Казвате ли истината във форума? 2

  • 4 628
  • 119
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 577
Ако си стар потребител и известен - ти казват само "миличка" , на другите можело да им се трие сол на главата  newsm78
Под това мога да се подпиша. Такова е общественото отношение тук - наистина. Никой обаче няма да си го признае.

Кой кое, неразбрах? Стар на стар, или нов на стар?  Crazy

# 16
  • Мнения: 1 564
Казвам. Внимавам какви думички използвам. Не съм конфликтна личност, мразя да обиждам хората, както и да влизам в пререкания. Общо взето, държа се с другите, както искам те да се държат с мен.
=======================================================================
 Peace

# 17
  • Мнения: 2 212
Стар на нов, Македонска, пак си у гъбите  Joy Joy Joy

# 18
  • Мнения: 5 577

Точно обратното мисля аз - на стар по бих рекнала нещо без да се обиди, защото се знаем и -> имаме някакви отношения и мнение един за друг, които не зависят от една "патка", "гъска заспала" или дори "куха лейка".

Ааа, б.т.в. за това ли говорим, или пак спамя и не съм по темата?  Blush

За същото  Wink

А, значи съм по темата, мога да продължа.  Laughing
Ама грам не съм съгласна. Говоря от моята камбанария де.

# 19
  • Мнения: 5 577
Стар на нов, Македонска, пак си у гъбите  Joy Joy Joy

 Embarassed Embarassed Embarassed К'во?

Айде на кю малко да ми разясни Естер, защото днес не съм много умна и нещо не улавям за какво се говори.
После ще пиша по-ясно.  Joy

# 20
  • Мнения: 3 164
да, казвам истината!Предпочитам да не отговорям на въпроса, ако ме провокира да излъжа Wink

# 21
  • Мнения: 698
Кой кое, неразбрах? Стар на стар, или нов на стар?  Crazy

На старите/популярните обикновено им се умилкват, а на новите им трият сол, ако споделят нещо, провокиращо спорове.

# 22
  • Мнения: 495
ами аз съм си малко джаста праста #2gunfire
имам предвид, че от съвсем отскоро започнах да се заглеждам по "Брой публикации" и тем подобни "благинки" на форума Rolling Eyes
и то когато Кейси каза, цитирам по памет "Защото някои потребители с незначителен брой коментари си позволяват да противоречат на такива с 4 -цифрено число публикации" #Crazy Sick #Crazy
аз като го прочетох това реших, че е много добро чувство за хумор Laughing Laughing
после се замислих, че сигурно има хора, дето разсъждават така Cry
обаче аз мога да си позволя да си казвам квот ми е на сърцето, щот не познавам никого, нито пък имам зъб на някого тук bowuu
използвам момента да кажа - това, че не съм сложила някой път емотчета, не значи, че се заяждам и квот друго ви роди фантазията Peace

# 23
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Да - винаги съм откровена.
Понякога обаче не отговарям, че от много откровеност някои ми се обидиха и вече спрях - мълча си.
За стар/нов потребител - въобще не обръщам внимание. Самата аз съм все още нова. Да, разбирам, че тук някои си имат обща приказка и един такъв техен си жаргон, но мисля че е нормално, когато са прекарали малко повече време във форума заедно(виртуално).

# 24
  • Мнения: 5 577
Кой кое, неразбрах? Стар на стар, или нов на стар?  Crazy

На старите/популярните обикновено им се умилкват, а на новите им трият сол, ако споделят нещо, провокиращо спорове.

Ама новите, или старите го правят това?
Щото аз минавам за стар и точно обратното излиза.
Така мисля е и при всички "стари". -> не е вярно твърдението?  Thinking

# 25
  • Мнения: 5 577
Ааааа, значи един вид ако аз изневеря на мъжо и пусна тема всички ще ми дават букети и целувки, и ще ми казват "Браво!Супер си!", а ако е нов - ще му мелят сол.  Crazy hahaha

Глупостииии, баш обратно е!

# 26
  • Мнения: 2 212
Обикновено всички стари се умилкват на стария, плюс зайците, които рядко се осмеляват да пишат нещо различно от общоприетото, и също по същия начин всички стари барабар с новите скачат на новака и го правят да съжаява, че се е регистрирал...
Сега по-ясно ли е  Laughing

# 27
  • Мнения: 5 577
Обикновено всички стари се умилкват на стария, плюс зайците, които рядко се осмеляват да пишат нещо различно от общоприетото, и също по същия начин всички стари барабар с новите скачат на новака и го правят да съжаява, че се е регистрирал...
Сега по-ясно ли е  Laughing

Аз давам пример с темата на Емичка - ако беше от някой стар убедена съм, че много по-лоши неща щяха да се четат!  Naughty

# 28
  • Мнения: 7 837
Пак обърнахте темата  Mr. Green Трябва Биби да нахълта с палката и малко сълзотворен газ за успокоение...

Македонска, сопри се  Laughing

# 29
  • Мнения: 3 164

Аз давам пример с темата на Емичка - ако беше от някой стар убедена съм, че много по-лоши неща щяха да се четат!  Naughty

ами то някой от "старите" ще  пусне анонимно  такава тема Stop

Общи условия

Активация на акаунт