Пак за секса!?

  • 3 932
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 451
Не става въпрос за веднъж,а за много пъти по веднъж.

Ами тогава се гледа, като се избира партньор...

Гледали сме. Но хората се променят. Нр казвай, че вие сте си останали същите с жена ти през годините.

# 16
  • Мнения: 4 473
Много са ми интересни доводите на тези, които отказват секс, без значение от кой пол са Thinking
"Пострадали", споделете какви са ви дали на вас Rolling Eyes
И аз страдам редовно от  главоболие ooooh!, та за мен то не е причина.

# 17
  • Мнения: 495
ами ние се разбираме без думи по този повод
тук въпросът май опира до мъжка и женска сексуалност
все пак на нас, жените, ни трябва един вид нагласа, романтика, не "от вратата за краката"
поне при мен е така Blush

# 18
  • Мнения: 3 164
ами ние се разбираме без думи по този повод
тук въпросът май опира до мъжка и женска сексуалност
все пак на нас, жените, ни трябва един вид нагласа, романтика, не "от вратата за краката"
поне при мен е така Blush

И съм съгласна , И не съм Mr. Green

случвало ми се  е да опитам да откажа, но си оставам само с опита....явно не съм достатъчно твърда Wink за разлика от него Crazy

# 19
  • Мнения: 98
абе аз на моя мъж му отказвам когато съм му сърдита - когато ме е засегнал с нещо . Нали си представяте - аз съм ядосана и ме е яд а той - ела да се гушкаме .... и мен хваща още повече яд .... абе май се получава , че по този начин го наказвам #2gunfire

# 20
  • Мнения: 1 047
абе аз на моя мъж му отказвам когато съм му сърдита - когато ме е засегнал с нещо . Нали си представяте - аз съм ядосана и ме е яд а той - ела да се гушкаме .... и мен хваща още повече яд .... абе май се получава , че по този начин го наказвам #2gunfire
Така го наказваш,а как го поощряваш?
И вместо да го гушнеш и да се сдобрите,ти му се цупиш и му правиш на пук,като му и отказваш секс,заради постъпката му.Т.е.използваш секса за разменна монета....вид търговия? Shocked

# 21
  • Мнения: 1 451
абе аз на моя мъж му отказвам когато съм му сърдита - когато ме е засегнал с нещо . Нали си представяте - аз съм ядосана и ме е яд а той - ела да се гушкаме .... и мен хваща още повече яд .... абе май се получава , че по този начин го наказвам #2gunfire
Така го наказваш,а как го поощряваш?
И вместо да го гушнеш и да се сдобрите,ти му се цупиш и му правиш на пук,като му и отказваш секс,заради постъпката му.Т.е.използваш секса за разменна монета....вид търговия? Shocked

Ей тва е най-гадното, че много ползват секса за това, да те манипулират. Готови са и себе си да лишат от него, но да става на тяхното. Абе ...

# 22
  • София
  • Мнения: 4 493
абе аз на моя мъж му отказвам когато съм му сърдита - когато ме е засегнал с нещо . Нали си представяте - аз съм ядосана и ме е яд а той - ела да се гушкаме .... и мен хваща още повече яд .... абе май се получава , че по този начин го наказвам #2gunfire
Не го наказвай така  Naughty за да не си търси на друго място, да не говорим, че наказваш и себе си /лишаваш се от мнг хубави емоции/.
Накажи го като измие чинийте или изчисти къщата или нещо друго което по-принцип вършиш ти  Wink

# 23
  • София
  • Мнения: 4 272
Не си отказваме секс Naughty Който няма желание, се прави на пасивен, а другият трябва да го възбуди толкова, че да му се прииска. А да ви кажа, няма по-добро лекарство от секса, за всякакъв вид болки Party

# 24
  • Мнения: 2 327
Винаги съм мислела, че е по лесно да изнудваш един мъж, ако правиш секс с него  Twisted Evil
Сексът наистина си е оръжие, ама трябва да ползва правилно.
А за наказание хората са си измисли - кашици, белзници...  Wink

# 25
  • Мнения: 1 047
Много са ми интересни доводите на тези, които отказват секс, без значение от кой пол са Thinking
"Пострадали", споделете какви са ви дали на вас Rolling Eyes
И аз страдам редовно от  главоболие ooooh!, та за мен то не е причина.
Това си е направо за нова тема,мисля.  newsm78

# 26
  • Мнения: 1 425
...
Ей тва е най-гадното, че много ползват секса за това, да те манипулират. Готови са и себе си да лишат от него, но да става на тяхното. Абе ...
Винаги съм смятал че това е много глупава постъпка за жените. Така направо си те пращат в ръцете на друга. А пък при мъжете е направо безумна постъпка  #Crazy ('щото имам един познат дето така наказваше жена си по едно време - без секс  #Crazy )

# 27
  • Мнения: 98
ей чакайте бе хора , вие веднага ме сложихте в групата на гаднярките ! не ме разбрахте - говорех за случаите , в които той наистина е сгафил , обидил ме е гадно и го знае ..... и понеже му е трудно да си изкълчи езика и да каже извинявай , иска секс , защото знае , че след това не мога да продължа да се сърдя  Wink това според вас не е ли манипулация.... а колкото до поощрението то е в реда на нещата и много по често от наказанието за което споменах...и да си призная ..... никога не успявам да го накажа до край - все бързо ми минава , просто за момента това е начина да покажа че съм засегната

# 28
  • Мнения: 1 451
С времето прекарано заедно проблемите се увеличават. И е редно да се решават. Например с обсъждане. Вместо това вие се сърдите, наказвате се, като се лишавате от секс, а проблема остава. Вместо да го разрешите, вие временно го туширате на заден план. В един момент се достига критичната маса и избухва.
Днес ти ще му покажеш, че се сърдиш като го лишиш от секса, утре той няма да изхвърли боклука щото ти е сърдит за снощи и докато се усетиш лавината е тръгнала. И после що се заглеждал по други жени. Щото са по-красиви ли? Нееее, защото те не са му създавали проблеми и мисълта за тях е чисто еротична, без намесване на каквито и да е емоции.  И т.н. Уморявам се от писането на дълги мнения Simple Smile

# 29
  • Мнения: 1 047
С времето прекарано заедно проблемите се .....
Истина е. PeaceИ моите наблюдения са такива.
Като правиш на пук,инат,нищо добро не очаквай. bowuu

Общи условия

Активация на акаунт