Любов❤️

  • 6 648
  • 43
  •   1
Отговори
  • Мнения: 14
Здравей те дами, днес ми е любовно и любопитно. Имам толкова много въпроси :за първата любов, за първата целувка, за първият път, за първата френска целувка, за онова чувство в стомаха, когато той те гледа, за пеперудите и пламъка на любовта и още много.
Предлагам тази тема за хора на който им се споделя за любовта, просто малко приказки.
Ето и първите ми въпроси, как срещнахте първата си любов? Какво се случи? Какво изпитвахте докато бяхте с него или нея?

Последна редакция: пт, 06 дек 2019, 15:06 от Elli.Gacheva

# 1
  • Мнения: 1 376
Моите всичките "любови" бяха несподелени. За пеперудите говоря. Сега над 30 гледам практично на нещата и да не строя въздушни кули. Важното е да се разбираме, да имаме сходни виждания и да ни е приятно един с друг. И да можем да разчитаме един на друг. Естествено и сексуално да си допадаме.

# 2
  • Мнения: 7 914
Ще те изядат с парцалите за правопис, пунктуация и заради факта, че сигурно има поне 5 такива теми.
Моята първа любов беше много глупава история, която предпочитам да забравя.

# 3
  • Мнения: 11 567
Аз искам да чуя втория въпрос. Flutter
Иначе, моята първа любов беше в трети клас.

# 4
  • Мнения: 3 732
Моята първа любов беше Владко в трети клас. Пръскахме се с водни пистолети и се биехме.

# 5
  • Мнения: 12 473
Гого, в седми клас. Аз бях влюбна в него, а той в мен не. На 28 г от завършването ми призна, че бил отчаяно влюбен в мен, но не посмял. И затова тръгнал с друга.. Joy

# 6
  • Мнения: 4 518
Имаше едно момче от село, много го харесвах, но първата ми любов беше "тариката" на групата в детската градина. Беше голям сладур и само той имаше цветна калъфка за възглавницата. После имаше едно момче от блока, ритахме и тичахме по цял ден заедно, но никога нищо не е ставало, не сме си били гадженца.

# 7
  • София
  • Мнения: 433
Един съученик в 3-ти клас. Само че аз му бях на него първата любов, а не той на мен. Постоянно ме гледаше с влажен и влюбен телешки поглед, а аз умирах от срам. След училище вървеше след мен почти до нас, но така и никога не ме заговори. А аз само исках да се разкара, защото го намирах за дебел и грозен.

Първата ми любов беше в гимназията с година по-голям от мен съученик. Грабна ме със свежото си чувство за хумор. Което го правеше популярен сред съученичките му и това още повече ме надъхваше да го накарам да ме хареса. Мятах му белтъци и свенливи усмивки сума ти време, но той все се правеше, че не ме забелязва. Един ден се озовахме заедно в трамвая, той каза смутено: "Здрасти" и млъкна. Аз също млъкнах и така в неловко мълчание изминахме разстоянието от Иван Вазов до Лъвов мост. Когато слязох от трамвая, въздухът на облекчение, който си поех имаше вече различен вкус и така свърши тази любов Simple Smile

# 8
  • Мнения: 8 804
Първата си любов не помня, защото съм била на около 2 месеца , но майка ми и баща ми все се сещаха да ми разказват за него. Та, аз съм била в пелени, а съседското момче Владо - на 7 години. Толкова се влюбил в мен, че непрекъснато мрънкал на техните да ходят да помолят лелята и чичото от съседната къща да им дадат бебето. Laughing
И веднъж баща му се провикнал през оградата към баща ми дали ще ме даде, че синът му непрекъснато го врънка. Баща ми рекъл: давам я, но само ако взема жигулата(те имали нова жигула, тогава супер модерна кола) Laughing.
И малкия Владко веднага се развикал: идвай, идвай да вземеш колата и донасяй бебето! Joy
Та, замалко да ме вземе, ако баща му не се опънал за колата. Не му се давала на човека, че бил чакал много години да му дойде реда hahaha

# 9
  • Мнения: 18 298
Първата ми любов според мойте приятелки беше грозен. Ноо аз не бях на такова мнение. Когато се запознах с него при първи зрителен контакт имах усещането, че очите му са много дълбоки и в тях гори някакъв огън. Смея да кажа, че и той ме харесваше, но обстоятелствата бяха против нас. После съм го виждала вече като 40-годишен мъж и очите му вече не изглеждаха така - бяха някакси безизразни, студени. Тъжно ми стана... Simple Smile
А, да. Малко променях маршрута си за училище, за да го срещам по пътя към неговото. Знаех, че някакви момчета му се подиграват в училище и веднъж такава групичка мина край нас. Помня как смаяно се спогледаха, че го виждат с момиче, пък аз тогава никак не изглеждах зле - висока, слаба, с къса пола и дълга коса. Застанах близо до него и се радвах, че този път подигравчиите ще си глътнат подигравките... Simple Smile
Разхождали сме се заедно, писали домашни, но с това си и останахме.

# 10
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
Винаги ще си спомням с усмивка за първата си любов. Дори съвсем наскоро го добавих във фейсбук и му писах, защото просто ми беше интересно как е и какво се случва с него. Запазили сме си уважение.
Аз бях на 15, той на 17. Тренирахме заедно и след една тренировка ме покани да излезем, той взе за кураж съотборник, а аз две приятелки. На следващата ни среща бяхме сами и последв първата ми истинска целувка, а колко се срамувах, леееле. Много мили спомени.
Цяла година бяхме заедно, минахме през какви ли не щуротии, беше си истинска, чиста любов.

# 11
  • Мнения: 7
Моята беше в предучилище! Казваше се Маргарита! Баща и беше военен и бяха на квартира до нас. После се прибраха в Свищов! От тогава минаха 39г. Често се сещам за нея но никога не съм правил опит да я потърся. Сега сина ми следва там и още по често си мисля за нея! Там ли е,добре ли е ,има ли си свое семейство(здраво)! Маргарита Янкова ама фамилията не знам!

# 12
  • София
  • Мнения: 23 096
Моята първа любов беше Яворчо от детската градина. Всички бяха наясно с чувствата ни. Плановете ни бяха да избягаме заедно в София с москвича на баща му, да се оженим и да имаме 10 деца. Даже бяхме събрали 2 лв за тази цел. Уви, нещата не се развиха по плана. Joy Госпожата ни взе парите и ни изклюкари на бабите ни. Голяма веселба падна, де. Grin

# 13
  • София
  • Мнения: 12 006
Здравей те дами, днес ми е любовно и любопитно. Имам толкова много въпроси :за първата любов, за първата целувка, за първият път, за първата френска целувка, за онова чувство в стомаха, когато той те гледа, за пеперудите и пламъка на любовта и още много.
Предлагам тази тема за хора на който им се споделя за любовта, просто малко приказки.
Ето и първите ми въпроси, как срещнахте първата си любов? Какво се случи? Какво изпитвахте, докато бяхте с него или нея?
Сайта тийн проблем да не са го затворили? Какво общо има темата за детски флирт със семейните отношения какъвто е разделът тук? Не, че има къде на друго нясто да си сложиш темата де /евентуално в клюкарника, ама все тая/, тук все още няма раздел тийн драми и трепети. Като за начало покрай пИпИрудите, вземи прочети и някое букварче.

# 14
  • София
  • Мнения: 9 546
Първа любов ми беше едно момче, с което се запознах по време на лятна почивка след 4ти клас. Две розови седмици и - край, защото толкова време беше почивката. Но през цялото време само въздишахме един по друг, гледахме да сме заедно и никой не се престраши за хващане на ръка и още по-малко пък целувка.
Първата целувка ми беше доста години по-късно с момче, по което хлътнах жестоко, а за него бях просто бройка както се оказа по-късно. Олигавих го целия при първата целувка, защото идея нямах как точно да се целувам и не знам как не ме заряза. После ме научи да се целувам. И първият сексуален акт ми беше с него. Към днешна дата се чудя какво съм открила в повърхностно момче като него, но на онзи ми акъл ...

Общи условия

Активация на акаунт