Великобритания - тема 80 Юбилейна Пред Коледна; Коледна; След Коледна

  • 33 576
  • 732
  •   1
Отговори
# 315
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 287
TDI браво и от мен и все така добре да вървят нещата!

Памперс, чакам да видя в кое училище е детето за да видя точноте часове на клубовете, следбяд като цяло няма да са сложни, повечето клубове след училище са до 5.30- 6.00 часа, за сутрините обаче не знам как ще е , нас ни устройва ако е от седем, ама да сме живи и здрави ще се уточнят тези неща след април месец.

# 316
  • Bristol
  • Мнения: 9 347
А в парка до нас е пълно с ... Минзухари? Едни жълти пролетни цветя, не знам минзухари ли са всъщност.
Нарциси (daffodils) предполагам. Буквално са като бурен. Харесват ми и имам много в градината Simple Smile

# 317
  • София
  • Мнения: 573
TDI, страхотно! Много хубаво се подреждат нещата при теб! Късмет и занапред!

Аз усещам в песните на птичките, че идва пролет, толкова са радостни рано сутрин Simple Smile

# 318
  • Мнения: 8 860
Птичките чуруликат поне от две седмици. Първата зима им се вързах на песничките, после разбрах, че те така си пеят, никаква пролет не идва толкова рано. Поне дните вече са прилично дълги.

# 319
  • Мнения: 1 472
Само на мен ли не ми е пролетно още? А така ми се иска.., особено след всичкия тоя дъжд и бури, вече съвсем мухлясах. За капак, започна да ме боли ръката, все едно имам артрит, а нищо чудно и да е това. Иам дни в които съм добре, но други са ад, направо не мига да я движа и усещам голяма слабост. Скоро явно ще се ходи до доктор.

# 320
  • Мнения: 9 991
Аз пия колаген и сяра, нямам болки вече. Преди колаген, сега сяра. Като свърши сярата, ще започна пак колагена. Най добре смесено и ги продават МСМ +колаген. Артрит не се лекува от лекари. Веганска диета и добавки помагат.

# 321
  • На острова
  • Мнения: 1 270
Аз също имам болки в ръката в последните години, като от рамото тръгва надолу до пръстите. Не мога да обясня болката, но се усеща слабост също. Имам чуството, че от студа става по-зле, лятото май не се оплаквам.

Нарциси и аз много обичам, навсякъде ще са до две седмици, зимата свършва.

При нас днес пак е ураганно и дъждовно. Естествено, щом е уикенд..

# 322
  • на малък остров в океана
  • Мнения: 1 469
Надявам се, че всички сте добре след бурята.
Гледам кадрите от южен Уелс и ми е толкова тъжно за това прекрасно място. Дано бързо се възстановят от пораженията.

# 323
  • Bristol
  • Мнения: 9 347
Само слушам за бурята. Аз съм в паралелна реалност. Днес се надигнах за early bird сесия в 8 сутринта, да посрещнем изгрева на слънцето уж Wink 😊
Скрит текст:

# 324
  • Мнения: 1 472
Казват, че ще има сняг другата седмица и аз изпадам в тих ужас. Карам много и колата ми хич не е пригодена за сняг, направо незнам как ще се прибера 🥺

# 325
  • Bristol
  • Мнения: 9 347
Ако можеш не ходи на работа, Ронка. Ще имаш добро извинение Simple Smile

# 326
  • Мнения: 3 205
А опция за градски транспорт имаш ли?

# 327
  • Мнения: 1 472
Ако няма фармацевт, не може да отвори аптеката. Незнам дали ще мога да се обърна в такъв кратък срок. Лошото е, че е в друг град, на 40 мили от вкъщи и нямам опция с друг транспорт, евентуално влак но пак става сложно стигането до гарата. Засега няма да го мисля, ще стискам палци да не е много зле.

# 328
  • Мнения: 8 541
Трябва да направя подарък на една приятелка, живееща в Англия, тя е на 30 г и има РД. На какво би се зарадвал човек, живеещ в Англия, като знам, че си  има всякакви стоки и по-хубави, по-качествени...
Моля, български емигранти,  предложете нещо, какви неща не се намират в Англия и ви липсват.

# 329
  • Мнения: 9 991
Български домати, чушки, дини Simple Smile В кръга на шегата, но не съвсем. Мед, ракия.?.

Общи условия

Активация на акаунт