Приморско 2020 г. - море, весело лято и хубави емоции

  • 53 449
  • 819
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 321
Здравейте. От 6-7 години ходим на море само в Приморско. Миналата година само решихме да сменим мястото и отидохме в Царево. Ами.. 2 от 7 дни отскочихме до Приморско на любимия ни плаж Перла, и съжалихме, че отново не сме там. Не съм виждала по- чисто и топло море на никой друг плаж засега. Страхотен.  За отсядане  предпочитаме един малък семеен хотел в новия квартал. На центъра е страшна лудница.
Тази година, ако не сменим с Турция, отново сме в Приморско. Бих си купила къща там. Много ми харесва.
А ние сме така на Нестинарка. Бяхме една година на Лозенец. Много грозен, малък и с ями плаж. ходехме на Нестинарка. Миналата година бяхме на Ахтопол. Там беше много хубаво. Сега тази година може би пак Нестинарка.  НА Приморско повечето хотели са на Северния плаж. Казват че там плажа не е много ок за деца. ММ иска като остави колата да не я използва за времето на което сме на почивка. Ще направим с нещо компромис но ще видим с кое.

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Да, до Перла се ходи с кола, но плажът е в пъти по - чист и спокоен от Северен и Южен.И водата е по - топла. Ако на другите два плажа флагът е жълт, там е зелен. Идеален за деца.  Аз карам, когато сме на море и не ми пречи.
Едит. Нито Лозенец, нито Ахтопол, нито Нестинарка ми харесват. А не съм толкова претенциозна уж.

Последна редакция: нд, 12 яну 2020, 21:00 от Unforgiven*

# 47
  • Мнения: 64
Здравейте. От 6-7 години ходим на море само в Приморско. Миналата година само решихме да сменим мястото и отидохме в Царево. Ами.. 2 от 7 дни отскочихме до Приморско на любимия ни плаж Перла, и съжалихме, че отново не сме там. Не съм виждала по- чисто и топло море на никой друг плаж засега. Страхотен.  За отсядане  предпочитаме един малък семеен хотел в новия квартал. На центъра е страшна лудница.
Тази година, ако не сменим с Турция, отново сме в Приморско. Бих си купила къща там. Много ми харесва.
А ние сме така на Нестинарка. Бяхме една година на Лозенец. Много грозен, малък и с ями плаж. ходехме на Нестинарка. Миналата година бяхме на Ахтопол. Там беше много хубаво. Сега тази година може би пак Нестинарка.  НА Приморско повечето хотели са на Северния плаж. Казват че там плажа не е много ок за деца. ММ иска като остави колата да не я използва за времето на което сме на почивка. Ще направим с нещо компромис но ще видим с кое.

Хе, хе хе.... преди десетина години и ние така, от Царево в Приморско, на плаж... Пантелей Пътник Expressionless, може и пристрастно да прозвучи, но широките и просторни плажове на Приморско са в пъти по-добри и чувството за страхотен релакс, е неповторимо. На Лозенец даже мисля, че и по-голями камъни се срещат на пясъчната ивица, на плажа. Царево - не са  просторни плажове в малки заливчета, може би "Нестинарка" е по-добре, както и в Ахтопол, не е зле.  Но, Приморско от години е дестнацията ни  за почивка, която не пропускаме. Expressionless

# 48
  • Мнения: 184
Здравейте. От 6-7 години ходим на море само в Приморско. Миналата година само решихме да сменим мястото и отидохме в Царево. Ами.. 2 от 7 дни отскочихме до Приморско на любимия ни плаж Перла, и съжалихме, че отново не сме там. Не съм виждала по- чисто и топло море на никой друг плаж засега. Страхотен.  За отсядане  предпочитаме един малък семеен хотел в новия квартал. На центъра е страшна лудница.
Тази година, ако не сменим с Турция, отново сме в Приморско. Бих си купила къща там. Много ми харесва.
Може ли да споделиш кой е хотела.

# 49
  • В.Търново
  • Мнения: 6 663
И аз питам за хотела. Simple Smile

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Къща за гости Патрашкови. Но да знаете, мисля, че има две такива. Гледайте тази, която е на ул. Зора 12.  Къщата не е луксозна, но всичко винаги е чисто. Ако ви трябва лукс, няма да ви хареса. Разгледайте. Отвън има и градина с маси, скара, която може да използвате и играчки, колички, ако сте с деца. Аз търся легло, покрив, и топла вода и да е чисто и ми харесва.

# 51
  • Мнения: 9 390
Unforgiven, без лоша умисъл, втори път попадам на твой коментар и всеки път се чудя защо се пишеш Улигофрен. Joy Joy Joy

# 52
  • В.Търново
  • Мнения: 6 663
Погледнах на гугъл картите ул.Зора 12, супер отдалечено от плажовете, в дъното на Приморско, в никакъв случай, това не е за нас. Simple Smile
Иначе стаите,обзавеждането не е никак лошо.но е супер отдалечено от центъра и плажа.

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Както казах, ние харесваме плаж Перла и на другите не ходим. До него е близо. Затова си харесахме там. На центъра съм отсядала и цяла нощ не спах. Повече не Simple Smile

# 54
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Всяка година спя на пъпа на центъра, точно срещу лунапарка. Спя си съвсем спокойно на тишина.

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Това е добре. Радвам се за вас. Може аз да съм улучила най - неподходящото време тогава.

# 56
  • Мнения: 184
Важното е всеки да се чувства добре където е почивал.😍

# 57
  • София
  • Мнения: 374
Има ли автобес от Приморско до Несебър? Или трябва да се ходи до Бургас и от там да се хване за Несебър?

# 58
  • Мнения: 9 123
До Несебър мисля, че няма. Май само до Бургас на север има. Странно е , че видях докато чакахме за Китен бусче, видях някаква Хасковска фирма и редовен превоз до Хасково, ако на някой изобщо му трябва, но се учудихме.

# 59
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Освен по Черноморието има и за вътрешността, защо да е учудващо. Например има и директен до Ямбол.

Общи условия

Активация на акаунт