Намаления – Зима 2019 / 2020 г. и Пролет 2020 г.

  • 110 432
  • 739
  •   1
Отговори
# 495
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 016
Аз само веднъж съм пазарувала от Douglas, мисля, че съм писала за това в темата, беше покрай черния петък, страшно много (над две седмици) се забави доставката до магазина им (Стара Загора, Парк мол), бях си поръчала мостра на определен парфюм, дойдоха мостри на техен фдт и на някакъв измислен парфюм. Обслужването в магазина също беше кофти - чаках доста да ми обърнат внимание, като разбраха за какво съм пак чаках за да обърнат внимание на други, говориха ми на "ти"...

# 496
  • Мнения: X
Здравейте! Направих си поръчка от ХМ с безплатна доставка и безплатно връщане, а са ми възстановили 5 лв. по-малко. За втори път имам подобен проблем с тях, но този път съм решила да не се занимавам.

# 497
  • Мнения: 163


В момента имат доста добри намаления, макар и да няма всички размери Simple Smile

# 498
  • Мнения: 1 224
Може ли да ми покажете сайт в които продават прилични пижами и бельо на добри цени.

# 499
  • Мнения: 35 110


В момента имат доста добри намаления, макар и да няма всички размери Simple Smile
Аз толкова пари за панталон не давам ако ще и да ги имам...

# 500
  • Мнения: 5 384
Ppolina, поне звънни на кол-центъра и съобщи, нека знаят, всъщност, аз им пиша  имейл, за да имам черно на бяло доказателство за сигнала.
Това с панталоните за 200 евро - не разбирам за какво ще са ми, по-слаба и по-млада няма да стана с тях, а хората около мен няма и да разберат, че са толкова по, по, най, така че - не ми трябват значи Simple Smile

# 501
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
E, Elisabetta Franchi си е скъпа марка. Simple Smile Имам техни кецове.

# 502
  • Мнения: 31 167
E, Elisabetta Franchi си е скъпа марка. Simple Smile Имам техни кецове.
Скъпа, но прекрасна.

# 503
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Съгласна, уникални неща имат! Heart Exl С уговорката, че и аз не мога да се прежаля да дам няколкостотин лева за една блузка. Обожанието ми към марката се разпростря само до въпросните кецове, купени преди години. Grinning За съжаление, нито са толкова удобни, нито пък практични.

Последна редакция: чт, 02 апр 2020, 16:53 от Blаck Cat

# 504
  • Мнения: 758
Аз имам тяхна рокля само, за сватба извън БГ ми трябваше, супер качество, но  са си бая скъпи, панталон и тениска и аз не бих купила.

# 505
  • Мнения: 783
Има ли някъде намалени якета . Тази година изпуснах тези в ню йоркара

# 506
  • Мнения: 5 384
Щом хвалите марката, о.к., довечера ще сънувам кецове и панталони, но съм в карантина и не излизам, така че, не ми трябват реално. Днес от НМ поръчах тийнеджърски, имаше 20 %.

# 507
  • Мнения: 73
Някой има ли промо код за fashiondays?

# 508
  • Мнения: 685
Някъде намаление на слънцезащитни продукти да сте срещали . Главно за бебе ме интересува.

# 509
  • София
  • Мнения: 1 620
Здравейте, безплатната доставка в КОМСЕД изтекла ли е?
Миналата седмица поръчах, а сега не ми дава безплатна доставка.

Общи условия

Активация на акаунт