Кой какви сериали гледа?- Новини, премиери, обсъждане - тема 25

  • 31 717
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 975
Как забравих и за Big little lies, иначе (не, че някой ме пита) от True detective най ми харесва 2 сезон с любимият ми Колин Фарел, загрозен до неузнаваемост 😄

# 691
  • Мнения: 1 673
Oo и аз препоръчвам Големите малки лъжи и Истински детектив.

# 692
  • UK
  • Мнения: 2 834
И на мен Big little lies ми е фаворит, на всяка приятелка го препоръчвам. Страхотен състав, красива игра, красиви жени и Ал. Саксгард разбира се.
 Sharp object  го изгледах много бавно, спирах, пак го почвай, Ейми Адамс игра страхотно , направо ме стягаше гърлото на моменти. Краят го връщах няколко пъти.

# 693
  • Мнения: 2 050
Злато сте ❤️
Големи малки лъжи съм го гледала. Наистина е хубав, но бях забравила.

Последна редакция: ср, 19 фев 2020, 22:24 от lolita1213

# 694
  • Мнения: 316
Моля да ми препоръчате сериал от HBO GO. Гледала съм "Убивайки Ийв", Еуфория, Кеят, Разкажи ми приказка, Историята на прислужницата. Всичко, което започна нещо не ми харесва - Времеви имигранти, Безпокойство, Розуел...
Аз препоръчвам Истинска кръв, Деянието,Магьосниците, Californication и Тъмните му материи.

# 695
  • София
  • Мнения: 27 160
Да не забравяме, че има и анкета за топ 3 сериали на 2019 г. а темата върви към края си.  Simple Smile
При условието, премиерата на първия сезон да е през тази година.

# 696
  • на изток от рая
  • Мнения: 442
"Отворени рани" има ли потвърден втори сезон?

# 697
  • UK
  • Мнения: 2 834
Приключих днес с The morning show хареса ми , доста бързо го изгледах. Рииз ми е любимка, Дженифър А ми беше интересно да я видя в сериозна роля, а не в комедиите които снима обикновенно.
 За Отворени рани, бях чела че не предвиждат втори сезон.
Вчера четох че на His dark materials това е бил последния епизод от сезона, аз мислех че са коледна ваканция. Знае ли се кога ще почне новия сезон?

# 698
  • Мнения: 1 673
Дженифър има и сериозни роли. Много я харесвам в The break - up и Cake.

# 699
  • Мнения: 36 463
Сега видях, че ще се снима нов сериал по Дикенс - https://deadline.com/2020/02/bbc-artful-dodger-comedy-nbcunivers … udios-1202861862/
Всъщност, няма общо с книгата, просто главният герой е персонаж от Оливър Туист. Щяло да бъде семейна комедия.
Последните техни продукции, които гледах ме разочароваха, затова се колебая силно дали да го гледам, въпреки че обичам този тип сериали.

# 700
  • София-Младост
  • Мнения: 23 336
Ох, трябва ми още един паралелен живот само за гледане на сериали.
Започнах "Ответен удар" по HBOGO. Имам толкова свалени и никакво време:( Гениалната приятелка чака ред, Истински дететктиви успях само 1 сезон да гледам и куп други.
Не знам защо на Big little liars чакам още един сезон, някак недовършен ми стои. Много харесвам Рийз Уидърспун.

# 701
  • Мнения: 2 050
Вече две нощи гледам  "От другата страна " до към 1-2 през нощта Wink

# 702
  • Бургас
  • Мнения: 16 096
Здравейте!
За първи път пиша в темата.
Искам да изгледам,, Мостът,, но така и не го намирам на бг. Къде и как да го гледам, нещо като youtube или vbox7, най ми е лесно.

# 703
  • Мнения: 975
в кинофен има безплатно гледане онлайн на филми и сериали

# 704
  • Вестерос
  • Мнения: 38 242
Ще има някакъв мини сериал с Рийз Simple Smile

Little Fires Everywhere

Общи условия

Активация на акаунт