PANDORA - Тема 4

  • 42 760
  • 739
  •   1
Отговори
# 105
  • Down south
  • Мнения: 7 886
Нещо, което ме разсмя  Joy
 Продава се, жена - $40, включва кутийка, торбичка за бижута и хартиената "торба"  #Crazy
Поне е добавено "What you see is what you get, NO jewelry included"   ooooh!



# 106
  • Мнения: 7 640
Dizzy Face
За да има предлагане, сигурно има и търсене

# 107
  • HH
  • Мнения: 3 270
Преди време предлагаха под наем огромни букети и празни торбички Шанел и подобни, за да си правят кифлите снимки за Инстаграм. Сигурно и тук идеята е подобна.

Ще използвам случая да ви честитя Коледа. Светли и весели празници! Бъдете здрави ☺

# 108
  • София
  • Мнения: 2 075
Добро утро и Честита Коледа  Heart Eyes

В англ. Pandora са пуснали намаление. Честно да си призная oстанах разногледа - всичко ми харесва, е почти всичко, но се ограничих само с 5 charm-a  Crazy
Дано най-накрая ми изпратят "снежинките" Praynig

Лек и усмихнат ден на всички  Hug

# 109
  • Пловдив
  • Мнения: 3 380
Честито Рождество Христово!
И в немската Пандора има намаление  Heart Eyes.
Чудя се нашето януарско дали ще се доближи до тези.
мариана_, на мен ми се случва талисмани и закопчалки на гривни да жълтият. Отдавам го на контакт с крем или парфюм. Няма за какво да се тревожиш, с кърпичката за почистване всичко пада Wink.

# 110
  • София
  • Мнения: 13 774
Момичета, досега почти не съм пазарувала от Пандора, с изкл. на един комплект. Сега ми се налага спешно да купя 3 гривни за дъщерите ми. В сайта на фирмата оставам с впечатление, че не може да се поръчва онлайн. Така ли е? Има ли как да си спестя ходенето по магазините?
И правилно ли разбирам, че за гъвкавите гривни е стилно да имат по 1 талисман, 2 клипа и 2 ограничителя, за да не са претрупани?

Последна редакция: ср, 25 дек 2019, 13:09 от Fever Ray

# 111
  • HH
  • Мнения: 3 270
Момичета, досега почти не съм пазарува Ла от Пандора, Д изкл. на един комплект. Сега ми се налага спешно да купя 3 гривни за дъщерите ми. В сайта на фирмата оставам с впечатление, че не може да се поръчва онлайн. Така ли е? Има ли как да си спестя ходенето по магазините?
И правилно ли разбирам, че за гъвкавите гривни е стилно да имат по 1 талисман, 2 клипа и 2 ограничителя, за да не са претрупани?

Ако си в България, можеш да поръчаш само от страницата на Силвъркорт. Линк има на първа страница.

Що се отнася до стилът - всеки решава сам за себе си. Всяка гривна е уникална, както собственичката и Simple Smile

# 112
  • София
  • Мнения: 13 774
К@тя, много благодаря!
Започвам да поръчвам. Ще им взема нещо базово - по една гривна с един талисман, а после да си ги редят натам.
Весели празници!

# 113
  • Мнения: 775
Весела Коледа, момичета! Gift Heart
Кога се очакват намаления в БГ?
От англиските и немски сайтове с посредници ли поръчвате?

# 114
  • Пловдив
  • Мнения: 3 380
След 15-ти януари се очаква намалението при нас  Wink.

# 115
  • Мнения: 775
Мнения за този медальон за гривна Reflections - https://m.pandora.net/bg-bg/products/charms/silver/797755.
Грубо ли стои?
След 15-ти януари се очаква намалението при нас  Wink.
Благодаря! Joy
Ако имаш наблюдение от предни години - струва ли си? В какво се изразява - пак плащаш 2 и получаваш 3 или определени артикули са намалени?

Последна редакция: ср, 25 дек 2019, 20:55 от AnMary

# 116
  • Лайпциг / Перник / София
  • Мнения: 1 036
Честита Коледа на всички! Много здраве и бляскави бижута ви желая 😊🎄🎁

Мисля, че ще е добре в първи пост да се остави информация за посредниците и превозвачите, защото виждам, че има голям интерес! 👍🏻

По-нагоре някой беше питал, дали е нормално да пожълтяват бижутата на места - да, нормално е при контакт с парфюми, кремове, козметика. Хубаво е след, като се използват кремове, парфюми и тн да се изчака минимум поне 15тина мин. и след това да сложите бижуто. ✌🏻😊

# 117
  • Мнения: 4 339
Весела Коледа, момичета! Gift Heart
Кога се очакват намаления в БГ?
От англиските и немски сайтове с посредници ли поръчвате?
Да, с посредници. Аз използвам услугите на ГГБГ, от Пандора не съм поръчвала, но от други сайтове - да и съм супер доволна от превозвача.

# 118
  • Мнения: 14 805
Честита Коледа!
Миналогодишното намаление беше преди 15.01.Както писах преди,със сигурност купувах с намаление около 7-8 януари.

# 119
  • София
  • Мнения: 936
Здравейте и честита Коледа!
Имам въпрос за пазаруването с превозвач. Пазарувала съм по този начин, но от други сайтове, тача че принципно съм на ясно.
Интересува ме как са опаковани, притеснявам се от загуба или кражба по пътя.

И също как е намалението при нас? Заслужава ли си? Или да поръчвам отвън?

Последна редакция: чт, 26 дек 2019, 00:40 от AnMary

Общи условия

Активация на акаунт