PANDORA - Тема 4

  • 42 694
  • 739
  •   1
Отговори
# 270
  • Down south
  • Мнения: 7 817
@ Esmee,
На предната страница сложиха съобщение, че има намаление 2 за 3, но само на намалени бижута и важи до изчерпване.

# 271
  • Русе
  • Мнения: 101
Et3rnity, и аз точно тази гривна си харесах и голямо чудене сега дали да си я поръчам. Сетих се за една приятелка, която има позлатена гривна от Пандора. Оказа се, че има точно същия модел. Сподели, че я има от лятото, къпе се с нея, мие, чисти с нея, не я сваля... и каза, че нищо й няма засега.

# 272
  • Мнения: 229
@*Теичка-Феичка*
@Ани Банани,

от къде са закупени талисманите, губещи покритието?
България, други страни, онлайн, реални магазини на Пандора?
Едва ли има значение, но ми е трудно да го проумея, при положение, че имам толкова много от тях, не свалям гривните и промяната е минимална.

Моите са от САЩ, реални магазини.

Моят е от магазин на Пандора, в Пловдив. При въпрос към консултант отговора беше -  как очаквате бижутата ви да изглеждат добре, като ДОРИ ги мокрите?!
Наясно съм, че това е само покритие, но при цена 120лв на точно този талисман очаквах по-добро качество. Може би месец-два след като купих започна да избледнява

# 273
  • Русе
  • Мнения: 101
Еее, не трябва да се мокрят ли? Чак пък толкова ли?

# 274
  • Мнения: 71
Et3rnity, и аз точно тази гривна си харесах и голямо чудене сега дали да си я поръчам. Сетих се за една приятелка, която има позлатена гривна от Пандора. Оказа се, че има точно същия модел. Сподели, че я има от лятото, къпе се с нея, мие, чисти с нея, не я сваля... и каза, че нищо й няма засега.
Щом ти харесва, опитай, какво пък Hands V Тя е доста намалена сега.
На мен ми харесва и без талисмани, поръчах един да има, но може би ще я нося и без него.

За мокренето: аз мия на мивката с гривните и нищо им няма, не намирам за нужно чак толкова да се робува на едно бижу.

# 275
  • Down south
  • Мнения: 7 817
Еее, не трябва да се мокрят ли? Чак пък толкова ли?
За мокренето съм съгласна с Et3rnity, не свалям и не пазя. Не намирм за необходимо да се стресирам и за това.
Каквото има за момента на гривните, бива мокрено и "топено" във всякакви води, сладки, солени, хлорирани и т.н.
Дъщеря ми казва, че съм Пандора "насилник"  Crazy

# 276
  • Мнения: 1 538
Аз не свалям само колието, обеците и гривната при къпане обаче свалям. Не съм имала проблем с покртитие, освен по спираловидните улеи на гривната (една съфорумка се беше оплакала от същото на предна страница), които пожълтяват често.

# 277
  • Мнения: 427
Кърпичките за почистване като тези за почистване на очила ли са?

# 278
  • Пловдив
  • Мнения: 3 338
Не, те са специални за почистване на бижута. В новите комплекти с течност има 2 вида - за Shine и за сребро. Напоени са с някакъв препарат, от който заблестяват. А преди ги подаряваха към бижу...

# 279
  • София
  • Мнения: 13 683
Специално среброто се влияе добре от постоянното носене и от досега с кожата, но не бива да се влиза с него в минерални води и да бъде в пряк досег с козметика и парфюми

# 280
  • Down south
  • Мнения: 7 817
Не, те са специални за почистване на бижута. В новите комплекти с течност има 2 вида - за Shine и за сребро. Напоени са с някакъв препарат, от който заблестяват. А преди ги подаряваха към бижу...
Освен това, което си изброила, има и друг вид  Кърпичката струва около $10, по-голяма е от тези в конплекта с течността за почистване и е напоена с химически препарат. Суха е и странна при пипане, но почиства невероятно. Почернява при чистене, тоест това, което е на бижутата се трансферира на кърпичката  Не се пере.  
След определен период на употреба се изхвърля.
Бих показала, но нямам нова, само две в обръщение, които не са за показване  Crazy

Тук е сгъната на две, тоест двойно по-дълга е

Последна редакция: нд, 05 яну 2020, 20:47 от Daylily

# 281
  • Някъде там
  • Мнения: 4 891
Искам да си купя гривна пандора колебая се между Reflexion   и Сребърна гривна Романтика

# 282
  • Мнения: 39
Момичета, ако някоя от вас има твърда отворена гривна би ли прикачила снимка?

# 283
  • Down south
  • Мнения: 7 817
Момичета, ако някоя от вас има твърда отворена гривна би ли прикачила снимка?
Тази ли?
Ако е тази, аз я купих, но не я задържах,  върнах я



# 284
  • Мнения: 71
Момичета, ако някоя от вас има твърда отворена гривна би ли прикачила снимка?
Тази ли?
Ако е тази, аз я купих, но не я задържах,  върнах я





Много красиви комбинации правиш винаги, наистина се възхищавам всеки път! Защо я върна? Не е удобна ли? И аз такава или подобна искам в някой хубав ден, комбинацията между два цвята метал ми допада много.
Между другото, поръчах си уред за почистване. Дано съм оцелила.

Общи условия

Активация на акаунт