я кажи на какви цени ги сбара, Райън еър ли?

# 186
  • Bristol
  • Мнения: 9 364
Мери, я кажи на какви цени ги сбара, Райън еър ли?
Те не бяха толкова евтини, dejie, по £100 на човек, еднопосочни до Бирмингам през Мадрид с Iberia, но багаж не доплащаш и имаш безплатен снак 😂 А евтините са по £50 в една посока до London City през Будапеща с LOT. Миналата седмица пък ми излязоха еднопосочни с Bulgaria Air до Хийтроу по £70. Аз редовно влизам и търся за края на август, за да си довърша най-накрая последната отсечка от лятната отпуска и да мога да си букна и дните в работата.

# 187
  • Мнения: 3 222
И ние сме с тази мая, но от оранжевата сме по-доволни.
Мисия Лондон част 1ва (от 3) приключи успешно. 😁 Как искам да измислят телепортирането! Обичам да пътувам, но за пръв път минахме толкова километри без да видим нищичко и да се забавляваме. Но важното е, че оцеляхме! Поне следващия път бебка ще е по-голяма и ще спираме по-рядко.
Много бяха мили в посолството. Свършихме всичко за няма и час.

Мери, от кой сайт ги намериш тези полети?

# 188
  • Bristol
  • Мнения: 9 364
Ох, къде ли не търся, Pampers, но от известно време най-добрите оферти ми излизат от Google търсачката, https://www.google.com/flights , но тя ме препращаше директно към сайта на Iberia и LOT. Всичките ми полети за 2020 ги намерих през нея на най-добри цени. Ползвам много Skyscanner и Opodo, пробвам понякога и Expedia, Kayak и тн, ако съм много отчаяна Simple Smile Но в общи линии като мина през Google и Skyscanner, в останалите сайтове ми излиза същото или по-скъпо.

# 189
  • Манчестър
  • Мнения: 2 484
Ох, къде ли не търся, Pampers, но от известно време най-добрите оферти ми излизат от Google търсачката, https://www.google.com/flights , но тя ме препращаше директно към сайта на Iberia и LOT. Всичките ми полети за 2020 ги намерих през нея на най-добри цени. Ползвам много Skyscanner и Opodo, пробвам понякога и Expedia, Kayak и тн, ако съм много отчаяна Simple Smile Но в общи линии като мина през Google и Skyscanner, в останалите сайтове ми излиза същото или по-скъпо.

До Бургас погледни също чартърите, почват от началото на Май месец. Иначе УизЕър имат директен до Бургас от Лутън.

А гаднярите от Раян Еър са отменили всички полети от Ливърпул до София  за Април и Май месец.

# 190
  • Варна
  • Мнения: 478
Успешна нова година на всички!
Моля споделете от къде гледате за чартърни полети до България от Лондонските летища! Мен ме интересуват тези до Варна, ама може и Бургас да погледнем.

# 191
  • Варна
  • Мнения: 478
Ей, никой не писа за чартърните полети. Преди време като търсих видях, че са от Лондон Стандстед, а това ни идва доста далеч. Така че пак сме с Уиз... билетите са закупени - и лятната ваканция ще е в България Simple Smile

# 192
  • Мнения: 1 478
И аз за полети, но имам чувството, че нещо бъркам вече. След март, няма ли вече полети Бристол-София? Гледам нещо за последната сесмица на март и връщане около тукашния Великден,чза априлската ваканция, но пак ще ни се събере 100 часа път с камили. И от Нюки спират полетите до Лондон в края на март 😞

# 193
  • Мнения: 39 370
Здравейте, момичета. Имам лаишко питане. Снаха ми е бременна в Англия и там ще ражда. Те вече имат статут на уседналост(цитирам по памет), не разбрах от кога им е точно, защото не ме е интересувало.... Скоро ми каза, че нещата са се променили и покрай Брекзита все още не е проучвала как ще стои въпросът с гражданството на бебето. Питането ми е, дали инфото от първата страница на темата е актуално и обновено. Благодаря предварително!

# 194
  • Мнения: 3 222
mariat, все още е актуална информацията от 1ва страница.

Общи условия

Активация на акаунт