PANDORA - Тема 4

  • 40 557
  • 739
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 14 504
Пандора си е Пандора.Всяка гривна е уникална.И аз чакам с интерес следновогодишните промоции.Не мога да се сетя какво купувах т.г. през януари Crazy smile3555Знам,че пазарувах в мол София и до там. Rolling EyesОт промоции купувам и подаръци,може и затова да нямам спомен.Само знам със сигурност,че имаше намаление.

# 16
  • Down south
  • Мнения: 7 634
Почистващите кърпичките на Пандора, тези, които са  напоени с препарат, според мен са, един от най- ефикасните методи за почистване.

Ето от мен част от останалото, което купих. Силно изненадана съм, че не купих два различни charms, както до сега.





Така стои с бели Мурано, но нещо ми идва вповече



и без тях



@ Silverstone,
виж, колко съм неогледална  Crazy

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 1 369
Здравейте, фенове на Пандора! Благодаря за новата тема! Вместо запис, да ви покажа новата ми скромна придобивка от намалението /сините стопери/:

# 18
  • Някъде там
  • Мнения: 4 784
Здравейте влизам в темата с въпрос.
Тези талисмани висулки ще станат ли на гривна есенс(твърда)

# 19
  • Down south
  • Мнения: 7 634
Ще станат, втория ще потропва повечко.

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 3 146
Гривните Есенс и Ме са по-тънки от Моментс. Ще станат висулките, но талисмани за Есенс и Ме не стават за Моментс.

# 21
# 22
  • Мнения: 336
Аз имам първата... нося си я само така, без нищо друго...

# 23
  • Мнения: 4 219
Може ли да видя как стои, и аз харесвам така изчистени без талисмани.

# 24
  • Мнения: 14 504
Цитат
@ Silverstone,
виж, колко съм неогледална  Crazy
Daylily не те разбрах.Много ми харесва твоят стил.Аз си оставам вярна на  емоционално-сантименталната подредба.Като тийн съм.Wink
Цитат
аз харесвам така изчистени без талисмани.
Точно този модел и на мен ми харесва изчистен.От близо година го гледам и още не съм се престрашила заради закопчалката.Синята гривна на ceci.d много ми харесва.Гривната с тази закопчалка не ми е позната.

# 25
  • Down south
  • Мнения: 7 634
Цитат
@ Silverstone,
виж, колко съм неогледална  Crazy
Daylily не те разбрах.Много ми харесва твоят стил.Аз си оставам вярна на  емоционално-сантименталната подредба.Като тийн
Беше закачка Blush на теб дължа определението "огледална" гривна.
Исках да кажа, че хем е огледална, хем не съвсем.

Относно гривната на Reflexions, красива е,  дъщеря ми я искаше, но заради закопчалката се отказа.
Тази гривна е стилна и елегантна, сама по себе си, дори верижка за сигурност, вероятно ще развали вида и.

# 26
  • Мнения: 4 219
И на тази рефлекшън ли е проблемна, мислех, че само на плътните... двата показани модела бяха ли в намалението -20%?

# 27
  • Down south
  • Мнения: 7 634
И на тази рефлекшън ли е проблемна, мислех, че само на плътните%?
Ревютата бяха много лоши и продължават да са лоши (американската Пандора) Освен закопчалката, пишат, че the charms много лесно падат, а и самите гривни се чупят

Скрит текст:

Като цяло, за мен, това е една от най-несполучливите линии на марката.

# 28
  • Мнения: 4 219
Daylily, а за другия модел, за който попитах има ли отзиви?

# 29
  • Някъде там
  • Мнения: 4 784
Този гривна и това съчетание много ми харесва
Тъничка и това талисманче.

Общи условия

Активация на акаунт