Приморско 2020 г. - море, весело лято и хубави емоции

  • 53 555
  • 819
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 5 931
То Северният плаж не е ли плаж Перла? И в Booking така е упоменато.

# 31
  • Мнения: 9 124
Перла е по на север от северния плаж, продължение му е. Не знам разбра ли се, но да напиша, че все още на Перла май няма хотели в близост. Ако вървите от северния нагоре към Созопол примерно стигате до плаж Перла по пясъка. Не, че е далече толкова по самия бряг, но за по пътя май си трябва кола.
Самият хотел Белица не дори толкова близо до Северния плаж. Има едно 10-15мин. нормално ходене до него. До южния е по-далече според мен, но някъде по средата се пада. Има хубав , голям басейн и паркинг към самия хотел. Отвън изглежда добре. Голям хотел е. Не е нещо особено, басейна му е хубав за мен и не е близо (поне за мен до Северния, а до Перла още по-малко) Не е лош хотела мисля, зависи от цената и колко обичате да ходите до плажа.

# 32
  • В.Търново
  • Мнения: 6 679
600 м до плажа не е много. Веднъж сме почива ли в хотел Дара, Белица е малко по в страни, разстоянието е почти еднакво до северния плаж. Перла наистина не е много близо. Юни месец като бях в Приморско и се пробвахме от северния плаж до Перла да проходим пеша. Не стигнахме до Перла, доНуьиския стигнахме и се върнахме. Цялото време ни отне към 30-40 мин.

# 33
  • Мнения: 9 124
За мен Дара е на по-добро и удобно място от Белица. Вярно, че Белица е май на едно ниво и е над Дара, но ми се струва, че там пътя не е така добре и май се заобикалят някои улици. На мен ми се видя далече, но и не съм ходила от Белица до плажа, та да отчета. Дара е на по-удобно място и по широки улици до северен и южен плаж. За мен 600м не е малко да се връщаш напечен от слънцето и да искаш да си починеш на обяд. Но пък си има предимство Белица с басейна, има голям двор, кафене май имаше навън с масички доста, паркинг към хотела охраняем. Нещо такова си спомням, но на мен поне не ми е близо, ама не съм и млада де, може и затова.

# 34
  • В.Търново
  • Мнения: 6 679
И на мен ми писна да правя компромис с  разстоянието до плажа и тази година резервирах хотел директно на плажа на Албена.Второ море ми се иска Приморско, та да видим.

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 5 931
Хотел Дара знам къде е, горе-долу бива като разстояние до плажа. Аз също не обичам големите разстояния и ходенето с кола до плажа не ми е вариант.

# 36
  • Мнения: 184
За мен Дара е на по-добро и удобно място от Белица. Вярно, че Белица е май на едно ниво и е над Дара, но ми се струва, че там пътя не е така добре и май се заобикалят някои улици. На мен ми се видя далече, но и не съм ходила от Белица до плажа, та да отчета. Дара е на по-удобно място и по широки улици до северен и южен плаж. За мен 600м не е малко да се връщаш напечен от слънцето и да искаш да си починеш на обяд. Но пък си има предимство Белица с басейна, има голям двор, кафене май имаше навън с масички доста, паркинг към хотела охраняем. Нещо такова си спомням, но на мен поне не ми е близо, ама не съм и млада де, може и затова.
Там В Белица нямаше ли сграда към ул.Иглика с детски лагер. Може и да греша .

# 37
  • В.Търново
  • Мнения: 6 679
Нямам идея дали има лагер там.Знам, че в хотел Тишина има много лагерници.

# 38
  • Мнения: 56
Честита да ни e Новата 2020 г. на почитателите на Приморско!
 И да ни върви по вода... Expressionless Та стана дума за вода и ще си дойде това време, лятното.
Искам да получа мнения за Къща за гости "Грация",  от хора които миналата година са почивали, а и предишни години.  Има добри отзиви, но все пак и по-скорошните мнения ще са полезни.
Хубав ден! Expressionless

# 39
  • София
  • Мнения: 390
някой с мнение за хотел Златния Лъв?

# 40
  • Мнения: 321
Не сме ходили в Приморско до сега. Ако се настаним в някой хотел около плажа на ММЦ близо ли е до града пеш или минава ли някакво рейсче,влакче и т.н. С малко дете на 1 година ще сме с детска количка.

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 5 931
Ние сме били на ММЦ, не е близо пеша до центъра. Ходили сме винаги с колата. Не знам по плажа колко е разстоянието и дали е възможно.

# 42
  • Мнения: 9 124
По плажната ивица е близо, ама с бебенце не знам как ще бъде. Иначе има влакче, но не знам доколко е редовно и спазва часовете, а и дали ще има места. Но е вариант де, има такова, ама и с часовете за връщане трябва да се съобразявате.

# 43
  • В.Търново
  • Мнения: 6 679
Аз и по плажа не бих тръгнала.После като искате да се връщате в оня мраг по плажа, в тъмницата е като в бездна.И по плажа, и по шосето не е близо според мен.Има влакчета, но ММЦ не е начална спирка и обикновено като тръгват от Китен са пълни и не се знае дали ще има свободни места за вас.После пък от Приморско като тръгнете да се прибирате ще гонете все последното влакче и то е  все пълно.Мисля, че последното беше 20:30 или 21ч от Приморско.Така, че задължително с кола, ако сте на ММЦ.

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Здравейте. От 6-7 години ходим на море само в Приморско. Миналата година само решихме да сменим мястото и отидохме в Царево. Ами.. 2 от 7 дни отскочихме до Приморско на любимия ни плаж Перла, и съжалихме, че отново не сме там. Не съм виждала по- чисто и топло море на никой друг плаж засега. Страхотен.  За отсядане  предпочитаме един малък семеен хотел в новия квартал. На центъра е страшна лудница.
Тази година, ако не сменим с Турция, отново сме в Приморско. Бих си купила къща там. Много ми харесва.

Общи условия

Активация на акаунт