Намаления – Зима 2019 / 2020 г. и Пролет 2020 г.

  • 110 574
  • 739
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 1 397
Aми с 20% не могат да ме грабнат, като знам юни колко намаляват някои от нещата.

# 571
  • Мнения: 68 916
9920 дамско и 9706 детско са за НЕнамалени неща.
Днес отразява в кошница 20% на всичко дамско без код.
Има и три др.кода но трябва да си видите мейлите..хвящат на опр.профили само.

# 572
  • Мнения: 5 386
За Н&М вариант е направата на нов акаунт - код за 10%дава, плюс от офертата от днес за дамските стоки. Ако сандалите са дамски, значи ползват днешното намаление, отразява се в кошницата това.

# 573
  • Мнения: 60
Здравейте има ли някъде намаление на Фотоепилатор PHILIPS BRI956/00 БРОЙ ИМПУЛСИ 250,000 ?

# 574
  • Мнения: 468
За Н&М вариант е направата на нов акаунт - код за 10%дава, плюс от офертата от днес за дамските стоки. Ако сандалите са дамски, значи ползват днешното намаление, отразява се в кошницата това.
Аз искам да поръчам мъжко... Всички кодове са за дамско и детско... И даже тея 10 не ми даде като се регистрирах. Не, че е голяма драма, за едни джапанки, ама защо не...

# 575
  • Мнения: 123
Не се лъжете от намаленията на sportvision вече втора поръчка ми анулират под предтекст, че стоката не е в добър вид! Поръчала съм 6 артикула и как нито един от тях не е в добро състояние...пускат уж големи намаления да лъжат хората и после не пращат поръчките!

На мен също ми отмениха поръчка с тази причина. Видях, че артикулите са си налични и ги пуснах пак, като ги доставиха.
Бих искала само да отбележа, че Sport Vision в повечето случаи праща поръчка от няколко артикула от различни магазни. От две поръчани неща едното дойде след 3 дни, другото след седмица и малко. Ако ви се наложи да връщате нещо, трябва да си платите доставка за всеки един. Много бих се замислила преди да поръчам отново нещо от тях.

# 576
  • Плевен/Пловдив
  • Мнения: 878
Здравейте,
Знаете ли Комсед дали ще има намаление за 1 юни?

# 577
  • Мнения: 4 009
Здравейте,
Знаете ли Комсед дали ще има намаление за 1 юни?
И аз го чакам това намаление 🤗

# 578
  • Бургас
  • Мнения: 10 353
А на Хиполенд кога им беше намалението за рождения ден? Имам спомен, че беше май месец 25% на всичко?

# 579
  • Мнения: 15 356
А на Хиполенд кога им беше намалението за рождения ден? Имам спомен, че беше май месец 25% на всичко?
За рожденния ден е ноември,майско намаление няма да има тая година.Евентуално щяло да е нещо с 10-15 %,ама не е сигурно.Просто магазините на 90% не работят защото са в молове и онлайна няма как да изнесе в срок всичко поръчано ако е на 25%

# 580
  • Мнения: 975
В хиполенд постоянно има намаления. Всеки месец са различни. В момента също има доста намалени неща. Ако наистина няма такова намаление на всички продукти, просто следете, малко е досадно, но е вариант.

# 581
  • Бургас
  • Мнения: 10 353
Благодаря за отговорите! Една активна гимнастика съм харесала и ще я следя. Така или иначе не ми е спешна. Може и от Комсед да я поръчам, ако там я намалят повече.

# 582
  • Мнения: 378
Благодаря за отговорите! Една активна гимнастика съм харесала и ще я следя. Така или иначе не ми е спешна. Може и от Комсед да я поръчам, ако там я намалят повече.

 Chipolino подаряват активна гимнастика на деца родени от 19.04 до 06.05 срещу акт за раждане.

# 583
  • Бургас
  • Мнения: 5 683
Благодаря за отговорите! Една активна гимнастика съм харесала и ще я следя. Така или иначе не ми е спешна. Може и от Комсед да я поръчам, ако там я намалят повече.

 Chipolino подаряват активна гимнастика на деца родени от 19.04 до 06.05 срещу акт за раждане.

В период на извънредно положение сме, а игрите вкъщи са по-важни от всякога. Затова, ние от Чиполино, подаряваме активна гимнастика на всяко новородено пловдивчанче между Великден и Гергьовден.🎁

‼️Важи за всички новородени на територията на област Пловдив от 19.04 до 06.05.2020г.

Гимнастиките могат да се получат в магазина ни, намиращ се на ул.“Голямоконарско шосе“1 от 15.05 – 30.06.2020., срещу представяне на акт за раждане, показващ месторождение и дата.

# 584
  • Бургас
  • Мнения: 10 353
Браво за инициативата!
И честито на пловдивчани, но ние сме от Бургас. 🙂

Общи условия

Активация на акаунт