Любители на Котки - Тема 140

  • 26 004
  • 763
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 4 714
Момичета, привет. Как се казваше онова хапченче за гристи, което беше. Мисля, че беше за кучета и се делеше, но съм забравила името.
Фронтлайн?

# 106
  • София
  • Мнения: 1 338
Мая, не. Беше таблетка, но не помня кое момиче ми каза за нея лятото.

# 107
  • Мнения: 151
Когато я водих на преглед нямаше температура. За милиграмите не знам, не погледнах блистера... Друг вет ми каза, че може и да е нямала възпаление, и че по време на разгонване може да има левкоцити и протеин и без възпаление. На ехограф никой не ми е предлагал да я види, с уринирането няма проблем, урината е нормална. В момента секрета е по-скоро жълт, но на моменти е кафяв. Като количество е една точка. Просто мисля да изчакам кастрацията, която е насрочена за петък, и ако след това течението продължи, вече се надявам да ме вземат малко по-насериозно.

# 108
  • София
  • Мнения: 4 714
Когато я водих на преглед нямаше температура. За милиграмите не знам, не погледнах блистера... Друг вет ми каза, че може и да е нямала възпаление, и че по време на разгонване може да има левкоцити и протеин и без възпаление. На ехограф никой не ми е предлагал да я види, с уринирането няма проблем, урината е нормална. В момента секрета е по-скоро жълт, но на моменти е кафяв. Като количество е една точка. Просто мисля да изчакам кастрацията, която е насрочена за петък, и ако след това течението продължи, вече се надявам да ме вземат малко по-насериозно.

Нали затова се гледат левкоцити и протеин в урината - за да се докаже или отхвърли възпаление.
В твоя случай е имало, иначе нямаше да ги има в урината.
Както го описваш секрета си е нормален, много е субективно това жълто, кафяво, хубаво е да се види на живо.
Песачинки няма как да предизвикат  проблеми с уринирането, освен ако не са много и голями.




Цестал?

Последна редакция: нд, 08 дек 2019, 14:46 от MayyaI

# 109
  • Мнения: 7 856
Български противопаразитни таблетки за вътрешно обезпаразитяване - Prazimec C.
 Задължително трябва да е С накрая, защото има и кучешки. В по-голяма доза пази и от външни паразити, но не убива наличните в козината.
Има и куп вносни.

# 110
  • Мнения: 3 759
Благодаря ви  за съветите, котенцето вече го няма, почина

# 111
  • Мнения: 7 856
Благодаря ви  за съветите, котенцето вече го няма, почина
Горката животинка😢. Е, вече не се мъчи и е в котешкия рай, но е много нелепо да си отиди малко невинно животинче...

# 112
  • София
  • Мнения: 1 338
Книверм беше.
Малка снимки на бебетата ❤

# 113
  • Мнения: 4 005
Кукумицинка, специално заради теб потърсих новата тема. Разбирам те. Напълно. Като рече как продължава да се гали, сърцето ми утихна.
Един днешен поздрав от Пиратя Ришко за декемврийската тема.

# 114
  • Мнения: 15 472
Майко мила, Интрига, онова вързопче в розово ще го открадна. Пу пу. Heart Eyes Heart Heart Eyes

# 115
  • Варна
  • Мнения: 4 110
И аз се записвам за вързопчето Simple Smile

# 116
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 557
Всички котки обичам от темичката ни, но Пиратя има специално място в сърцето ми.

# 117
  • Мнения: 4 005
Ехееей, благодарим.

# 118
  • София
  • Мнения: 3 534
Бебета са неотразими❤. Изглежда  им е добре и котан приема бебка без резерви.
Intriga Girl, страхотна снимка 😍. С нетърпение чакам още!

И за Чумичка се бях затъжила ❤

Ето го и моето бебе (5,5 кг). 😄



Бързо се адаптира на топлото и мекото Grinning и апетитът му се върна.

# 119
  • София
  • Мнения: 1 338
Аааа, не си го давам, че 20 кила качих заради него 😂
Спи в/у количката 😀
В началота като ревеше Хари се криеше, че го беше страх. Дори една вечер мното плака Рая заради колики и тою от стрес ли, от какво и удари една лапа по ръката, а тъкмо беше заспала. Нея явно я заболя и се разпищя. Според мен беше от страх. Иначе и се гали в главичката и я души непрекъснато. От ден първи са заедно и не съм ги делила. Само като влизам в банята в началото го изкарвах от спалнята, че да не направи все пак някоя беля.

Общи условия

Активация на акаунт