Кой какви сериали гледа?- Новини, премиери, обсъждане - тема 25

  • 31 790
  • 738
  •   1
Отговори
# 345
  • Бургас
  • Мнения: 909
ОО breaking bad ми е любим  Laughing , но не на всеки допада.

# 346
  • Мнения: 317
Аз препоръчвам Money Heist. Един от най-добрите сериали за мен лично. Нямам търпение за новият сезон.  Animal Heart Eyes CatAnimal Heart Eyes CatAnimal Heart Eyes Cat

# 347
  • София
  • Мнения: 27 181
криминален сериал ми се гледа, може ли да ми препоръчате.

Освен посочените вече задължителни шоута да добавя и:
The Blacklist и Blindspot.

# 348
  • Мнения: 6 885
ОО breaking bad ми е любим  Laughing , но не на всеки допада.
The Wire гледала ли си го?

# 349
  • Мнения: 4
Препоръчвам Rhythm + Flow https://www.imdb.com/title/tt9278032/ за любителите на рап музиката. Това е реалите шоу за рап музика с жури Cardi b, Chance the Rapper, T.I. и към журито се включват в някой епизоди и други рапъри. Това е първото музикално реалити, където участниците имат задачи да създават песни а не да изпълняват вече създадени. В епизодите имаше рап битки, създаване на клип с песен, създаване на песен със съмпъл и др. задачи. 

# 350
  • Бургас
  • Мнения: 909
Да, след Breaking Bad изгледах него Grinning

# 351
  • Мнения: 840
следва Gomorrah Grinning

# 352
  • софия
  • Мнения: 1 305
Благодаря много за предложенията.

# 353
  • Мнения: 840
off topic: гласът на уил арнет вярно бил перфектен за озвучаване. неслучайно и награда е спечелил.

# 354
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Два нови сериала

Locke & key

October Faction

# 355
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 107
Изгледах His dark materials. не знам какви са масовите мнения и отзиви и обикновено се интересувам чак след като сама си съставя мнение и впечатления.
На мен лично сериала ми беше доста скучен в началото, но после ме зариби и стана интересен.

# 356
  • Мнения: 6 222
Още по интересно ще става,придържат се към книгите, а втората тепърва ще разгъва историята.
Тъкмо четох ревюто за новия сериал на НВО по Кинг,със сигурност ще го гледам.Почва на 13 януари,"Другият".Въпреки че 11/22/63 малко ме разочарова.

# 357
  • Мнения: 317
Снощи изгледах The War of the worlds. С доста мъка. Не ми допадна много. В началото започна доста интересно. Може би защото не си падам много по истории, филми и сериали за извънземни. Самата идея не беше лоша. Но например и актьорската игра според мен беше доста зле. Особено от двамата главни герои. Но това си е мое мнение.

# 358
  • Мнения: 36 489
И на мен не ми хареса, а толкова го чаках. Даже мислех да му пиша ревю, но след като видях колко е зле, се отказах.

# 359
  • София
  • Мнения: 5 828
Тъкмо четох ревюто за новия сериал на НВО по Кинг,със сигурност ще го гледам.Почва на 13 януари,"Другият".

Сега погледнах кой играе.
Холи е черна, направо ме отказаха, еееееееее  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт